Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
popapraniec^^

Skarga na admina - John Rambo

24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

John. John Rambo. Pół życia na spekcie. Podawanie mu infa o czitach to jak minięcie się z autobusem,niby go widzisz,już prawie jesteś,ale Ci ucieka.
Wiadomo autobusy,jak to autobusy jeżdżą od samego rana,to,że Ci s....doli to możliwość,ale nie konieczność. To tak jak z Rambo,jest od samego rana,ale siedzi na spekcie nabija godziny.
Już chyba ktoś poruszał ten temat(cappy chyba),ale teraz to poruszę znów.Nic nie robi.
Dziś gdy dostał info o czicie i nic nie robił przez 2-3-4-5 rund to w końcu doszło do spięcia,bo przecież on musi sobie pograć (gdy już nie jest na spekcie),osoba,która wreszcie się wk....wiła (tu ewe,ja wiem ona wyszczekana itp,ale zareagowała tak jak należy),którą to 5 rundę z rzędu czit (na aimie) zabijał dostała bana za obrazę i wyzwiska. Ja gdy też już wreszcie nie wytrzymałem dostałem kicka za kwestię czita. Mało tego,poszedłem zalać kawę,posłodziłem (tak dwie łyżeczki) i wróciłem. Co widzę? Czit jest dalej,a ja dostałem kicka,koleżanka EWE wcześniej też,a czit?Hmmm... ciągle siedzi. Wieć wulgaryzmom nie było końca (nie jestem dumny,ale kurwa mać....) i dostałem bana na 30 minut. Rozumiem,że macie mało adminów,ale ludzie. To pan ze spekta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

pozdrawiam cię " popapraniec" ;-) buzki<sex><bugi_bugi>

 

Poczekam narazie niech inni się wypowiedzą - nie będe się tobie tłumaczył .

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z popraniec byłem przy tym widziałem że pojawi się ta skarga lecz prawda jest taka że po pierwszej informacji do JOHN RAMBO ten nie zaeragował . Po czym ktoś powiedział wulgaryzm żeby wyrzucił tego gracza ten został wyrzycony a cziter dalej siedzi póżniej popraniec powiedział że m go wreszcie wyrzucić popapraniec został wyrzucony poźniej słyszałem jak popraniec wszedł na serwer znowu zaczął przeklinać że ma go ku*** wyrzucić i wtedy został wyrzucony a cziter dalej siedzi , dopiero później (jakieś jedną minute ) cziter został wyrzucony :-D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tak Samo Jest JOHN rambo na serverze cały czas siedzi na spekcie gówno robi każdy mu mówi że cheatery a ten ma to w dupie wiec pozdro dla takiego admina



I ten jeszcze banuje za nic!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaczka troche zmienileś wersje wydarzeń ....;-p  dostałem tylko jedno zgloszenie na say U@ (są logi z czatu jako dowody) ,następnie nawet nie zdążyłem przejść na spect a wielka koleżanka pani "Eve" zaczeła puszczać teksty typu "gdzie jest ten pierdolony admin" -wieć wyleciała na pierwszym miejscu ,następnie w jej ślady poszedł słynny koleś znany ze swojej kultury "popapraniec" slowami typu "pojebalo cie ""myslisz ze jestes tu bogiem kurwa" itd więc poleciał jako następny .Za chwile wbiło znowu jedno i drugie i od razu na full micro  wieć "popaprany " wyłapał bana na 30min , i koleżanka 'eve" również za obrazliwy nick dotyczący mojej osoby.   

 

I wtedy dopiero mogłem spokojnie sprawdzić gracza który czitował i dać mu bana .

 

Popaprany jak masz lepsze predyspozycje na admina to Zapraszamy - z miła chęcią udzielę ci swojego miejsca ,zobaczymy jak ty będziesz spełniał tą funkcje ,aż sam jestem ciekaw.....

 

 

A tak przy okazji bo nawet mi się nie chciało odpisywać na tą skargę smieszną -  Proponuje zwrócić  uwagę  na słownictwo które płynie z ust tych oto dwojga graczy "popapraniec" oraz " Eve" chociaż ta druga pani gra dopiero od paru dni na serwerze -ja nie będę tego napewno tolerował.... I tak na koniec : POGRATULOWAĆ RODZICOM TYLKO.



