Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
00 7

Skarga OOOO

12 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz/Admin admin
2. Nick oskarżyciela (z gry): 007
3. Nick oskarżanego (z gry): ooo cos tam
4. Dokładna data (dzień+godzina): 23:50
5. Mapa:dd2
6. IP oskarżonego:macie
7. Steam ID oskarżonego: macie
8. Dowód przewinieniahttp://bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=40605
9. Dodatkowy opis: ban za mikro na 30 min hahahahahh

 

Ten admin to jest gówniarz którego rodzice nie nauczyli szaczunku, nie umie się posługiwać adminem i tyle

 

Chodzi mi o to ze przez mikro dawałem info jokając się bo nie mogłem inaczej bo się zaciąłem i się smiałem z graczami po czym admin powiedział mów normalnie powiedziałem, bo co mi zrobisz dał mi bana na 30 min hahahahhahahahahahahahha jeśli myśli ze może wszystko na serwerze to się myli i to grubo.

 

Nie powiem bo mnie wkurwił wróciłem po pracy pograć a takie coś daje mi bana pozdro dla niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

No to tak

Oczywiście byłam świadkiem tego "incydentu" admin :000 nadużywa swoje posady .

Napisałam na admin czat co on odpiernicza i czy dał ostrzeżenie 007 że niby nadużywa mikro

Cytuje " weś mnie kobieto nie wkurwiaj "

Napisałam że to śmieszne a on idź pisać skargę jak i że ma nas w pompie .

Niestety nie zrobiłam skrina ale nie mam po co kłamać są świadkowie to po pierwsze

I taki człowiek dalej ma mieć admina  ?

To zwykły dzieciak plus to tego niewychowany ! Nie interesuje mnie to że w tej chwili go obrazam ale mu się należy !!!

Mam nadzieje że drugiej szansy nie dostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007
Dzieciak, skoro jestem w waszym wieku? XDD...
Od dwoch lat z przyczyn prywatnych nie mieszkam z rodzicami 500km od domu, wiec mysle, ze umiem i wiem wiecej od ciebie kolego o zyciu.
Od razu zaczales od oceny mojej osoby, jak ja mam teraz spokojnie podejsc do tej sytuacji.
007 mowilem ci, ze masz ogarnac mikro i nie tylko ja po kilkukrotnym ostrzezeniu wyszedles z prowokacja 'co mi zrobisz'
Poza tym SPOLECZNIAKU mowiles, ze sie zjarales i ci odpierdala, kto tu jest dzieciakiem....
Sylwia
Troche mnie smieszysz XDDDDDDDDDDDDDDDD
Odebralem agresywnie twoje pytanie, bo jestem szczery i mnie wkurwilas, wszedzie sie mieszasz, to moja decyzja jest czy mu daje bana, bylas afk to twoj problem.
Poza tym nie wiem ile masz lat, zreszta mniejsza, ty zachowujesz sie niedojrzale, jakbys wszystkie rozumy pozjadala..
Moze okres masz albo chuja do dupy szukasz nie wiem :)
http://i65.tinypic.com/2469b0n.png
Ogolnie
Poprzednie skargi jak i ta wydaja mi sie niesluszne i smieszne, faktycznie co do wyzwisk sie zgadzam, mam problem czasem z agresja...
To, ze po tygodniu dostalem admina, co jest kontrowersyjne nie powiem, ale to nie powod, zeby mnie dojezdzac i wyciagac z dupy argumenty do skarg...
Mam duzo niecheci do gry na tym serwerze, jak i bezsilnosci do ciaglego scierania sie ze 'starszymi' graczami wiec lepiej bedzie jak juz nie bede adminem, dziekuje, mozna chyba zamknac temacik :).
 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo co mi zrobisz

W pewnym sensie jest to zniewaga admina, mógł dać kicka aczkolwiek ban na 30 minut chyba troche zasurowy. Stąd też po zgłoszeniu incydentu wysłałem zapytanie do admina o odbanowanie. Zgodził sie i UB poszło. Wypowiedzi w skargach z strony admina troche mnie przerażają bo nie raz z nim grałem i wydawał sie być bardziej dojrzały. Niestety chyba nadszedł czas, aby odebrać mu admina bo tak nie wypada sie wyrażać na forum przy takiej randze w stosunku do rówieśników.

 

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Co do twoje wypowiedzi powiem tyle jakoś nie przypominam sobie żebym był z 1998 z tego roku ale jak tak myślisz to zle myślisz.

Ostrzeżenie było 1 ogarnij się to nie nadłużywaj liczby mnogiej i z tego co się orientuje to 1 otrzeżenie potem kick ban to ostateczność nie wiem może się nie znam bo krótko adminem byłem ty to już staż masz to znasz się lepiej.

 

Co do tego o sylwi potwierdziłeś twoją dzieci nade, co chodzi o okres to chyba się na tym mało znasz więc po co taka dyskusia chyba ze sam masz okres to nie wnikam

A co chodzi do mieszania to każdego krew zalewa co ty wyprawiasz więc nie wiem z skąd te zdziwienie.

