Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Więc, mam na imię Przemek , ukończyłem 17 rok życia dokładnie 24 września 1998 roku. Chodzę do Szkoły Zawodowej nr w Tomaszowie Lub. na kierunek "Operator obrabiarek sterowanych numerycznie CNC" - tak wiem bardzo dzika nazwa , lecz kierunek bardzo spoko ;d Na co dzień uprawiam sport taki jak piłka nożna, bieganie , a także siatkówka. Muzyka jakiej słucham to rap , disco polo i trochę co niektórzy lubią mużyński rap. Od kilku dni bacznie obserwowałem Wasz serwer i zastanawiałem się czy aby na pewno opłaca się tu grać. Okazało się , że tak - i to bardzo! Sieć jest bardzo aktywna, jeżeli trzeba będzie wspomogę serwer reklamami , gdyż widziałem , że macie kod reklamowy. Sieć na pewno nie jest zrobiona "na chwilę" i stoi już długo.. No cóż , powracając do opisywania siebie.. Bardzo lubię słuchać rapu. Moimi ulubionymi wykonawcami są: GanjaMafia , Long i Junior m.in., oraz Veegas,Power Play. No cóż.. Myślę, że tyle informacji o mnie Wam wystarczy , jeżeli coś będziecie jeszcze chcieli wiedzieć - walcie śmiało! Do zobaczenia w grze , oraz do usłyszenia na TS!

 

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mloda Krew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ukończyłem 17 rok życia dokładnie 24 września 1998 roku

Dobrze liczę, masz teraz coś ok 34lat? :D Można rzec, że zaliczasz się tu do "starszaków" xD

Dobra, nie czepiam się więcej :P Witam na forum! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ukończyłem 17 rok życia dokładnie 24 września 1998 roku Dobrze liczę, masz teraz coś ok 34lat? :D Można rzec, że zaliczasz się tu do "starszaków" xD

Miał chyba na myśli, że urodził się w 1998 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×