Jak coś napisałem jestem w stanie oddać posadę w lepsze ręce ,zapraszam do składania podań.

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JOHN RAMBO myślę że cziter na aimbocie a wkurzający cię gracz to zupełnie dwie inne grupy... hmm  Przez to że nie zareagowałeś na czitera a zająłeś sie poprańcem i ewe to na serwerze zrobiła się niemiła atmosfera :mellow: Skoro jesteś adminem musisz dobrze przemyśleć co musisz zrobić w danym momencie ^.- Oczywiście nie mówie ci że jesteś złym adminem, ale dzisiaj mogłeś pomyśleć co masz najpierw zrobić są rzeczy ważne ważniejsze oczywiście że brak kultury na serwerze też jest nie dopuszczalny ale cziter na pewnym aimbocie gdzie ludzie krzyczą że jest aimbot tu nawet nie jest potrzebny u@ skoro było jedno u@ to mogłeś zobaczyć tego typa i go zbanować  :!: Dziękuje  papa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, EWE dostała perma za obraze.

Server # 20
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin JOHN RAMBO.
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : ewe
[AMXBans] Reason : ' Brak kultury/Wyzwiska/Obraza '
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.cs-kopytko.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 68350267 '
[AMXBans] Your IP : ' 83.30.120.132 '

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zgadza się takie zera nie wychowane i bez kultury nie będą grały na tym serwerze.

 

Super koleżanka wbiła nie dawno na serwer i znowu na micro ją zaczeło nosić cytuje: " bo ona pierdoli ,te wszystkie pizdy grają odpalone,"

więc bez żadnych podtekstów jej poprostu napisalem na say@  zeby sie uspokoiła  -ostrzezenie nr 1 a ona ,na głos przez micro  " ja to cię pierdole i tak skarga poleciała już na ciebie i huj "  wiec wybaczcie.......

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się tu Rambo nie przepychaj kto ma być lepszym adminem a kto nie TYLKO BĄDŹ DOBRYM adminem. Siedzisz na spekcie nic więcej. I twoja wersja to nic więcej jak gówno prawda.Bo koleszka na odpale był w TT,ty siedziałeś w CT i 4 razy Ci powiedziałem,że on tam jest i,że jest odpalony.Rozumiem,że zgłaszać na U@,ale chyba nie jesteś,aż takim idiotą i nie masz wmontowanego systemu wyłapywania tylko i wyłącznie na U@ gdy ktoś Ci to mówi do ucha.To samo było ze skargą na ":OOO" napisałeś,że po kawę poszedłeś,co było gówno prawdą bo pisałeś w trakcie kłótni "Ale spokojnie". Dziwne. Ciągle jak coś się dzieje,to albo Cie nie ma,albo unikasz wypowiedzi.Takie pierdolenie kotka za pomocą młotka (jeżeli w ogóle wiesz co to znaczy). Nie chciałem tego mówić,ale gówno robisz i to kurwa serio.



Za obrazę nie można dawać permów i to wie każdy. Ale widzę Ty wiesz lepiej.



To i ja poproszę perma.Czekam kurwo.



Bo mnie szlag trafi z przychlastem zaraz.



Kurwa wszyscy zmieniają wersję tylko Rambo ma tą nieskazitelną. Coś PISem podjeżdża z deka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To i ja poproszę perma.Czekam kurwo.

 

 

 

Kurwa to cię widać zrobiła to odrazu widać jaka kultura i podejscie do życia....

 

 

Ty to byś się nadał z tą  "ewe"   identyczna patologia jak ty....  - widać trzyma ostro z tobą bo odrazu jak perma dostała to ci się poskarżyła.

A taka rozwinięta jest że sama nie potrafi się wypowiedziec

 

 

 

Więc koncząc tą bez sensu rozmowę z patologią  wnioskuje o :

 

- wyklucznie całkowicie z serwera Kopytko Cs  dwoje graczy pochodzących z patologi i działających na szkodę serwera .

