Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
alpha

ODRZUCONE [Grafik] Alpha

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek: 15
Doświadczenie w tworzeniu grafik: 3 tygodnie, to "niskie"
Jakiego programu używasz:Gimp i Photoshop CS6
Ile czasu możesz poświęcić na forum: Godzinkę
Dlaczego Ty?:Mam cztery zalety: brak kar, aktywność, kreatywność i doświadczenie. Nie byłem dotychczas karany na serwerze, jeśli nie liczyć kicków za AFK. Jestem graczem aktywnym - może nie siedzę 24h dziennie w grze, bo po co, skoro nie mam nic do roboty?; może nie siedzę tyle na forum, no bo piszę tylko wtedy, gdy to uznam za stosowne; ale przy komputerze spędzam dużo czasu. Jestem graczem kreatywnym. No i doświadczenie, o tym już nie będę pisał, chyba, że kogoś obchodzi gdzie i ile czasu robię Grafikę. Ogólnie na scenie jestem bardzo doświadczony, około pięciu lat .
Przykładowe prace:

 


UzcKUx4.png

(Jeśli brzydkie słówka nie mogą być, to usunę tę grafikę)
Gz1WWWe.jpg

EkCCous.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną jesteś z nami za krótko, bo zaledwie rejestracja była dziś od 16.58. Dla mnie to troche za krótko, udzielaj się na forum daj się poznać, porób trochę zleceń w dziale Grafik. Potwórz troszkę pokaż je w dziale: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/forum/80-nasze-prace/

 

Dla nie na chwilę obecną NIE

 

Nic straconego złóż ponownie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jestem tego samego zdania co UP. Dziś pojawiłeś się na forum i z banki chcesz grafika, wybacz ale od czegoś trzeba zacząć, żeby na to zapracować.

 

Złóż podanie za jakiś czas.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij się udzielać w dziale zleceń. Zobaczymy co umiesz - spróbuj za ok. miesiąc, o ile się wykażesz.

Podanie odrzucone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×