Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

BOTY TP

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby się całkowicie usunąć boty z TP bo tylko przeszkadzają w grze. Taka jest moja propozycja.Proszę o wyrażenie swoich opinii innych graczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem nie, na moje niech grają 2, tzn. 1vs1, jak wbije jakiś gracz zostanie jeden bot, a jak wbije następny gracz juz botów by nie było, ponieważ tak jak jest teraz ciężko się z nimi gra, bo np plantują się na b gdy bs jest zablokowany.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie juz te boty w spokoju...

Jak jest więcej osób to znikają w czym problem?

 

Tak, jednak tu jest inny przypadek, nima ludu na TP :) oczywiście boty mają pomóc w frekwencji. Jednak ktoś wbije i nawet zmusza się żeby z nimi grać i padnie pierwszy czy drugi, to może podziwiać jak jego wirtualni kompani kampią pozostały czas rundy nudnie lekko poruszając bronią, no i taki typ wyjdzie z nudów, wbiję następny i znowu to samo. Myślę, że ja jak będę miał czas postaram się jakoś ruszyć tym serwerem, tak samo inni, można na dd2 na auto say'u zaprosić graczy na TP. Nie wiem, napiszcie: "Znudził ci się Only DD2 wbij na nasz Team Play" (Mało przekonujące, ale no coś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

2 boty no mogły by zostać, przesadziłem żeby całkiem usunąć, że nawet jeśli jeden gracz czeka na reszte to może w tego jednego postrzelać. Jednak tak jak Sebek pisał. Toczy się gra 2 vs 1 na przykład i prawdziwi gracze zginą i muszą oglądać kampiące boty.

 

A propo reklamy każdy ma kolegów w szkole, czy po sąsiedzku którzy grają w CS 1.6 to może przecież powiedzieć, napisać na FB że jest taki serwer i podać IP i żeby tak dalej. Koledzy kolegom przekazywać i tak dalej i tak dalej. Można na swoich FB dodawać posty z IP serwer i jakimś zachęcającym tekstem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pozostało apelować o ograniczenie graczy AI, gdyż dzisiaj (z godzinę się bawiłem) znowu było ze 2ch 3ch "żywych playerów" i wyszli podziwiając botki w akcji. Lepiej ograniczyć liczbę do 2ch 3 ch botów, po to żeby potencjalny gracz, nie nudząc się czekał na ogarniętego przeciwnika, bawiąc się z nimi. Wydaję mi się że im więcej tutaj botów tym bardziej to szkodzi w odbudowaniu tutejszego TP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

zróbcie coś z tymi botami. Masakra! Jest 2/3 graczy i wszyscy giną na początku rundy bo często tak jest i zostaje 2/3 botów i kampią całą mapę w ogóle się nie ruszając. Wszystkich graczy to denerwuje i po prostu wychodzą z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś komenda na zabicie botów? (Tylko gdy boty zostały) Ale czy da się takie coś zrobić? - nie wiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale boty zostają. Nie będę tutaj się dużo rozpisywać, bo było to poruszane wiele razy. Nie chcesz botów? Zapraszaj znajomych!

Usunąłem 1 bota. Obecnie jest 3 vs 3, a jak ktoś wchodzi boty wychodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×