 

Tym ostanim zdaniem kończę swoją wypowiedz

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "ewe" to znam ją jeszcze z innego nieistniejącego serwera gdzie też był tylko dust 2. Grała tam dość długo (były bany za obrazę) ale ją znały, aż w końcu dostała perma za te hasełka. Niestety ona tylko niepotrzebnie podnosi ciśnienie na serwerach, zawsze co drugie słowo to wulgaryzm. Ma uraz psychiczny, nie mam co do tego wątpliwości. Moim zdaniem perm dla niej to dobre posunięcie Johna, co do reszty nie mam zdania

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, troche kultury - popisywanie się łaciną podwórkową zostawcie dla siebie. 

W momencie gdy "ewe" wyłapała bana, byłem na serwerze. Koleżanka ma cięty język i się z tym nie kryje. Ciągłe bluzgi na serwerze i to z ust kobiety - troche nie wypada, a i uszy bolą. Ostrzeżenie poleciało, nie poskutkowało, więc wg. mnie ban słuszny tyle że długość jego jest nie adekwatna. Po za tym, po coś Petrus regulamin ustalił.

2ga sprawa, gram trochę już na tym dd2 i widzę co się dzieje. Zdarza się, że spotkam Rambo na serwerze i faktycznie czasem jest on AFK - ta kwestia poruszana była też i ostatnio. Rambo, jeżeli chcesz kogoś poobserwować, przeczytaj ten temat, zwróć uwagę na komendę "amx_spectate" http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/11686-podstawowe-informacje-dla-admina/

 

Trzecią sprawą, są priorytety banów - najpierw powinieneś skupić się na zbanowaniu czitera czy też obserwacji, dopiero później bany/kicki za przeszkadzanie w grze, czy bluzgi. Przykład z dziś, wpadł gość na perfidnym AIMie, nie trzeba było wchodzić na specta żeby to zaobserwować - dałem info, że gracz lata odpalony, Rambo spokojnie mógł sprawdzić jego celownik w między czasie jak padał. Odpał grał z Nami jeszcze ze 2 rudny, padając spytałem się Rambo (już dead) czy go zbanuje, odpowiedział mi że ban już poszedł - okazało się, że w drużynie przeciwnej ktoś na mikro śpiewał szanty :P a Aim'er pozostał w grze, co prawda nie za długo ale, został. Oto mniej więcej mi chodzi, są rzeczy ważne i ważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

To ja powiem coś innego po proszę o dema z tego wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1603041130-de_dust2-1457087400-1457091660.zip //47:47 - podłącza się AIMer nick: WH // 48:23 podłącza się "śpiewak" nick: MC GRZESIO

Grzesio dostał kicka, nie bana (moja pomyłeczka)
Co do Aimer'a - dostał bana na początku nastepnej mapy, czego juz HLTV nie uchwyciło.

Siedział dzisiaj na specku z 10 minut ale potem wbij do jakiegoś teamu (grałem na lekcji - systemy operacyjne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mnie zrobiła?Wiesz.To,że wyzywam Ciebie,to nie znaczy,że Ty masz wyzywać moją matkę palancie.Widać co z Cie za "kulturalny" człowiek. Ja nazywam rzeczy po imieniu takimi jakie są.Czyli "TY" jesteś kurwą,ale Twojej matki przy tym nie obrażam,to dwie oddzielne rzeczy. JA,MATKA. Więc sobie zakoduj,bo przy bliższym spotkaniu obił bym Ci mordę za taki tekst. Jak byś MNIE nazwał "kurwą" ok,po mnie to spływa,ale mojej matki to Ty w to nie mieszaj,bo to,że Twoja dyszlem hędożona była w dupę i w pizdę to nie znaczy,że innych tak samo.Swojego pochodzenia nie przypisuj innym. A,że admin z Ciebie dupa i fujara jak widać wyżej bo nawet nie znasz regulaminu to kwestia poważniejsza więc bardziej nad tym się zastanów a nie nad cnotą (bo przecież ona matka boska dziewica) mojej matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wróć do rzeczywistości człowieku bo narazie żyjesz tylko w wirtualnym śmiesznym świecie.

