Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jureczek ^^

PROSZE O WYŁĄCZENIE BOTÓW

15 replies w tym temacie

Recommended Posts

BARDZO BYM PROSIŁ O WYŁĄCZENIE BOTÓW NA SERWERZE PONIEWAŻ:

1. DENERWUJE I UTRUDNIA GRE ICH PORUSZANIE SIĘ

2. PRZEDURZANIE RUND

3. NIE LICZĄ SIĘ NA NICH FRAGI

 

 

 

 

 

 

BARDZO PROSZĘ O WYŁĄCZENIE ICH/ ODINSTALOWANIE PLUGINU.

 

 

 

 

 Z GÓRY DZIEKUJE POZDRAWIAM SERDECZNIE ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

No najlepiej tych AI graczy usunąć bezpowrotnie (na pewno nie będzie tematu na ich przywrócenie). Zresztą społeczeństwu tej serwerowni jeśli zależy rozkręcić TP to zróbcie jakieś zmiany, oczywiście dla chętnych, zmawiać się na jakąś godzinę, odnaleźć starych graczy tej serwerowni, bo te only steam zrobiło robotę razem z popularnością CS:GO. A teraz idzie wiosna, to wielu jak ja idzie w sen letni by powrócić na serwery do następnej zimy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem to w poprzednim tego typu temacie, i piszę teraz aby an serwerze były 2 boty po jednym w ct i w tt, wbija gracz --> bot wychodzi, wbija kolejny gracz --> botów nie ma : ) 

 

 

 

 

 

Ale i tak możemy zapomnieć o tym ze botów nie będzie : )

Edited by `Fucktycznie^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wnosze o usuniecie BOTOW z serwera. Utrudniaja gre i przez to gracze opuszczaja serwer. Prosty przyklad - BOT ma pake to nawet jej nie polozy a wszyscy musza czekac na zakonczenie czasu rundy.  W tym czasie gracze opuszczaja serwer...

Edited by Snoozer

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

 

BOT ma pake to nawet jej nie polozy a wszyscy musza czekac na zakonczenie czasu rundyGdy ja jestem na serwerze i jest taka sytuacja, to zgładzam bota ^^ 


Ale tak jak pisałem wyżej nie można całkowicie usunąc botów, 2 muszą zostać żeby serwer nie świecił pustkami, zawsze lepiej jak jest jak grają 2 boty niż nikt : |

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utrudniaja gre i przez to gracze opuszczaja serwer.

Dzięki rzekomym botom ma kto wychodzić z serwera. Gwarantuje, że przy obecnej grywalności serwer będzie 24/7 pusty. Boty pomimo ich negatywnych cech w znacznym stopniu pomagają na serwerze. Poza tym sprawa ta była poruszana wielokrotnie, a boty były wyłączane.

 

Zresztą społeczeństwu tej serwerowni jeśli zależy rozkręcić TP to zróbcie jakieś zmiany, oczywiście dla chętnych, zmawiać się na jakąś godzinę, odnaleźć starych graczy tej serwerowni, bo te only steam zrobiło robotę razem z popularnością CS:GO.

Tak, dokładnie to wiemy. Zachęcamy do pomocy, gdyż sami nic nie zdziałamy. Gracze, którym zależy na serwerze również muszą podjąć inicjatywę i zapraszać znajomych. @@`Fucktycznie^ dobrze to wie, ile daje zapraszanie. Wystarczy jedna osoba, która poświęci chwilę na tą czynność i serwer migiem jest pełny. Co, jak zaprosi nie jedna osoba, a 5?

Botów jest raptem 7. Wystarczy, że oprócz 'mnie' wejdzie 6 osób i ich już nie ma. To niewiele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

a może wykupienie reklamy, bo jeśli myślisz, że takie zapraszanie postawi serwer na nogi to będzie ciężko, bo taka próba zazwyczaj starcza na 1 dzień, a potem znowu są pustki... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo taka próba zazwyczaj starcza na 1 dzień, a potem znowu są pustki... ?

Tak właśnie wygląda rozkręcanie serwera. Może i starcza na 1 dzień, ale coraz więcej osób się dowiaduje o serwerze, zapisuje do ulubionych i jak ktoś gra dołącza. Tak zyskuje się stałych graczy, jednak jak sam zauważyłeś trzeba tak działać przez dłuższy okres, bo zapraszanie przez 1 dzień przyniesie mizerne pozytywne skutki.

 

Reklama działa podobnie. Jeżeli oprócz reklamy nic się nie robi, to po jej zakończeniu serwer wraca do poprzedniego stanu.

 

@ edit by @Darek 06.06.16

 

Brak zainteresowania tematem & serwer tymczasowo wyłączony - zamykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×