Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jeleń

Spect- przedłużenie

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zainteresowałem sie serewerem TP, gram pod nickiem xemeX.

Jak wiadomo na owym serwerze nie można, po śmierci, patrzeć na gre przeciwników. To uniemożliwia łapanie odpadów, ponadto przebywanie na spect jest za krótkie ok. 30 sek?

 

Gdy mam wątpliwości co do zgłoszenia (nie chce wzywać admina bez powodu) ide na specta i obserwuje podejrzanego.... ale po 30 sekundach dostaje kicka z informacja: 'Blokujeszcz slota na spec'.

Moja propozycja zwiększenie czasu przebywania na spec do minimum 1 minuty i 30 sek.

 

Piszcie co myślicie

 

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
Petrus,

Zalecam zapoznanie się z regulaminem forum. Podbijanie tematów, pisząc nowy post jest zakazane.

No faktycznie przydałoby się. Często jest ktoś podejrzany w przeciwnym teamie i nie da się go pooglądać bo w ciągu tych 30 sekund nie zrobi ani jednej akcji , żeby mieć pewność i potem go zgłoś jakiemuś adminowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Temat był poruszany: http://www.cs-kopytko.pl/index.php?/topic/45700-kick-za-przebywanie-na-spectate/&do=findComment&comment=203818

Plugin kickuje zazwyczaj po 3-4 minutach. Czasem się zdarza, że wywala po ~minucie, ale to raczej nie występuje zbyt często. Na pewno nie jest tak, że wyrzuca po 30 sekundach i to za każdym razem.

 

@edit 15.05.16

Jakiś czas temu plugin do wyrzucania ze spec został wyłączony na wszystkich serwerach do odwołania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×