 

 

Wypowiedz darka:

 

Rozumiem kick lub ban 5 min ale za co mi zrobisz to chyba ban na 30 min to za długo może się mylę i taki powinien być oceni to H@.

 

A co do napisania do admina czy dać UB admin się zgodził to ban był słuszny ze po chwil admin się zgadza o odanowanie ?

 

Z tego co wnioskuje Szanowny Admin OOOO najpierw pisze potem myśli chodzi mi tu o.

 

Najpierw daje bana po chwili Darek pisze do niego o tego bana a on mówi żeby dał UB.

Obraża sylwie w 1 poscie w drugim przeprasza.

 

Moja rada pisz w notesie przemyśl dopiero daj na forum.

 

Wyjdzie to na lepsze dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dwoch lat z przyczyn prywatnych nie mieszkam z rodzicami

za takie zachowanie sama bym Ciebie wygoniła z domu :)

 

Moze okres masz albo chuja do dupy szukasz nie wiem

I tak się zachowuje człowiek który jest w moim wieku ?

Jesteś żenujący , twój poziom to -1

Nie bede ciebie tutaj jakoś obrażać bo nie zniżę się do twojego poziomu

Ps. nie bede wypowiadać się co do postu bagietki :)

Edytowane przez Sylwusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

za takie zachowanie sama bym Ciebie wygoniła z domu :)

 

I tak się zachowuje człowiek który jest w moim wieku ?

Jesteś żenujący , twój poziom to -1

Nie bede ciebie tutaj jakoś obrażać bo nie zniżę się do twojego poziomu

Ps. nie bede wypowiadać się co do postu bagietki :)

Szanowna kolezanko, a nie mozesz przyjac do siebie kilku zdan :/?...

Jak taka ciekawa jestes, to bylenm w osrodku uzaleznien i nie wurzucili mnie z domu, sam podjalem decyzje, ze nie chce wracac do rodzinnego domu:)

No przepraszam za to ostatnie zdanie. :)

 

007

 

byly dwa ostrzezenia, trzeciego nie bylo bo byl ban..

30minut to nie jest duzo biorac pod uwage jeszcze prowokacje i zniewazenie mnie mowieniem 'i co mi zrobisz'

 

 

 

Zreszta przepychanie sie kto ma racje... bezsensu, tak jak napisalem na poczatku i Darek lepiej by bylo jakbym sie pozegnal z tej posady, prosze o zamkniecie tematu. ;)

Edytowane przez : OOO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje nerwy , ale trzeba wszystko na spokojnie brać .

Jesli piszesz prawde że byłeś w tym ośrodku to chyba nauczyli ciebie szacunku do kobiet i ograniczenia tej agresywności .

To może ja Ciebie troszke w tej chwili obraże coo ?

Zobaczymy czy zrobi się tobie miło .

Przeginasz z tym zachowaniem , może "szanowna koleżanka " poradzi abyś zrobił coś z agresywnością ( lekarz ) .

Na dzień dzisiejszy ranga powinna być odebrana i to nawet dla twojego dobra .

Postem udowodniłeś twój niby "ośrodek " :)

Widać dziecko wychowane na ulicy

Pozdrawiam serdecznie gnojka 1998 rocznik  :)

Edytowane przez Sylwusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Powiadasz prowokacja to chyba nie znasz znaczenia tego słowa czy dawać info jokając się to jest prowokacja jeszcze może w twoim imieniu no chyba nie.

 

Co do długości bana to chyba Petrus ci wytłumaczy nie wiem nie znam się ale jak miałem admina i jak kogoś banowalem kilkukrotnie to bana można dać za 1 razem dłuszego, ale czy za 1 razem taki ban bo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek wcześniej dostał bana od ciebie.

 

Koniec spamu czekam na wypowiedz H@ nie odpowiadam już w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje nerwy , ale trzeba wszystko na spokojnie brać .

Jesli piszesz prawde że byłeś w tym ośrodku to chyba nauczyli ciebie szacunku do kobiet i ograniczenia tej agresywności .

To może ja Ciebie troszke w tej chwili obraże coo ?

Zobaczymy czy zrobi się tobie miło .

Przeginasz z tym zachowaniem , może "szanowna koleżanka " poradzi abyś zrobił coś z agresywnością ( lekarz ) .

Na dzień dzisiejszy ranga powinna być odebrana i to nawet dla twojego dobra .

Po co ten ZBEDNY post to nie wiem, nie umiem sie przestac z ciebie smiac XD

BUZIAK:*

 

007

 

'bo co mi zrobisz' - to jest prowokacja!

Nie powiedzialem, ze mowienie to prowokacja! rozpierdalasz mnie manipulacja, chetnie bym ci ryj potrzaskal przekrecie, masz bule przez monitor :*

Szkoda szczepic ryja XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

'bo co mi zrobisz' - to jest prowokacja! Nie powiedzialem, ze mowienie to prowokacja! rozpierdalasz mnie manipulacja, chetnie bym ci ryj potrzaskal przekrecie, masz bule przez monitor :*

 

Prowkokacja w 1 zdaniu

 

Co o potrzaskal ryja no to chyba coś ci się pomyliło za młody jesteś za dużo filmów i takie teksty to możesz sobie do kolegów kierować nie do mnie bo kozaczysz przez kabel, a jesteś zwykłym gownem.

