Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Klatkujący Sebek

Jakiego dostawce neta byście polecili?

7 replies w tym temacie

Recommended Posts

Mam internet radiowy 5 mb za 35 zł miesięcznie, niestytety w godzinach 16-21 net kuleje i mam lagi i zmienną prędkość downloadu i za niski wtedy upload. Sygnał mam doświetlany z "pół-bazy" gdybym miał prosto z głównej bazy to bym może nie był klatkujący, gdyż ziomek z tej samej sieci nie ma takich problemów. Liczę że kiedyś światłowoda podkopią do mnie i by sprawa sama się rozwiązała

Nawet gdyby, to jakich alternatywnych dostawców neta byście polecili?

miałem net mobilny od orange prędkość miała być do 10mb/s był ledwo 1mb/s i sam widziałeś jak z pingami od 80-120. Teraz mam internet LTE z plusa po odpowiednim skonffigurowaniu rutera download mam 10mb/s - 15mb/s a pingi zalezy od gry ale tak od 40 do 60 więc polecam nadajnik mam jakieś 10 moze 15 km ode mnie więc wynik zadowalający.

http://www.speedtest.pl/test/120726556

Ja mam z orange (neostrada) prędkość do 10mb i jakoś to działa. Łącze stabilne, ale dupy nie urywa. Na testach pokazuje download do 8mb, a upload 1-2mb.

W sierpniu przechodzę na światłowód - dużo większe prędkości za mniejsze pieniądze.  Proponuję się rozejrzeć po słupach czy nie ma skrzynek od dostawców z namiarami.  

Moze wydac Ci sie to dziwne, jednak najlepszy internet jaki mialem, to ten, ktory obecnie posiadam. Jest on z Cyfrowego Polsatu. Mialem z Vectry, Netii, Orange, Plusa. Ten jest wedlug mnie najlepszy. Mieszkam w Lubelskim, na sporym zadupiu(w gminie okolo 5tys osob). Place za internet okolo 34-39 zl, jednak jest to oferta Smart Dom(z telewizja i telefonem) Mam jeden router, a rzeczy pod internet jest podlaczonych(czy to na WI-FI, czy na kabel^^) okolo 10. Ja na swoim przykladzie moge powiedziec, ze nie zawodzi. Jedyna wada jest taka, ze o 2:18 w nocy wywala internet na 5 sekund, ale kto normalny siedzi o tej na komputerze? Nigdy nie bylo przerwy w dostepie do internetu. Ping w CS'a mam 30-40, a na Bialoruskich serverach nawet, po 10-20(zasluga Wojewodztwa)

Myslalem, ze internet rozlozy sie na wszystkie sprzety, i bedzie, po 3-5 mb, jednak sie mylilem. Najlepsze lacze ma laptop brata, ktory znajduje sie w tym samym pokoju, co router(ma 50 mb), ja posiadam 26-30 stalych u mnie na komputerze.

Screen z 13:35:

82583824997191512140.png

Vectra 150zl za miesiac 115mb downloadu 10mbuploadu ping 5 wiec dobrze. btw zadnych problemow nie ma,a jak maja cos robic to dzwonia do Ciebie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.