Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Klatkujący Sebek

Jakiego dostawce neta byście polecili?

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam internet radiowy 5 mb za 35 zł miesięcznie, niestytety w godzinach 16-21 net kuleje i mam lagi i zmienną prędkość downloadu i za niski wtedy upload. Sygnał mam doświetlany z "pół-bazy" gdybym miał prosto z głównej bazy to bym może nie był klatkujący, gdyż ziomek z tej samej sieci nie ma takich problemów. Liczę że kiedyś światłowoda podkopią do mnie i by sprawa sama się rozwiązała

 

Nawet gdyby, to jakich alternatywnych dostawców neta byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem net mobilny od orange prędkość miała być do 10mb/s był ledwo 1mb/s i sam widziałeś jak z pingami od 80-120. Teraz mam internet LTE z plusa po odpowiednim skonffigurowaniu rutera download mam 10mb/s - 15mb/s a pingi zalezy od gry ale tak od 40 do 60 więc polecam nadajnik mam jakieś 10 moze 15 km ode mnie więc wynik zadowalający.

http://www.speedtest.pl/test/120726556

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z orange (neostrada) prędkość do 10mb i jakoś to działa. Łącze stabilne, ale dupy nie urywa. Na testach pokazuje download do 8mb, a upload 1-2mb.

W sierpniu przechodzę na światłowód - dużo większe prędkości za mniejsze pieniądze.  Proponuję się rozejrzeć po słupach czy nie ma skrzynek od dostawców z namiarami.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wydac Ci sie to dziwne, jednak najlepszy internet jaki mialem, to ten, ktory obecnie posiadam. Jest on z Cyfrowego Polsatu. Mialem z Vectry, Netii, Orange, Plusa. Ten jest wedlug mnie najlepszy. Mieszkam w Lubelskim, na sporym zadupiu(w gminie okolo 5tys osob). Place za internet okolo 34-39 zl, jednak jest to oferta Smart Dom(z telewizja i telefonem) Mam jeden router, a rzeczy pod internet jest podlaczonych(czy to na WI-FI, czy na kabel^^) okolo 10. Ja na swoim przykladzie moge powiedziec, ze nie zawodzi. Jedyna wada jest taka, ze o 2:18 w nocy wywala internet na 5 sekund, ale kto normalny siedzi o tej na komputerze? Nigdy nie bylo przerwy w dostepie do internetu. Ping w CS'a mam 30-40, a na Bialoruskich serverach nawet, po 10-20(zasluga Wojewodztwa)

 

Myslalem, ze internet rozlozy sie na wszystkie sprzety, i bedzie, po 3-5 mb, jednak sie mylilem. Najlepsze lacze ma laptop brata, ktory znajduje sie w tym samym pokoju, co router(ma 50 mb), ja posiadam 26-30 stalych u mnie na komputerze.

 

Screen z 13:35:

 

82583824997191512140.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vectra 150zl za miesiac 115mb downloadu 10mbuploadu ping 5 wiec dobrze. btw zadnych problemow nie ma,a jak maja cos robic to dzwonia do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×