 

Nie będę rozwijał tematu z tobą bo nie będę się denerwować i spamować na forum jaki to fajter z ciebie.

 

Ostatni post miałem już nie pisać ale nie wytrzymałem i smiechłem i dalej się smieje więc każdy kolejny post to mnie położy zapewne więc wielkie dla ciebie hahahahahahahahahhahahahhahahahah :DDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Ogólnie wspólczuję gościowi, który musi rozpatrywać skargi. Jednej poważnej, w której oskarzony i oskarżyciel mają rozsądne argumenty jeszcze tu nie widziałem. 

Zawsze albo skarga jest z nic nie znaczącego powodu, albo oskarżany broni się tak głupio, że aż żal podsumowywać. Szkoda mi tylko Petrusa, bo w tej lawinie rzygowin, to on musi włożyć najwięcej serca w moralizatorskie, podsumowujące wypowiedzi.

 

Nie znam tego gościa, serio. "Minęliśmy się" jesli mogę tak napisać. Okres jego częstrzej gry przypadł akurat na spadek mojej. Ale odnosząc się do samych wypowiedzi z TYLKO TEGO tematu.  

 

"Od dwoch lat z przyczyn prywatnych nie mieszkam z rodzicami 500km od domu, wiec mysle, ze umiem i wiem wiecej od ciebie kolego o zyciu"

Nie ma to żadnego znaczenia dla tematu. W tajemnicy Ci napiszę, że rozłąka z rodzicami wcale nie musi oznaczac dojrzałości i super doświadczenia życiowego. Możesz byc zwyczajnym dzieciakiem, który wymknął im się spod kontroli.

 

"Poza tym SPOLECZNIAKU mowiles, ze sie zjarales i ci odpierdala, kto tu jest dzieciakiem."

Nie każdemu przeszkadza to w grze. Znam duzo ludzi, starszych nawet ode mnie, którzy co sobota chodzą pijani czy ujarani. Często to ich jedyny wolny wieczór, bez presji bo rano trzeba iść do pracy.

 

"Poza tym nie wiem ile masz lat, zreszta mniejsza, ty zachowujesz sie niedojrzale, jakbys wszystkie rozumy pozjadala..

Moze okres masz albo chuja do dupy szukasz nie wiem"

 

Poniżej krytyki. Tak jak ta fotka którą wkleiłeś. Co to niby ma potwierdzać? 

 

"Poprzednie skargi jak i ta wydaja mi sie niesluszne i smieszne, faktycznie co do wyzwisk sie zgadzam, mam problem czasem z agresja"

 

Aha, skargi wydają się śmieszne i niesłuszne, ale jednak masz problem z agresją? Tak się składa, że w każdej czepiano się właśnie nadmiernej agresji :D Śmiech.

 

"Mam duzo niecheci do gry na tym serwerze, jak i bezsilnosci do ciaglego scierania sie ze 'starszymi' graczami wiec lepiej bedzie jak juz nie bede adminem, dziekuje, mozna chyba zamknac temacik"

 

Pierwsze mądre zdanie jakie przeczytałem. Tylko przyklasnąć.

 

"Jak taka ciekawa jestes, to bylenm w osrodku uzaleznien i nie wurzucili mnie z domu, sam podjalem decyzje, ze nie chce wracac do rodzinnego domu:)

To też mam gdzieś. W mój dom może jutro uderzyć meteoryt. Ale jesli mam sprawny komputer i wchodzę grać to się od tego odcinam. Nie tłumaczę takimi sprawami swojego zachowania.

 

"30minut to nie jest duzo biorac pod uwage jeszcze prowokacje i zniewazenie mnie mowieniem 'i co mi zrobisz'"

 

Zniewaga jak jasna cholera. Do popaprańca pisałeś "Skończ pierdolić"... I wtedy trzeba wybaczyc, bo jesteś adminem... Aha.  

 

Do ego dochodzi żenada w shoutboxie...

 

Wiem że na dd2 jest mało adminów. 

Wiem że mozna spróbować czasem dać szansę "nowemu". Może się uda.

Wiem też, że dla tego gościa szans już było za dużo.

Wiem że wkurwiają was moje rozciągliwe posty.

 

Ale mając takich ludzi, wolę zostać sam z Sylwią, 302 i Johnem Rambo, naprawdę.

 

 

 

Edytowane przez Przemek_1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Nie ma co tu dużo się rozpisywać, @@: OOO twoje posty i zachowanie są nie na miejscu, nie pozwolę na takie zachowanie zwykłemu użytkownikowi, a co dopiero adminowi.

Ponadto wykazujesz lekceważący stosunek do rangi oraz zachowujesz się na serwerze oraz forum jak tzw. 'troll'.

 

Ranga odebrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 6

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×