Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Gexo

Ban zostaje Warto próbować :p

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, w sprawach ogólnych przedstawiłem jaką mam sytuacje z tymi ss'ami, przekopałem każdy możliwy folder i na prawdę ich nigdzie nie ma, te zdjęcia to potwierdzenie tak jakby mojej niewinności odnośnie czitowania, ale na prawdę nic nie poradzę, że ich nie ma, pogodziłem się praktycznie z brakiem możliwości UB, ale dostałem pewną informację, że jest taka możliwość aby osoby uprawnione obejrzały i oceniły moje demo z gry, ale to tylko z ich dobrej woli, jeżeli jest to możliwe na prawdę byłbym ogromnie wdzięczny, bo na pewno ewidentnie będzie na nim widać, że po prostu byłem czysty, nie wiem czy taka ewentualność jest możliwa, ale na prawdę bardzo mi na tym serwerze zależy, bo i ludzie i atmosfera jest mega. Dlatego jest to taka moja prośba do administracji może trochę desperacka aby jednak znaleźć chwilę i obejrzeć te demo. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonano 03.02.2016 - 00:03:33

Edytowane przez Gexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj sie z http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/9679-wz%C3%B3r-pro%C5%9Bby-o-odbanowanie-aktualizacja-27092015/ i uzupełniony wzór wstaw w tym temacie :)

 

Spróbuj poszukać SSów wchodząc w opcje szukania w systemie. Jako fraze wpisz "aztec". Zaznacz szukanie w ukrytych plikach i folderach systemowych; podfolderach. Jako lokalizacje wybierz "Mój komputer"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tych ss'ów na prawdę, przeszukałem każde możliwe miejsce, w którym mogłyby być, no po prostu ich nie wstawię, nie mam pojęcia jakim cudem, ale ich nie mam. Mało to wiarygodne, wiem o tym, dlatego daje sobie spokój, jeśli innego sposobu niż wstawienie ss'ów nie ma to trudno, na słowo trochę trudno uwierzyć, że nie czitowałem. Grałem tam chyba ze 3 tygodnie i szczerze powiem na serio serwer kozak, boli mnie tylko to, że zrobiono mi ss'y na podstawie tego, że grając w nocy jakieś boty dojeżdżałem i tego, że admin parę razy zginął, nie było nawet jakichś specjalnych podstaw, bo moim zdaniem czitując nikt tyle razy nie pada co ja tego wieczoru... Ale trudno, trzeba się pogodzić, dzięki za grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×