Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jureczek ^^

PROSZE O WYŁĄCZENIE BOTÓW

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

BARDZO BYM PROSIŁ O WYŁĄCZENIE BOTÓW NA SERWERZE PONIEWAŻ:

1. DENERWUJE I UTRUDNIA GRE ICH PORUSZANIE SIĘ

2. PRZEDURZANIE RUND

3. NIE LICZĄ SIĘ NA NICH FRAGI

 

 

 

 

 

 

BARDZO PROSZĘ O WYŁĄCZENIE ICH/ ODINSTALOWANIE PLUGINU.

 

 

 

 

 Z GÓRY DZIEKUJE POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie wiem jak serwer wyglądałby bez botów, ale jestem na tak...

 

Jak strzelamy do botów (i nie trafiamy) to zmniejsza nam sie celność... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze, ta gra z botami to jakaś szydera i dla większości to przeszkadza, nie wspominając, że chyba na żadnych innych serwerech botów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie potrzebne te boty, sam poruszałem nie dawno ten temat ale tylko minimalnie zmniejszyła się ich liczebność. Naprawdę one przeszkadzają.

Jestem za usunięciem ich z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najlepiej tych AI graczy usunąć bezpowrotnie (na pewno nie będzie tematu na ich przywrócenie). Zresztą społeczeństwu tej serwerowni jeśli zależy rozkręcić TP to zróbcie jakieś zmiany, oczywiście dla chętnych, zmawiać się na jakąś godzinę, odnaleźć starych graczy tej serwerowni, bo te only steam zrobiło robotę razem z popularnością CS:GO. A teraz idzie wiosna, to wielu jak ja idzie w sen letni by powrócić na serwery do następnej zimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to w poprzednim tego typu temacie, i piszę teraz aby an serwerze były 2 boty po jednym w ct i w tt, wbija gracz --> bot wychodzi, wbija kolejny gracz --> botów nie ma : ) 

 

 

 

 

 

Ale i tak możemy zapomnieć o tym ze botów nie będzie : )

Edytowane przez `Fucktycznie^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Skąd wiesz? Jak grałem kiedy długo na TP przed przerwą też irytowały mnie te boty :> Może czas usunąć :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnosze o usuniecie BOTOW z serwera. Utrudniaja gre i przez to gracze opuszczaja serwer. Prosty przyklad - BOT ma pake to nawet jej nie polozy a wszyscy musza czekac na zakonczenie czasu rundy.  W tym czasie gracze opuszczaja serwer...

Edytowane przez Snoozer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

BOT ma pake to nawet jej nie polozy a wszyscy musza czekac na zakonczenie czasu rundy



Gdy ja jestem na serwerze i jest taka sytuacja, to zgładzam bota ^^ 


Ale tak jak pisałem wyżej nie można całkowicie usunąc botów, 2 muszą zostać żeby serwer nie świecił pustkami, zawsze lepiej jak jest jak grają 2 boty niż nikt : |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrudniaja gre i przez to gracze opuszczaja serwer.

Dzięki rzekomym botom ma kto wychodzić z serwera. Gwarantuje, że przy obecnej grywalności serwer będzie 24/7 pusty. Boty pomimo ich negatywnych cech w znacznym stopniu pomagają na serwerze. Poza tym sprawa ta była poruszana wielokrotnie, a boty były wyłączane.

 

Zresztą społeczeństwu tej serwerowni jeśli zależy rozkręcić TP to zróbcie jakieś zmiany, oczywiście dla chętnych, zmawiać się na jakąś godzinę, odnaleźć starych graczy tej serwerowni, bo te only steam zrobiło robotę razem z popularnością CS:GO.

Tak, dokładnie to wiemy. Zachęcamy do pomocy, gdyż sami nic nie zdziałamy. Gracze, którym zależy na serwerze również muszą podjąć inicjatywę i zapraszać znajomych. @@`Fucktycznie^ dobrze to wie, ile daje zapraszanie. Wystarczy jedna osoba, która poświęci chwilę na tą czynność i serwer migiem jest pełny. Co, jak zaprosi nie jedna osoba, a 5?

Botów jest raptem 7. Wystarczy, że oprócz 'mnie' wejdzie 6 osób i ich już nie ma. To niewiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

a może wykupienie reklamy, bo jeśli myślisz, że takie zapraszanie postawi serwer na nogi to będzie ciężko, bo taka próba zazwyczaj starcza na 1 dzień, a potem znowu są pustki... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo taka próba zazwyczaj starcza na 1 dzień, a potem znowu są pustki... ?

Tak właśnie wygląda rozkręcanie serwera. Może i starcza na 1 dzień, ale coraz więcej osób się dowiaduje o serwerze, zapisuje do ulubionych i jak ktoś gra dołącza. Tak zyskuje się stałych graczy, jednak jak sam zauważyłeś trzeba tak działać przez dłuższy okres, bo zapraszanie przez 1 dzień przyniesie mizerne pozytywne skutki.

 

Reklama działa podobnie. Jeżeli oprócz reklamy nic się nie robi, to po jej zakończeniu serwer wraca do poprzedniego stanu.

 

@ edit by @Darek 06.06.16

 

Brak zainteresowania tematem & serwer tymczasowo wyłączony - zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×