Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nigger

odbanowany ub nigger

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:Nigger
Serwer:Only DD2
Twój SteamID:
Twoje IP:
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina):jakieś niecałe 30 min temu
Powód bana:Strzeliłem 2 banie z deagla, a tak w ogóle to nie wiem czemu on mi dał bana skoro nawet na Spect nie siedział 
Nick Admina który zbanował:Przemek
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1512271230-de_dust2-1451215800-1451217300.zip

 

Cała akcja od 15:19. 

Padłem i od razu przerzuciło mnie na niego. Zobaczyłem drugą głowę, dużo bardziej podejrzaną a później skany w typka, siedzącego za skrzynią po lewej stronie.

.Mnie wystarczyło. Jesli popełniłem błąd i tęższe głowy uznają że jesteś czysty, to mi przykro i przepraszam za nieprzyjemności.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, twoja bania to była randomowa przecież wiesz deagle nie strzela w biegu bez rozrzutu po drugie, kiedy biegłem na drugą stronę widziałem tego typa po prawo to próbowałem go jakoś ściągnąć po trzecie podczas kiedy strzelałem się z tym typem na dole dostrzegłem już kolejnego na podescie kiedy biegł za skrzynke wiec zacząłem tam skanować.

 

Nie jestem nowy w tę grę jak to co nie którzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę... Oglądałem w slow motion więc tego drugiego co ci banie trzasnął (9hp ci zostało) to potem schowałeś się i nim się wychyliłeś i go dostrzegłeś, oddałeś strzał zanim go zobaczyłeś i ten strzał był idealnie w banie, a on już wtedy stał w pozycji którą ciężko przewidzieć. A tego za skrzynią to widać było że go zauważyłeś, ale nie wiem czy mocno dostawał skany od ciebie, przełączyłem na niego (to był kanalizacja lol's)

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×