Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
M@cIN

Ktora to juz skarga na Przemka ?

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi


 Nick oskarżyciela (z gry):M@cIN
 Nick oskarżanego (z gry):Przemek
 Dokładna data (dzień+godzina):20:55 2015-15-12
 Mapa:DD2

 IP oskarżonego: Ma cie bo to "admin" 
 Steam ID oskarżonego:Ma cie 
 Dowód przewinienia:Niestety duzo udziela sie przez mikrofon takiego dowodu nie mam,ale sa logi data i godzina podana wyzej takze mozna sprawdzic co pisal i co ja pisalem :) 
 Dodatkowy opis: Od kilku dni "admin" przemek uparl sie na mnie i co chwile ma jakies problemy do mnie.

Napisze 2 wiadomosci i mowi M@ciN nie prowokuj po czym napisze w next rundzie cos dostaje ban/kicka.Nie moge odzywac sie przez mikrofon, nie podobaja mu sie moje nicki.

Przejdzmy do rzeczy dzisiaj gralo 2 odpalow zglaszam im na u@ ze strony black'a i przemka zadnej reakcji poniewaz jestem M@cIN musze byc tepiony bo za mocno ich bije i nie moga przyznac mi  racji. Zmiana mapy pisze kolejny raz zadnej reakcji,a aimer dalej gra i koles z wh tak samo . Napisalem na say'u przemek masz obowiazek banowac cziterow cos w tym stylu, na to nasz kochany "admin" odpowiedzial mi nie spamuj i nie prowokuj. Proszę o degradacje dla tego admina poniewaz jego kultura jest ponizej 0,przeszkadzaja mu inni gracze mozna to wywnioskowac z wczesniejszych skarg jakie na niego wplynely. 

 

 Co do spamu nasz kochany "adminie" 

Spam: niechciane lub niepotrzebne wiadomości. Mysle,ze zgloszenie czitera to obowiazek :) 

Edytowane przez M@cIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj dema cziterów i ich nicki lub inne dowody obciążające admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybciej niż wymyśliłeś skargę, zdązyłem mieć w głowie już odpowedź.

 

Tłumaczę pierwszy raz i ostatni. Zresztą, dla wszystkich. 

W momencie zgłoszenia na u@ procedura jest prosta: nie masz pewności? Oglądasz gościa 3-4 rundy i podejmujesz decyzję. Czasem trochę dłużej. Nie rozumie tego dwóch ludzi. Ten gośc do góry i gracz o nicku "silny aka mocny". Obu palą się portki na dupie, bo mam kogoś wywalać po 10 sekundach od ich zgłoszenia. Chyba jesteście nienormalni, ale to wasza sprawa i wasze głowy.

 

Akcja z serwera.

Marcinek zgłasza cziterów i 30 sekund później rozpoczyna spam w stylu "dlaczego nie ma reakcji co wy robicie, blablabla" 

Odpisuję: nie mam obowiązku informować Cię o tym, że rozpocząłem oglądanie zgłaszanego typa

Dostaję odpowiedź: masz obowiązek wywalić czita.

Na to odpisałem mu, żeby mnie nie prowokował, bo będzie krótka piłka. Znam swoje obowiązki i wykonuje je sumiennie. Zarzucanie mi, że nie wywalam gościa po 30 sekundach to prowokacja i kolejny raz skończy się to kickiem, ale dla osobnika który mi spamuje przed oczami i utrudnia obserwację zgłoszonego gracza.

 

Przejdzmy do rzeczy dzisiaj gralo 2 odpalow zglaszam im na u@ ze strony black'a i przemka zadnej reakcji poniewaz jestem M@cIN musze byc tepiony bo za mocno ich bije i nie moga przyznac mi  racji.

A to już jest jakaś żenada, któa pokazuje co masz w głowie a właściwie czego nie masz. Moja propozycja. Zrezygnuję sam i niech wezmą cię na moje miejsce. Wtedy będzie lajt, serwer odzyska blask i wszyscy będą zadowoleni.

 

PS. Straciłem kolejne 3 minuty życia, któe śmiało mógłbym poświęcić na grę i zbanowanie kolejnego odpała. Aha, oba zgłoszone przypadki, bo krótkiej obserwacji zostały zbanowane. Tyle w temacie.

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Rozumiem cię kolego ale nie masz racjii.

