Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
jeanG

Skarga na admina 007

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: 007
2. Nick oskarżyciela (z gry): jeanG.
3. Nick oskarżanego (z gry): 007
4. Dokładna data (dzień+godzina): 24.01 około 16
5. Mapa: dd2
6. IP oskarżonego: -
7. Steam ID oskarżonego: -
8. Dowód przewinienia

 
[cs-kopytko.pl] ==========================================
[cs-kopytko.pl] Zostales wykopany przez 007
[cs-kopytko.pl] Powod: "Mikro+16/Naduzywanie mikro"
[cs-kopytko.pl] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] Zapraszam na www.cs-kopytko.pl
[cs-kopytko.pl] ==========================================
Kicked by Console: "Mikro+16/Naduzywanie mikro"
Kicked :"Mikro+16/Naduzywanie mikro"

9. Dodatkowy opis: Grałem sobie normalnie gadałem przez mikrofon i admin 007 nawet nie pofatygował sie żeby coś do mnie powiedzieć tylko przez konsole napisał że mam ogarnąć mikro . Moim zdaniem po to jest mikrofon żeby przez niego rozmawiać ,byłem już martwy więc chce se pogadać - nikomu nie przeszkadzam w grze żywi mnie już nie słyszą nikt nie pisał że przeszkadzam było chyba z 3-4 adminów na serverze Sylwia mnie upomniała za przekleństwa całkowicie przestałem przeklinać. Przyszedł admin 007 i napisał żebym ogarnął mikro a ja powiedziałem że nic nie zrobiłem tylko rozmawiam ;) Po czym odrazu po tym zdaniu zostałem wyrzucony . Nie wiem o co wam chodzi ale w ogóle nie szanujecie graczy zraziłem sie do tego servera ale pomyśłem że tak tego nie zostawie . Przesadziłeś kolego i to ostro jak chcecie żeby na servie grały same dzieci bez steama i mikro to róbcie tak dalej pozdrawiam :) Niech ktoś normalny jeszcze sie wypowie ten co był tam dzisiaj - przecież to jest jakaś poracha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co? na prozno twoja skarga bo i tak nic z tym nie zrobia. Admini maja tutaj wladze absolutna i tylko oni maja racje, a dzial skarg jest tylko dla zasady. Na tym serwerze taki obyczaj wez sie przyzwyczaj. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Petrus,

Czy coś Twój post wnosi do tematu?

Ja rowniez nie rozumiem powodu kicka, byl spory mlyn, duzo czitow, jeszcze tych dwoch meczacych panow, jakies pretensje na say'u.
Moze 007 byl zly ogolnie na to co sie dzieje na serwerze, dlatego jakos ta zlosc sie przeniosla na ciebie, oczywiscie nie usprawidliwiam.
Mysle, ze to tylko kick i nic wielkiego sie nie stalo, aczkolwiek o wszytkim mozna dyskutowac:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga bezpodstawna,ponieważ 007 upomniał ciebie ,a ty nie przestałeś.Jest regulamin, który mówi że rozmawianie przez mikrofon jest od 16 lat .

Myślę, że za kicka  skarga nie jest warta dyskutowania ,ponieważ admin tutaj tak naprawdę nic nie zrobił takiego żeby pisać skargę. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uważam ze skarga bezpodstawna bo dostałeś tylko kick'a. Mogłeś wbić na serwer ponownie i zapytać czemu go dostałeś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem skarga bezpodstawna,ponieważ 007 upomniał ciebie ,a ty nie przestałeś.Jest regulamin, który mówi że rozmawianie przez mikrofon jest od 16 lat .

Myślę, że za kicka  skarga nie jest warta dyskutowania ,ponieważ admin tutaj tak naprawdę nic nie zrobił takiego żeby pisać skargę. ;):)

Kolego jak cie nie było to sie nie wypowiadaj gadasz jakieś głupoty byleby coś napisać . Mam 20 lat więc najpierw sie dowiedz o co chodzi a później nabijaj posty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Moim zdaniem skarga bezpodstawna,ponieważ 007 upomniał ciebie ,a ty nie przestałeś.Jest regulamin, który mówi że rozmawianie przez mikrofon jest od 16 lat .

