Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Klatkujący Sebek

Jakiego dostawce neta byście polecili?

7 replies w tym temacie

Recommended Posts

Mam internet radiowy 5 mb za 35 zł miesięcznie, niestytety w godzinach 16-21 net kuleje i mam lagi i zmienną prędkość downloadu i za niski wtedy upload. Sygnał mam doświetlany z "pół-bazy" gdybym miał prosto z głównej bazy to bym może nie był klatkujący, gdyż ziomek z tej samej sieci nie ma takich problemów. Liczę że kiedyś światłowoda podkopią do mnie i by sprawa sama się rozwiązała

 

Nawet gdyby, to jakich alternatywnych dostawców neta byście polecili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

miałem net mobilny od orange prędkość miała być do 10mb/s był ledwo 1mb/s i sam widziałeś jak z pingami od 80-120. Teraz mam internet LTE z plusa po odpowiednim skonffigurowaniu rutera download mam 10mb/s - 15mb/s a pingi zalezy od gry ale tak od 40 do 60 więc polecam nadajnik mam jakieś 10 moze 15 km ode mnie więc wynik zadowalający.

http://www.speedtest.pl/test/120726556

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam z orange (neostrada) prędkość do 10mb i jakoś to działa. Łącze stabilne, ale dupy nie urywa. Na testach pokazuje download do 8mb, a upload 1-2mb.

W sierpniu przechodzę na światłowód - dużo większe prędkości za mniejsze pieniądze.  Proponuję się rozejrzeć po słupach czy nie ma skrzynek od dostawców z namiarami.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze wydac Ci sie to dziwne, jednak najlepszy internet jaki mialem, to ten, ktory obecnie posiadam. Jest on z Cyfrowego Polsatu. Mialem z Vectry, Netii, Orange, Plusa. Ten jest wedlug mnie najlepszy. Mieszkam w Lubelskim, na sporym zadupiu(w gminie okolo 5tys osob). Place za internet okolo 34-39 zl, jednak jest to oferta Smart Dom(z telewizja i telefonem) Mam jeden router, a rzeczy pod internet jest podlaczonych(czy to na WI-FI, czy na kabel^^) okolo 10. Ja na swoim przykladzie moge powiedziec, ze nie zawodzi. Jedyna wada jest taka, ze o 2:18 w nocy wywala internet na 5 sekund, ale kto normalny siedzi o tej na komputerze? Nigdy nie bylo przerwy w dostepie do internetu. Ping w CS'a mam 30-40, a na Bialoruskich serverach nawet, po 10-20(zasluga Wojewodztwa)

 

Myslalem, ze internet rozlozy sie na wszystkie sprzety, i bedzie, po 3-5 mb, jednak sie mylilem. Najlepsze lacze ma laptop brata, ktory znajduje sie w tym samym pokoju, co router(ma 50 mb), ja posiadam 26-30 stalych u mnie na komputerze.

 

Screen z 13:35:

 

82583824997191512140.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vectra 150zl za miesiac 115mb downloadu 10mbuploadu ping 5 wiec dobrze. btw zadnych problemow nie ma,a jak maja cos robic to dzwonia do Ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×