Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Daa Nieel

Boty

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Razem z chłopakami podczas gry doszliśmy do wniosku żeby lepiej było wyłączyć boty ... caly serwer w tamtej chwili był zgodny i może warto by to zmienić ? już każdy woli pograc 2vs2 3vs3 niz grac z polową botów ...serwer jest na tyle dobry żeby się bez botów utrzymal , boty nie potrzebne a jak już bd mało ludzi to podejrzewam ze tylko wieczorkiem poznym .. bo takto zawsze sporo ludzi ;) pomyślcie nad tym , a druga sprawa że można było by tez wgrac 2-3 nowe mapki :) Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat z botami jest dość drażliwy. Są zwolennicy jak i przeciwnicy gry z botami.

Możne by przeprowadzić ankietę? 

A co do nowych mapek. Zamiast rzucać hasło w stylu - dajcie nowe mapy, zaproponuj coś. Daj link, screeny, może krótki opis. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się zgodzę co do ankiety ;) Wgrać jeszcze 2 mapki mniejsze i jak bd mlo ludzi n serwerze to mniejsza mape i już ... a co do map to tak ogl powiedziałem , ale najpierw było by dobrze rozwiazc prooblem z botami ;] mapy to pozniejsza sprawa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za wyłaczeniem botów na DM. Nie spotakałem się nigdzie żeby boty grały. Albo Ustalić jakiś czas w których boty się pojawiaja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Boty powinny sie pokazywac wg mnie od 23:30 do 9:30

 

Również jest za wyłączeniem botów za dnia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Popieram Huberta jak i Blackhill. Boty powinny być od godziny 23:00 do 8:00.Za dnia są nie potrzebne. A co do mapek,jak wejdę na kompa to postaram sie zaproponować kilka ,malych,sensownych map:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście szanuje Wasze zdanie odnośnie botów, lecz jestem ciekaw co w nich Wam przeszkadza? - pomijając argument "bo są niepotrzebne" - ich skill czy lamienie? a może coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce sb pograć na botach to wchodzi w new game a nie find serwer ;) 2 sprawa .. trochę kiepska gra jak wchodzę i wszystkie boty w 1 miejscu obrócone do sciany ... mysle ze lepiej uszanować zdanie większości i ich wylaczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wydaję mi się ,że najlepszym rozwiązaniem będzie wyłączenie botów z serwera :) Albo zrobić tak jak Kolega wyżej napisał Boty są od tej godziny do tej a potem spadówa ;) I potem bez botów ;) Takie moje zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Mi ogólnie w botach przeszkadza to, że jak lecisz na kosie to one i tak widzą i na większości map właśnie na kucaka obrócone do ściany : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

wszystkie boty w 1 miejscu obrócone do sciany

To są boty, jak kucają gdzieś w rogu i sie gapią w ściane to tak jakby ich nie było, więc nie widze problemu.

 

jak lecisz na kosie to one i tak widzą

Nie zawsze. Na serwerze jest plugin, który losuje czy bot Cie zauważy, czy nie - tak samo jak zwykli gracze, raz widzą a raz nie.

 

Boty znikają z serwera gdy jest po 6 graczy na drużyne i tak na razie zostawimy. Wystarczy sie rozglądać w oczywiste miejsca i gra stanie sie ciekawsza, a nie lecieć przed siebie bez względu na otoczenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×