Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
`Fucktycznie^

Drobne zmiany kosmetyczne

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Prosiłbym o zablokowanie tarczy w ct.

2. Dobrze by było, żeby na czacie co jakis czas wyskakiwała informacja o tym , że jeżeli ktoś nie wie co to TP niech wpisze /zasady .

3. Ograniczenie ilości botów (temat: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/46372-boty-tp/)

4. No i dodanie slotów, bo po pierwsze treaz gra się nie parzyście, no i gracze chcą wejść na serwer a nie mogą bo jest pełen. 


To by było na tyle, jeszcze później sprawdzę czy zablokowana jest autolama, ponieważ raz nie można było jej kupić, a dwa dni później juz można .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Zgadzam się ze zdaniem autora posta  (Fuktycznie)  w 100%   -    jestem za. 

 

 

A jak już jestem przy słowie  ,chciałbym go pochwalić za chęci w  rozbujaniu serwera Tp.   Jak zauważyłem naprawdę się stara :zaprasza graczy do gry ,wysyla non stop zaproszenia , a nawet jak ktoś nie wbija to znowu wysyła i tak do skutku....

 

Nawet miałem z nim okazje chwile porozmawiać na steam i widać ze chłopak chcę rozbujać to wszystko. Miejmy nadzieje ze nie miną te chęci szybko....

 

Myślę że jak by miał ochotę złożyc podanie na admina TP i jeszce bardziej się w to zaangażować  można by go nawet awansować ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

ad.1 - Wielokrotnie blokowałem tarcze i auto kampy na serwerze tp. Z niewidomych przyczyn same się włączają. Obecnie zrobiłem to troszkę inaczej, być może zadziała.

ad. 2 - Tak owa informacja już jest:

Sprawdz regulamin serwera! - Wpisz /rules lub /zasady

ad.3 - Temat wyjaśniony.

ad.4 - Serwer jest pełen wyłącznie jak ktoś skutecznie zaprasza znajomych. Poza tym szału nie ma. Sloty zostaną dodane, jak grywalność się poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×