 

Rzucasz "kurwami " nie wiadomo jakimi słowami i to myślisz że cię robi jakimś lepszym ???  -to nic nie ma wspólnego z rzeczywistym życiem kolego.

 

A Counter Strike to nie cały swiat.....a twoje zachowania pokazują ile masz wspólnego z rzeczywistoscią.

 


 

Konczę już  tą głupią rozmową bo faktycznie nie ma sensu jak mi jeden przyjaciel napisał.Ale wspomnę ci kolego że sam zacząłeś to ty ...nie ja...

 

 

Tą glupią rozmową dałem się zniżyć do twojego poziomu .....a swoje lata mam.

 

 

Więc pokaże ci teraz  swiat rzeczywisty  i napisze ci PRZEPRASZAM  za te przykre słowa.

 

 

 

 

Co do reszty nie zmieniam zdania i niech PETER roztrzygnie.....

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyzwałeś moją matkę od kurew pajacu,a teraz mówisz,że ja zacząłem wyzywać TWOJĄ matkę od kurew? :D No odwracanie kota ogonem to widzę Twoja ulubiona gra. Ta rozmowa się tyczy Twojego adminowania człeczku. To jest tu potwierdzone,ciągle na spekcie siedzisz i nic nie robisz.
Głupią rozmową.Ja z Tobą nie rozmawiam tu nawet.:) To jak splunięcie na Twoją osobę nic więcej,bo na więcej było by mi żal czasu.
A co do rzeczywistości,to "kolego" (pozwolisz,że zacytuję) w rzeczywistości to bym ci skapslował facjatę za obrazę matki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

JEDNAK Z CIEBIE TO PRAWDZIWE ZERO......smieszny jesteś człowiek........   a ja w rzeczywistości bym cię rozerwał synu...

Edytowane przez JOHN RAMBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zamknijcie ten temat. Błagam. Dla Popapranca i Ewe ban na tydzień za (Dzialanie na szkode serwera? Wulgaryzmy?) A John co do cb to Ja osobiście pozbawił bym cie rangi .   Dziękuje za uwage. Powodzenia


PS  Poziom Skargi nie powiem Bardzo wysoki poziom :D

Edytowane przez error 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@popapraniec^^, dostajesz tylko 1 warna, gdyż 2 by ci zablokowały pisanie na forum. Radzę odrobić, bo za ten temat powinieneś dostać 3 pkt.

@@JOHN RAMBO, to samo co @up. Masz 3 dni na odrobienie warna. Najchętniej dałbym Ci z 3 pkt w tym temacie. Nie sądzisz, że krytykę należy przyjąć na klatę i zachować chociaż część powagi, jaką niesie ze sobą ranga na serwerze i forum?

 

Jaja sobie robicie? To nie GG, czy chat na steamie...wulgarną pogaduchę sobie urządziliście na forum?

 

@@JOHN RAMBO, już ci zwracałem kilka razy uwagę na twoje siedzenie na spec. Nie zabiorę ci flagi b, bo nie miałbyś jak wykonywać funkcji admina. Niemniej jednak to co robisz jest niedopuszczalne. Pomijając fakt, iż nas oszukujesz i sztucznie nabijasz godziny na serwerze, to blokujesz slota dla graczy, którzy chcą wejść, a tym samym w grze jest 1 mniej osoba. Chyba zauważyłeś, że serwer jest przeważnie pełny?... Nie masz admina na postawnym serwerze. Poza tym wprowadzasz graczy w błąd, którzy zgłaszają ci oszustów, a ty nie reagujesz.

 

Odchodzisz od komputera = exit w kosnoli - jeżeli nie zaczniesz się stosować do tej zasady zostaniesz wykluczony z grona administracji.

 

ps. Nie próbuj tylko teraz pisać, że to nie prawda. Sam to zauważyłem kilkukrotnie i ci zwracałem uwagę. Dostałeś również kicki za to. Ponadto nie fochaj, nie ma o co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×