Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gula111

prpozycja

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma serwera GunGame. Nie istnieje już. Moim zdaniem lepiej zająć sie obecnymi serwerami - chybaże sponsorujesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie serwery nie mają wzięcia w ogóle już na 1.6 ... Graczy 1.6 jest coraz mniej i z moich ostatnich obserwacji najszybciej umierają już serwery "niestandardowe". Jak kiedyś takie jak GG, DR, Surf, czy Chowany miały cholernie duże wzięcie, tak teraz serwery w miarę utrzymujące się z tych wszystkich czterech gatunków jakie wypisałem powyżej można ledwo ledwo policzyć na palcach jednej ręki. 

 

Po za tym GunGame był parę miesięcy temu ... BA! Próbowaliśmy go też odratowywać ... ale nie dało się już. 

 

Niestety, ale jestem na NIE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Takie serwery nie mają wzięcia w ogóle już na 1.6 ... Graczy 1.6 jest coraz mniej i z moich ostatnich obserwacji najszybciej umierają już serwery "niestandardowe". Jak kiedyś takie jak GG, DR, Surf, czy Chowany miały cholernie duże wzięcie, tak teraz serwery w miarę utrzymujące się z tych wszystkich czterech gatunków jakie wypisałem powyżej można ledwo ledwo policzyć na palcach jednej ręki. 

 

Po za tym GunGame był parę miesięcy temu ... BA! Próbowaliśmy go też odratowywać ... ale nie dało się już. 

 

Niestety, ale jestem na NIE. 

 

Dokładnie, wszystko co najlepsze umiera, a jak dla mnie 1.6 nadal zdecydowanie lepszy od GO. 

 

Choć co prawda tego typu serwery jeszcze są, ale jest ich bardzo mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ma wzięcie w 1.6 : http://csgomods.pl/

W sumie to nie bylo by głupie COD'a przerobic na CS:GO mod, mówilem już dawno o tym ... Gracze na serwerze gwarantowani. 

 

I to jest ciekawa propozycja. Tylko czy nie za bardzo długo by się to ładowało na starcie?

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona!

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×