Myślę, że za kicka  skarga nie jest warta dyskutowania ,ponieważ admin tutaj tak naprawdę nic nie zrobił takiego żeby pisać skargę. ;):)

Chlopie no porazka, piszesz, ze masz bana i nie mozesz wejsc na serwer http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/45927-nie-wiem-o-co-chodzi-z-moim-banem/

A potem wchodzisz na forum i piszesz jak bylo i co robil admin...

Nie jestem jakos strasznie zaangazowany w ta sprawe, ale denerwuje mnie bylejakosc takich panow jak ty do wypowiadania sie w tym temacie..

Prosilbym o wypowiadanie sie osob, ktore byly na serwerze i jak to wyglada z ich perspektywy i wymiana zdan na poziomie.

I nie chodzi mi kompletnie o karanie admina, bo sprawa jest blacha, tylko zobaczcie jak gracz zostal potraktowany:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadużywasz mikro to co się dziwisz ze kicka dostaje mnie to nie dziwi jakoś wydzieracie się przez to mikro nie dając grać innym graczom.

 

śmieszy mnie ta skarga i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy to mnie twoja wypowiedź która jest żałosna . Nie widzierałem sie to po pierwsze a po drugie inni gracze którzy grają mnie nie słyszą i nikt oprócz ciebie sie nie przyczepił a było 25 osób . Więc nie będe tolerował twoich himerków i jak takie osoby jak ty mają być adminami to dziękuje już tam nie gram :) I tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo przeciwko słowu. Nikt nie ma dowodów na poparcie swoich słów? Może ktoś przypadkiem kręcił demo swojej gry w międzyczasie? Na demach własnoręcznie kręconych słychać mikro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra na servie był jeszcze admin :OOO i Sylwia ten pierwszy sie wypowiedział że nic nie zrobiłem . Proponuje zamknąć ten temat żadnej konstruktywnej wypowiedzi ani pomysłów co z tym zrobić nie będe tam już grał i tyle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upomniałam gracza za przekleństwa które co chwile były wypowiedziane , fakt wtedy już przestałeś .

A co działo się później tego nie wiem bo już mnie nie było .

A co ty chciałbyś żeby  admin Ciebie przeprosił czy jak ?

To jest zwykły kick także po co te haloo :)

Wypij sobie piwo , zapal i przejdzie na pewno :)

Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Nie, chce żeby nie było takiego traktowania ludzi poprostu . A co do rozwiązywania problemów są inne sposoby pozdrawiam :)

Edytowane przez jeanG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to trochę jak kolejne idiotyczne skargi, pisane swego czasu na mnie... 

 

I tak się wypowiem. Argumenty "nie było cię, to się nie wypowiadaj" proszę sobie wsadzić w dupę. Opisałeś całą sytuację, więc nie widzę przymusu "bycia na serwerze" skoro przeczytałem opis sytuacji i wiem o co chodzi.

 

1. Masz rację. Mikrofon jest od tego, żeby rozmawiać. Kiedy się go nadużywa, najczęściej gadając o przysłowiowej "dupie maryni" czasem staje się to denerwujące. NADUŻYWASZ MIKROFONU. Doceń to, że najpierw cię upomniał i poprosił żebyś przestał. Ja bym nie prosił. 

 

2. Nie unoś się honorem, bo skarga sama w sobie za kick to śmiech. Co ci to dało? Wstaw sobie słówko na literę "g", zakończone na "o". Nic nie ugrasz, bo on nic złego nie zrobił. Teraz będzie na ciebie cięty. A ty zostaniesz forumowym gwiazdorem. Ze spalonego teatru.

 

3. " Przesadziłeś kolego i to ostro jak chcecie żeby na servie grały same dzieci bez steama i mikro to róbcie tak dalej pozdrawiam" 

 

To zależy. Dla mnie nawet dziecko może używać mikrofonu, byle korzystało z niego mądrze, dawało porządne info po śmierci i nie denerwowało innych.

Tak samo na forum każdy może pisać posty i skargi. Byle były godne uwagi i warte przemyślenia. Autor nie powinien się w nich kompromitować i nie brnąć każdym kolejnym postem w większe gówno. A tu niestety tak jest. Ostrzegł cię, żebyś nie nadużywał mikrofonu. Nie posłuchałeś? Poleciał kick. Mam pomysł, utnijmy 007 obie ręce. Kara będzie adekwatna.

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Sam nie wiem co sądzić o tym temacie. Niestety, ale nie ma żadnych dowodów z obu stron, więc nic nie mogę zrobić.

 

@@jeanG, nie zrażaj się i graj dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×