Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
placek1975

Skarga na Admina o nicku 007

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis po raz drugi dostalem bana bo admin mial taki humor? Nie wiem czym zasluzylem na to, ze gdy tylko pojawie sie na serwerze wzbudzam takie zle emocje. Admini szukaja byle bzdury aby tylko dac mi bana. Gracz o nicku beZsens oraz gracz o nicku popapraniec moga mnie wyzywac przez mikrofon, ale przeciez admini nie widza w tym niz zlego, bo ja i moj przyjaciel Zginiesz Zioom jestesmy waszymi celami do banow. Dzis o godzinie 16:00 przez ponad pol godziny siedziala Sylwia I 007 na spekcie i nie potrafili poradzic sobie z gosciem ktory wyzywal zarowno rodzicow jak i samych zainteresowanych. Ale co tam? Gdyz tylko Placek cos napisze nie w desen to dostaje bana za brak kultury. Jesli tak bardzo chcecie pozbyc sie dobrych graczy z serwera to robcie tak dalej. I jeszcze jedna kwestia do headadmina powinnienes staraniej dobierac ekipe,bo admin 007 nie ogarnia. Nie radzi sobie z cziterami, a dobrych graczy banuje. Jestem na nie by dalej pelnil funkcje admina!

 

*DEAD* 007 :  placek jeszcze masz cos do powiedzenia
* Privileges set 
DoBiJaCz! (RADIO): Fire in the hole! [HE]
*DEAD* Placek :  co?
*DEAD* Placek :  a co ja mowie
*DEAD* 007 :  pytam ciebie
Pawel PDK :  Siema i jestem po banie :D xDDDD
Placek :  a co chcesz zebym cos podpisal?
*DEAD* Placek :  gracz o nicku 007 chcial mnie zmusic
*DEAD* Placek :  bym cos mowil 
*DEAD* beZsens' :  Placek skoncz
Placek :  cele map
*DEAD* beZsens' :  zamknij sie wreszcie
Placek :  nie obrazaj
beZsens' :  nie obrazam
 
 
[AMXBans] Banned by Admin: 007
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Reason: 'Nie prowokuj bo sie zle dla ciebie skonczy'
[AMXBans] Duration: '30 minut'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba oskarzona nie powinna sie wypowiadac w temacie, jezeli juz sie wypowiadasz to powinno byc na temat, ban byl bezzasadny.

 

A "gracze proszą o bana dla ciebie" teraz to naprawde tylko sie pograzyles dajac bana bo jakis gracz cie prosil.

 

POPIERAM PLACKA W 100% to szanowany i lubiany gracz!

 

Screen potwierdza tylko nieslusznosc bana i nie bylo tam cienia prowokacji.

Edytowane przez zginieszioom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dziekuje ci rozsadny adminie za wstawienie tego ss, ktory dowodzi ku temu,ze dales mi bana bo taki miales kaprys.Jedyne uzasadnienie twojej decyzji widze w twojej bezradnosci w stosunku do czitera ktorego probowales wyrzucic z serwera, ale nie wiedziales jak i swoja zlosc wyzyles na mnie. Admin powinien kierowac sie rozsadkiem i byc opanowany a ty pokazales brak obu cech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ty wraz z kolega coraz bardziej się pogrążacie. Wasze skargi są bezsensowne, a jedyne co przynosicie to śmiech, .. z was. Zacznijmy od tego czy mozna was nazwać "dobrym graczem". Który nie prowokuje, nie przeszkadza, nie drażni. W słowie " Zamknij się już .. ( bo nikt juz nie moze wytrzymać waszego gadania ) ". nie było nic złego. Moim zdaniem Petrus powinien pokazać wam drzwi, i szybciutko powinniście opuścić tą sieć. 

 

Celami do banów nie jesteście. Sami sobie jesteście winni tego że jesteście banowani. Nic za darmo się nie dostaje, przynajmniej w tym przypadku. Podczas gry prowokowaliście 007 jak i Sylwie. Ban w 100 % się należał. 

 

Polecam zmienić swoje zachowanie lub pożegnać się z nami i nie zatruwać środowiska w tym otoczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Osoba oskarzona nie powinna sie wypowiadac w temacie, jezeli juz sie wypowiadasz to powinno byc na temat, ban byl bezzasadny..

Gdzie to jest napisane, ze nie może się wypowiadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×