Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
annejm

zbanowany - steam ESL GAMING |cL. / Trojkacik

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: annejm
Nick cheatera: ESL GAMING |cL. / Trojkacik
Serwer: DD2
Data + dokładna godzina: 14.04.2016 godzina od 22:00 do 22:10
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): 0:1:85991358


IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): 94.154.24.160:50803

 

link do dema: http://www66.zippyshare.com/v/FkMZ7wPF/file.html

 

Polecam zacząć ogladać od 12:50, ale praktycznie całe nagranie to pokaz patrzenia po ścianach a najlepsza akcja zaczyna się od 15:11

A co najlepsze ten kolega to (chyba) admin?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli mogę się wypowiedzieć...

 

14:20, to było dziwne

14:56 - myślę, że popatrzył się w okno z automatu, nie myśląc o tym. Po prostu upewnić się czy droga wolna i czy ktoś tam nie kampi, z resztą dosłownie sek. później mu jakiś gość z lewej wyleciał, którego ewidentnie się nie spodziewał.
15:15 - słyszałem tylko jak ktoś pędził z prawej strony, z lewej nic, więc ciekawe. 
16:48 - warto zobaczyć
17:07 - słyszał go
 
Ogólnie grałem parokrotnie z gościem, i z reguły wydawał się być w porządku. Sądzę, że demo jest warte skonsultowania z resztą graczy. 
 
@UPDATE po ponownym oglądnięciu:
 
14:20 - słyszał go. Najpierw jak się przeciwnik poruszył, później jak tego spreja rzucił, no i się domyślił.
14:56 - tak jak wcześniej napisałem
15:15 - usłyszałem gościa po lewej jak słuchawki podgłośniłem. Z resztą widać, że biegł. ESL mógł go wyczaić dzięki porządnym słuchawkom. Ja na swoich Applowskich za wiele nie usłyszałem za pierwszym razem. :P
16:48 - to mnie dręczy.
17:07 - słyszał czysto i wyraźnie
 
Reszta jest git. Gościu jest czysty jak dla mnie, ale niech inni się też wypowiedzą. ;]
 
A co do ścian - skanował. 
Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14:20 - czysty


14:56 - mimo wszystko trochę dziwne bo słyszał typka bardzo dobrze biegnącego od dołu, a wiem że ESL gra na słuch... To dlaczego nie popatrzył się w dół ? Może po prostu odruch "lepszych graczy" wcelował się w miejsce bardziej mu zagrażające :)


15:15 - ktoś u nich padł w trupie + było słychać kroki czysty 

16:48 - pewnie czysty, ale nie mogę stwierdzić do końca... Nie słychać kroków z racji na CT, którzy w tej chwili zaczynali sobie pogaduszki :D 

Ale domyślam się że wcelował się z racji na rush który mógł być ... ( poleciał granat od CT na gale po którym często ktoś wychodzi, a skoro inne pozycje były czyste to mógł się domyślić, że takie coś może mieć miejsce) 

17:07 - czysty

 

P.S co do skanów ESL ma teraz vipa więc ma większą chęć do skanowania przez widoczne obrażenia :P

Edytowane przez DamianiatkoBBc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem szczerze, że troche mnie zdziwił ten temat (w końcu typ sie stara o admina), ale...
 
Demo HLTV z zgłaszanego czasu http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1604142141-de_dust2-1460662860-1460664360.zip
 
2:28 - spadłem z krzesła < haha >
11:25 - widzi, że przy oknie dopiero ktoś jest i nie sprawdza innych miejsc - nie pomyślał, że typ nawet jeszcze nie ma na widoku b
14:33 - patrzy na respa (no ok, leciał hejk) ale jak zobaczył (perfidnie) że typ siedzi głębiej respa to siup prosto do okienka wyczekanie. Na innych akcjach nawet nie leciał celownikiem do okna.
15:09 - niezły refleks - wyraźne tupanie słychać, ale bardziej obok niego a tu widać wyraźne wcelowanie. Dobre słuchawki? Next demo.
 
Demo, które moim zdaniem przybije tzw. gwóźdź do trumny z tamtego dnia godz. 19:07 - 19:32
Link: http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1604141907-de_dust2-1460653620-1460655120.zip


8:16 - wychodzi wcelowany
8:45 - przypadek?
9:05 - zbyt pewnie na długą wychodzi + dalej rzucając granata widział że tam ktoś stoi (widzi dmg jako vip) ale serio takie skany? dobre słuchawki? ja słysze jak typ wchodzi do piachu w 9:39, a on zero reakcji wtedy
9:52 - strzały strzałami, ale ja tu widze że on od razu na tamtego typa leci, nie mając zamiaru sprawdzić romana jak wcześniej
11:03 - może jednak clear? :D
12:30 - od razu na model, cienia zawachania że może być gdzieś indziej + te reakcje jak typ podchodzi w 12:40
19:40 - rzucił granata to widział zadane dmg, że gdzieś tam typ jest okey, ale od razu taki skan? nie sprawdzał nawet drugiej strony wejścia tylko od razu za modelem no i same reakcje na skracającego typa
19:51 - ... typ sie zbliża do pochylni -> ten reaguje
20:45 - nikt z drużyny nie wiedział, że tam ktoś jest (spójrzcie w tym czasie na ruchy jego teamowców), ale on sie trzyma tego modelu mimo wszystko

 

A na koniec dawka humoru jak czitowanie potrafi zakłopotać mianowicie demo klik, gdzie w 0:34 mógł spokojnie wyjść i sprawdzić to miejsce, a wyszło co wyszło :P

 

Zgłoszenie na AntiCheat.pl http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/20028

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

dzięki za dokładniejszą analizę. Dobrze, że ktoś się temu przyjrzał dokładniej, bo niestety zgłaszanie w grze na @u nie zawsze przynosi efekt.

Poza tym da się zauważyć czy ktoś po prostu umie grać czy korzysta ze wspomagaczy, tutaj miałem wątpliwości co do czystej gry więc pojawił się ten temat.

A to, że typ się stara o admina to o niczym nie świadczy jak widać.

 

Także czekamy na werdykt na AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DEMO NR.2

 

8:16 Wycelowany na model dość pewnie to zrobił 

8:29 Znów leci modelowo

8:45 Dość dziwna akcja

9:05 Sam nie wiem co o tym myśleć, Skan skanem ale skąd wie że wyjdzie na długa... 9:39 serio jest tak głupi

9:52 Już widzi że jest na Bs-ie. Na wh chyba sam nie wie co ma robić

11:03 Spadłem z krzesła

12:30 wycelowany po modelu raczej nie co tutaj dużo pisać

19:14 No proszę dośc ciekawe znów model

19:40 hahaha normalnie wszedzie widzę dmg ale to to już przesada 

21:15 Znów modelowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji na braki kadrowe AntiCheat.pl nie wiadomo kiedy ocenią tam demko, dlatego zakończymy ten temat biorąc pod uwage bana na BL oraz moją i Blackhilla opinie. Na koniec chciałbym podziękować jeszcze Autorowi tematu za zaangażowanie.

 

Ban dodany http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=41837!

 

@ edit 11 maj 2016

 

Na AntiCheat.pl również zbanowany http://www.anticheat.pl/zgloszenie,20028.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×