Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Wiadroo

Zmiany za kapmpienie na respie maks 60 s i ban na 30 min

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

cały czas ktoś kampi na respie i nic za to nie ma wiec taka propozycja z mojej strony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CT moze na swoim respie to "cos" dotyczylo by tylko graczy TT..
Mysle, ze gracze i admini reaguja w tym temacie i nie ma potrzeby moim zdaniem "czegos" z tym robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie :D tt kampi i nic z tego nie ma :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym coś wprowadził czasami kampi ktoś całą rundę i nawet po pake nie idzie.

 

a admini często to lekceważą więc jak najbardziej TAK !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kampienie na respie do 1 min dla TT, ale musze wspomnieć że kampienie na respie TT nie liczy się jeśli gracz jest w potyczce z CT i chce ugrać albo niema jak z tego wyjść, ale tak nieraz z awp stoją do ostatnich sekund na respie :D ale rzadko się zdarza  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zbędne moim zdaniem i tak większość graczy bedzie nadal kampic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie zbędne to nie jestem do tego przekonana .

Myśle że można wprowadzić  kamienie do minuty na respie ale nie dłużej .

Tak jak tutaj wyżej napisali że inni potrafią całą runde kampić  i nawet nie ruszą się do paki .

Także jestem za prowadzeniem czasu .

Ps. najlepiej jak by ten czas gdzieś  się wyświetlał .

Pozdrawiam . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest FFA. Mi to nie przeszkadza, jest ciągle i ta sama mapa w kółko, kto dłużej w to gra, zna każdy kąt i można się domyśleć gdzie może ktoś kampić na respie. Zresztą adminów mamy tu dosyć, mogą slapnąć delikwenta to się ruszy. Ja bym z tego problemu nie robił, to jest też jakby robić nowe zmiany za rash ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie mamy tutaj kilku graczy którzy  nawet nie reagują na slapy .

I tylko piszą na admin czat "Sylwia zrób coś" , i tak dalej .

Ban na 30 minut to przeginka , myśle że najpierw trzeba było wywalić a jeśli to nie zadziała to ban na 5 minut .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Są kicki za AFK a z kickami z automatu za stanie na respie nigdzie sie jeszcze nie spotkałem(może dlatego że gram tylko tu xD) Jest wgl taki plugin? Zwykła modyfikacja w configu servera tu nie wystarczy potrzebny jest plugin.Jeśli takiego nie ma to zrobienie go to nie jest taka łatwa rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o czym wy tu piszecie ? kto każe banować za stanie na respie ?

 

można to zrobić tak :

- 1 minuta na respie, po minucie zaczęło by stukać gracza, czyli zmusiło do opuszczenia respa

 

- co do ct, też bym coś zrobił, żeby ludzie w końcu chodzili do paki szczególnie jak są 1-2 osoby, bo robi się to żenujące...

 

i co raz więcej osób na to narzeka na serwerze, ale nic nie róbmy bo...

 

przecież to FFA... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- co do ct, też bym coś zrobił, żeby ludzie w końcu chodzili do paki szczególnie jak są 1-2 osoby, bo robi się to żenujące...

Tak i może, też ma im wyświetlać najlepiej jakiś tajmer lub kierunkowskazy, gdzie powinni iść? :D huh

 

@topic

To jest server FFA, nie przesadzajmy. Nie będziemy wprowadzać jakiś sztucznych granic. Każdy chyba widzi i wie, czy ktoś jest długo na respie lub czy pomimo, że delikwent został sam nie stara się wykonać celów mapy. Jak niby admin ma egzekwować tą 1 minute? włączać stoper, czy co?xD

 

Do regulaminu serwera nie ma co dodawać. Istnieją zapisy, że należy grać dynamicznie oraz starać się wykonywać cele mapy. Nie należy tego interpretować w sposób skrajny i mylić moda TP z FFA. Na każdym z serwerów (w tym DD2) należy grać dynamicznie, nie kampić jeżeli wymaga tego sytuacja (jeżeli cały team jest żywy lub ktoś inny ma pakę, to osoba kampiąca na serwerze FFA nie ma obowiązku asystować jej w wykonywaniu celów) oraz starać się wykonywać cele mapy.

 

Reasumując admin ma prawo ukarać gracza, za kampienie również na serwerze FFA. Jednakże uwaga! Zalecam zdrowy rozsądek, gdyż bezsensowne slapy, kicki lub bany nie będą tolerowane (nic się nie zmieniło). Odnosząc się do opisanych wyżej sytuacji, jeżeli ktoś nie ma paki, team jest żywy, to dany gracz może sobie stać na respie nawet całą rundę. Także kara to ostateczność, dla wyjątkowych zagapiorów. Nie muszę również wspominać, że głównie admin ma w takich sytuacjach upominać, a w 90% sytuacjach co najwyżej uderzyć gracza. Kick/ban to ostateczność.

 

ps. Sylwusia, jako admin podchodź 'na chłodno' do tego co piszą gracze na u@. Sama musisz ocenić danego gracza. To co piszą inni to tylko sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×