Jesli zgłosiłeś adminowi taką sugestie to ok .Ale nie jest wcale powiedziane że na twoję żądanie ma on kogoś odrazu banować bez sprawdzenia.A druga strona medalu jest taka ,że może własnie admin sprawdził tego gracza po twojej sugestii i ocenił że gra czysto  i dlatego nic nie poczynił dalej. Wiec na przyszłośc jak zgłaszasz kogoś to wystarczy to zrobić raz a nie spamować, admin na pewno to zweryfikuje.

 

Jak dla mnie skarga bezpodstawna ,nawet byłem w tym czasie na serwie .Ogólnie do tego admina jak narazie nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Daj dema cziterów i ich nicki lub inne dowody obciążające admina.

 Zostali zbanowani, ale aimer dostal ss'y to tez troche porazka ze strony admina. Zbanowal ich bo napisalem,ze ide skarge napisac :). Btw jak aimera musialem ogladac kilka rund + next mapke ? Byles we dwojke ze swoim kolega drugim adminem we 2 nie mozecie sobie poradzic ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię kolego ale nie masz racjii.

Jesli zgłosiłeś adminowi taką sugestie to ok .Ale nie jest wcale powiedziane że na twoję żądanie ma on kogoś odrazu banować bez sprawdzenia.A druga strona medalu jest taka ,że może własnie admin sprawdził tego gracza po twojej sugestii i ocenił że gra czysto  i dlatego nic nie poczynił dalej. Wiec na przyszłośc jak zgłaszasz kogoś to wystarczy to zrobić raz a nie spamować, admin na pewno to zweryfikuje.

 

Jak dla mnie skarga bezpodstawna ,nawet byłem w tym czasie na serwie .Ogólnie do tego admina jak narazie nie mam zastrzeżeń.

 Nie chodzi tutaj o to czy ty masz cos do niego. Przemek faworyzuje w swoich "ziomeczkach" i wrograch czyli Ja. Zobacz ile skarg bylo na niego klamali ? nie sadze, plus mozesz powiedziec czy jest kulturalny czy nie bo kulturki to on nie ma sam wiesz skoro grasz :)

Edytowane przez M@cIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Również byłem przy tej sytuacji i widziałem wszystko, admin Przemek moim zdaniem jest jednym z nielicznych adminów co ogarnia, a to że przeklina, powiedz mi kto nie przeklina na serwerze bo każdy ma nerwy i prawo do "wulgaryzmu" nie mówie tu o "wyzwiskach". Jedyne co mi nie pasuje na serwerze to twoja obecność banowali cię na sieci "PLANETA" (to nie reklama) i postanowiłeś postarać się o UB tutaj i teraz tutaj pokazujesz jakim ty to jesteś polonistą...  A kogo masz na myśli  "" Grasz faworyzuje w swoich "ziomeczkach" i wrograch czyli Ja"" bo nie bardzo rozumiem ?

 

 

PS. Można zastować to co robili na innej sieci znim banowac do skutku :D

Edytowane przez WerLL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłem przy tej sytuacji i widziałem wszystko, admin Przemek moim zdaniem jest jednym z nielicznych adminów co ogarnia, a to że przeklina, powiedz mi kto nie przeklina na serwerze bo każdy ma nerwy i prawo do "wulgaryzmu" nie mówie tu o "wyzwiskach". Jedyne co mi nie pasuje na serwerze to twoja obecność banowali cię na sieci "PLANETA" (to nie reklama) i postanowiłeś postarać się o UB tutaj i teraz tutaj pokazujesz jakim ty to jesteś polonistą...  A kogo masz na myśli  "" Grasz faworyzuje w swoich "ziomeczkach" i wrograch czyli Ja"" bo nie bardzo rozumiem ?

 

 

PS. Można zastować co to robili na innej sieci znim banowac do skutku :D

Skarga nie dotyczy Ciebie drogi uzytkowniku, nie byles swiadkiem dzisiejszej sytuacji,a po 2 gdy ja cos powiem np "kurw*" dostaje kicka poniewaz prowokuje admina . Btw poczytaj poprzednie skargi i zobacz dowody moze cos wywnioskujesz logicznego niz obronianie swojego ziomeczka :) Co do tamtej sieci sam napisalem,ze chce perma bo dostawalem ss'y codziennie poniewaz "odpalam wh" 

Edytowane przez M@cIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie dotyczy Ciebie drogi uzytkowniku, nie byles swiadkiem dzisiejszej sytuacji,a po 2 gdy ja cos powiem np "kurw*" dostaje kicka poniewaz prowokuje admina . Btw poczytaj poprzednie skargi i zobacz dowody moze cos wywnioskujesz logicznego niz obronianie swojego ziomeczka :) Co do tamtej sieci sam napisalem,ze chce perma bo dostawalem ss'y codziennie poniewaz "odpalam wh" 

 

Sorry za OFFTOPIC 

 

Mówisz że nie byłem świadkiem ? sprawdz lepiej w logach :) 

PS: nie gram na tym nicku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admin banuje wg własnego uznania, gdyby banował na zlecenie gracza to by autor tematu zapewne już miał znów bana na zawsze. Przypomne, że nadal nie przedstawiłeś ani jednego dowodu i skarga może zostać odrzucona jako bezpodstawna.
 
