Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Małe mapy

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję nałożyć jakąś blokadę na małe mapy, gdy osób na serwerze jest powyżej no nie wiem, dajmy te 12 graczy, bo po prostu nie idzie grać jak na serwerze z 20 osób i ludzie wybierają np. pool-day. Nie ogarniam tego, dla mnie to totalnie niepoukładane muszą mieć ludzie w głowach, żeby takie mapy wybierać przy takich ilościach. Brak jakiegoś racjonalnego myślenia. Nie wiem co graczami kieruje przy wyborze takich map... Rozumiem jak jest 8-10 osób na serwerze, no ale ludzie nie z 18... Na tych mapach to jest istna masakra, mało tego jeszcze te mapy mają respy w jednym miejscu, a więc to już w ogóle nie raz nie da się wyjść z tego respa bo tak jedni drugich tłuką. Ja tam nie wiem, może wam się podoba napi#rdalanka w tym stylu, ale dla mnie to jest chore i nienormalne. W dynie łopatą przyładujcie sobie wybierając takie mapy przy takich ilościach. ;/ Całe szczęście, że mam VIPa jeszcze pare dni to akurat styknie na wku#wianie innych graczy flashami za takie wybieranie map. 20 osób, większość wybiera cs_wiocha... No ku#wa mać! Bo już mnie kur#wica bierze jak to piszę, szlag jasny... Trzeba być durnym kretynem, żeby w taki sposób postępować przy głosowaniu.

Ta... RTV, darujcie sobie to RTV, weź tu proś o RTV. Chcesz RTV to zapieprzaj do sklepu ze sprzętem RTV, tam na pewno dostaniesz całą masę, bo na serwerze o RTV to nawet nie licz, no może z dwóch, trzech się znajdzie co wpiszą RTV, bo reszta to ślepo napieprza z tych karabinów i nawet się nie zainteresuje. To kara powinna być za taki wybór, ban na 25 lat bez możliwości warunkowego zwolnienia się wcześniej + brak przepustek i pracowanie w kamieniołomach po 12h dziennie. Tak, ulżyło mi i dobrze się czuje, nie musicie mnie już o to pytać!

 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No matko, co nie zaproponuję to wszystko się nie sprawdziło w przeszłości. xD

No trudno, czyli jedynym wyjściem to jest wyjście z serwera na 15 min w celu oszczędzenia sobie nerwów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie moge sie przestac śmiać z tego co napisal Skull :mrgreen:  

Ale tak na powaznie to musze mu przyznac racje prawie full serwer i mapa typu wiocha albo wlasnie pool day tak sie grac nie da tylko dlatego ze dzieci cisna po fraga...

Na starej serwerowni na ktorej mialem okazje grac rozwiazanie bylo calkiem fajne gdyz jak bylo powyzej 10 czy tam 12 graczy (juz nie pamietam) to wybieranie malych map bylo niemożliwe. Mielismy rowniez wgrany plugin pod nazwa "mala mapa" jesli graczy bylo mniej niz powiedzmy 12 i polowa z obecnych na serwie wpisala "mala mapa" plugin umożliwiał glosowanie i wybór tylko malej mapy. Tam to rozwiazanie sie przyjęło ale jak bedzie tutaj? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

JESTEM NA TAK !

Granie przy 20 osobach na snow/pool day/wiocha to żenada, nie dość że jest za gęsto to i lagi są. 

Plugin z tą blokadą, to dobry pomysł, tylko czy coś takiego jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było takie coś, nie mogę się jakoś doszukać samego tematu, znalazłem jedynie wypowiedź @Petrus z 02.maja.2015:

cytat: 2. Przywróciłem standardowy system wyboru map, bez podziału na mapy małe do 10 graczy i mapy duże powyżej 10 graczy na serwerze;

Link do całego tematu (chociaż odbiega  od tego tu założonego) http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/42145-propozycja-mapek/page-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowi Gracze lubią małe mapy, więc ograniczenie tego może wielu zniechęcić do gry u Nas. Nie wymienił nikt jednej prostej luki w tym ograniczeniu - gracze będą uciekać przed głosowaniem, aby wygrała mała mapa. Po jej rozpoczęciu wszyscy zaczną wchodzić na serwer i wtedy będzie on i tak pełny. Jest to troche bezsensu.

 

Propozycja odrzucona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×