Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
*Boteq*

Rezerwacja nicku; top15

1 odpowiedź w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Boteq. Większość, o ile nie wszyscy, znają mnie z COD`a(jeśli w ogóle mnie znają xD). Jestem tam stałym tubylcem, jednak zauważyłem jedną rzecz, mianowicie taką, że jacyś nieogarnięci gracze podszywają się za tych z top15. Moją propozycją jest wprowadzenie natychmiastowej rezerwacji nicku dla tych osób, od ręki na serwerze. Czyli, wbijasz 15 miejsce, jeszcze troche killi żeby utwierdzić twoje miejsce w top15, i pojawia Ci się okno w cs`ie o wprowadzeniu hasła jakie byś chciał do logowania. Ewentualnie można wprowadzić takie coś jak hasła w gry o ranking, jeśli ktoś nie chce grać o ranking, wystarczy, że nie wpisze hasła. Dziękuję, za przeczytanie moich wypocin, nawet jeśli niektóre zdania są niepoprawne składniowo xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi @@*Boteq*. Gracze chcący uzyskać rezerwację mogą to zrobić tutaj, wspomagając Naszą sieć symbolicznie w kwocie 1 zł. Podszywający gracze łamią regulamin. Możesz takie osoby zgłaszać i dostaną bana lub samemu ubiegać się o uprawnienia administratora.

 

@edit 6.01.16

Brak dalszego zainteresowania, temat zamykam.

 

ps. Staraj się Nam pomagać. Zachęcaj stałych graczy do rezerwacji nicku. Opłata nie ma na celu Nas wzbogacić, a jedynie uregulować wygasanie rezerwacji graczy osobom, które już nie grają. Dzięki!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×