Definicja słowa spam? No cóż ma ono szerokie znaczenie podręcznikowe jak i potoczne. Przykładem spamu jest jedno z Twoich zachowań:


 
219e352.jpg
PS: To kwalifikuje sie pod dwa punkty regulaminu :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Skarga nie dotyczy Ciebie drogi uzytkowniku, nie byles swiadkiem dzisiejszej sytuacji,a po 2 gdy ja cos powiem np "kurw*" dostaje kicka poniewaz prowokuje admina . Btw poczytaj poprzednie skargi i zobacz dowody moze cos wywnioskujesz logicznego niz obronianie swojego ziomeczka :) Co do tamtej sieci sam napisalem,ze chce perma bo dostawalem ss'y codziennie poniewaz "odpalam wh" 

Nie no... Przecież to jest jakiś troll, który został wynajęty żeby rozkręcić forum... 

 

Dostałeś kicka ze dwa razy. Za floodowanie, innymi słowy, notoryczne wysyłanie na czacie kilku wiadomości w bardzo krótkim odstępie czasu. Za każdym razem piszę "przestań spamować". Nic, jak do ściany. Przekręciłbyś czapkę daszkiem do przodu i zaczął mysleć, to może wpadłby ci do głowy pomysł, żeby uzywać tego miejsca z umiarem, głównie do dawana info.. i tyle... 

 

Poprzednie skargi? Jedną napisał Gal Anonim, który od tamtego czasu nie pojawił się na forum (pozdro error404)

Drugą gość, który wykłócał się o bana na 5 czy tam 10 minut. I też dość szybko zmienił front, bo nagle się okazało że skarga nie jest na mnie tylko na tego gościa, dla którego chciał wywalczyć bana.

 

Ilośc skarg na mnie? Sporo, ale wniosek jest prosty. Za dużo na dd2 było dziadostwa, które za długo było tolerowane. Znalazł się ktoś, kto trzyma za mordy to całe towarzystwo i są płacze :D Poziomy tych skarg, jak i ich autorzy raczej nie zachęcają do dyskusji, ale odpisuję  bo muszę. Przynajmniej na razie.

 

Dzięki, że są ludze którze mnie popieraja, ale proszę was. Dajcie spokój.. Może on naprawdę chce złożyć podanie i w ten sposób nabija sobie posty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A jednak doczekaliśmy się skargi ale aż tak poleciałeś na Przemka ?

Wszyscy wiemy że Przemek jest czasami wybuchowy i fakt przeklina na serwerze , ale ostatnio  też byłam wściekła na Ciebie prawda ?

Świadkiem niestety nie byłam ale wiemy jaki jesteś drogi  Marcinie .

Co ty chciałeś osiągnąć po tej skardze ? To że zostanie usunięty i nie bedzie dalej pełnił funkcji admina

I tu się grubo mylisz !!!  .

Swoją funkcje pełni bardzo dobrze także mu nie zaszkodzisz :)

Jesteś bardzo upierdliwy i sam juz nie wiesz do kogo masz się przyczepić :) , a z tego co wiem to masz dziewczyne to prosze jej dupe truć a nie tutaj :)

Bay , Bay

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

A jednak doczekaliśmy się skargi ale aż tak poleciałeś na Przemka ?

Wszyscy wiemy że Przemek jest czasami wybuchowy i fakt przeklina na serwerze , ale ostatnio  też byłam wściekła na Ciebie prawda ?

Świadkiem niestety nie byłam ale wiemy jaki jesteś drogi  Marcinie .

Co ty chciałeś osiągnąć po tej skardze ? To że zostanie usunięty i nie bedzie dalej pełnił funkcji admina

I tu się grubo mylisz !!!  .

