Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
albertoff.

De_Train

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Train, był nwm czemu został usunięty, z tego co wiem to została też usunięta jeszcze jedna mapa, nwm co miał na mysli Petrus robiąc to.. Do tego te zmniejszone sloty i pełno botów.. Tak tego serwera nie odbudujecie : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zmniejszone sloty

Oczywiscie, bo przeciez Petrus rwie pieniadze z drzewa i je inwestuje w serwery. Nie, tak nie jest. Zmniejszenie slotow=Mniejszy fundusz wydany na serwer. Lapiesz? Denerwujesz mnie na maxa tymi wypocinami, co ostatnio je produkujesz. Nic nie zrobisz, a opierdalasz wszystko i wszystkich dokola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@`Fucktycznie^, no co ja mogłem myśleć, pewnie chciałem Wam na zgłość zrobić. Może poczytaj wcześniejsze tematy, bo mnie już takie posty dobijaja powoli. Najpierw jest temat o usunięcie map i wszyscy na tak. Za jakiś czas przeciwny temat i znów wszyscy na tak. To samo dotyczy pokrewnych tematów, które wracaja jak bumerang.

 

Odnośnie ilości slotów może nie będę tego komentować. @@Hawk, to mniej więcej opisał już...

 

Boty są z prostego względu. Dzięki nim ktoś gra na serwerze i powoli się rozwija. Bez nich kompletnie nikt nie gra. Jak już wspomniałem kilkadziesiąt razy zachęcam do konstruktywnych propozycji oraz pomocy. Serwery same się nie rozwijają, ale co tu dużo tłumaczyć.

 

De_train zostanie dodana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×