Swoją funkcje pełni bardzo dobrze także mu nie zaszkodzisz :)

Jesteś bardzo upierdliwy i sam juz nie wiesz do kogo masz się przyczepić :) , a z tego co wiem to masz dziewczyne to prosze jej dupe truć a nie tutaj :)

Bay , Bay

Pozdrawiam :)

 skarga nie dotyczy Ciebie wiec po co sie wypowiadasz skoro nie bylas swiadkiem? Ja jestem upierdliwy? Kto sie uczepil mojego nicku sprawa zosrtala wyjasniona dostalem kicka zmienilem nick po co zaczynasz?

 Warnik jakis ostrzeznie ? 

 

Edytowane przez M@cIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warnika to zaraz ty wyłapiesz. Napisałeś skargę na moją osobę a odpisujesz wszystkim, tylko nie mnie. Lepiej rusz zad, bo ścianę za plecami już masz blisko :D Apeluję o koniec offtopu.

Skarga jest na Ciebie wiec nie musze ci odpowiadac na twoje oczernianie mojej osoby, jesli chcesz to napisz skarge na mnie daj dowody i wtedy moge ci odpisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do wypowiedzenia się .

Warnik , ostrzeżenie a to nie wiedziałam że jesteś do tego upoważniony :) .

Uczepiłam się nicku ale z tego co widze to nie tylko ja , ale mniejsza o to .

Ja zaczynam ?

 

Prosze czytajcie jakiego mądrego mamy użytkownika Marcina :)

Wysłano 13 grudzień 2015 - 18:00

btw masz chora glowke albo okres masz :D

 

hmm i tak się zachowuje  mężczyzna który tak pisze do kobiety ?

Jesteś dla mnie zwykłym dzieciakiem który potrzebuje od życia dostać porządnego kopniaka w tyłek (lekko mówiąć )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest na Ciebie wiec nie musze ci odpowiadac na twoje oczernianie mojej osoby, jesli chcesz to napisz skarge na mnie daj dowody i wtedy moge ci odpisac.

 

Napisałeś skargę. Ja się do niej odnoszę i pokazuję, że nie masz racji. Tobie powinno zależeć na pokazaniu że jednak ją masz, ODNOSZĄC SIĘ DO TEGO CO JA PISZĘ I PODWAŻAJĄC TO, BO JA TU JESTEM OBIEKTEM ZAINTERESOWANIA. Nie Rambo, Darek, Sylwia, Werll... Inaczej cały temat możesz wyrzucić do kosza, bo rzucasz ręcznik bez żadnej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Powiem tyle. Zawsze jak ktoś ciebie zabije odrazu walisz spam że na U@, pozniej juz lecisz na glowny chat (normalny człowiek tak robi). Poza tym widać jak każdy ciebie tutaj lubi. Zmien trochę swoje dziecine zachowanie to może będzie normalnie. Admin musi sprawdzić gracza, a nie po chwili dawać bana bo ty tak chcesz. Tak to nie działa.

Poza tym brak dowód. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle. Zawsze jak ktoś ciebie zabije odrazu walisz spam że na U@, pozniej juz lecisz na glowny chat (normalny człowiek tak robi). Poza tym widać jak każdy ciebie tutaj lubi. Zmien trochę swoje dziecine zachowanie to może będzie normalnie. Admin musi sprawdzić gracza, a nie po chwili dawać bana bo ty tak chcesz. Tak to nie działa.

Poza tym brak dowód. 

To po co sa logi ? daj mi linka do logow podalem date godzine sprawdz sobie albo demko ogladnij. btw nie szukam znj internetowych dlatego nie lize "dupy" innym chce tylko zeby zostal ukrany bo traktuje mnie tylko tak .

Edytowane przez M@cIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie jesteś winny. Można napisać raz do admina, a nie spamować co kilka sekund. Co do tematu powiem tyle zostanie zamknięty. 



Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora

Powód: Niski poziom skargi/ Brak dowód.

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

pozdrawiam,
cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro kolega tak bardzo lubi rzucać paragrafami, chwali się znajomością regulaminu, oraz szczyci jego przestrzeganiem, myślę że nie będzie mi miał za złe jeśli zamknę temat.

 

 

Powód: "Do każdej skargi musisz dowód w postaci: demka, screen'u z gry, screen'u z konsoli itd." Skarga niekompletna. Również sam tytuł tematu pozostaje wiele do życzenia.

 

Za kolejny bezsensowny temat zostaniesz nagrodzony.

 

 

 

Jeśli zdecydujesz się na uzupełnienie brakujących informacji, poproś o ponowne otworzenie tematu, poprzez zgłoszenie posta.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×