Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Hawk

Problem ze steam, steamwebhelper.exe?

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, wracam wczoraj ze szkoly do internatu i przed wyjazdem do domu postanowilem w cos zagrac(CS:GO) wlaczam normalnie laptopa, wyskakuje steam, loguje sie, wchodze w cs'a, wbijam na cs, wchodze na mape i wywala mi countera. Robie to samo i znow, pomyslalem, ze cos sie zawiesilo i wylaczylem laptopa, wrocilem za 15 minut z miasta, wlaczam, a tu nie pojawia sie steam. Klikam na skrot steama, nic. Wchodze w Menadzera zadan, a tu mam cos takiego: 

 

15960356532762288090.png

 

 

Standardowo chcialem kliknac zakoncz zadanie, jednak gdy to robie wyskakuje mi to:

 

59813793222001966098.png

 

 

Nie wiedzialem, o co chodzi, laptop nigdy mi sie nie zawieszal, chodzil bardzo dobrze, a tu cos takiego, to pomyslalem, ze uninstall steama pomoze, mylilem sie...

 

Po uninstallu, chcialem zainstalowac na nowo steama, ale wyskakuje mi cos takiego...

 

13251246620365455117.png

 

 

I teraz pytanie, czy ktos mial cos takiego? Moze zna problem? Kazda odpowiedz sie liczy.

 

Ps. Windows 8, laptop: HP ENVY Beats Audio Apple limited edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie to zabrzmi, ale jesteś pewien że steam całkowicie sie usunął? Błąd przy instalacji wskazuje na to, że gdzieś nadal masz uruchomionego steam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No wlasnie, nie mam nigdzie wlaczonego, a nadal pojawia sie taki komunikat.

 

PS. zostal tylko folder steam.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W autostarcie odznacz Steama by się nie uruchamiał podczas logowania. Zresetuj komputer. Jeżeli masz w Panelu Sterowania, w Programach Steama to spróbuj go odinstalować. Zresetuj znów komputer i zainstaluj. Nie namawiam do instalowania programów, ale osobiście korzystam z CCleanera, który potrafi wyszukać w komputerze programy, których z poziomu Panelu Sterowania nie da się usunąć, gdyż nie ma ich tam, a na liście w tym programie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeżeli masz w Panelu Sterowania, w Programach Steama to spróbuj go odinstalować. Zresetuj znów komputer i zainstaluj.

 

Nie, nie mam:/

 

Ale za chwile sprobuje pierwszego sposobu. 

 

Edit:

 

W programach autostart nie ma steam'a.

Edytowane przez Hawk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. a w menadżerze urządzeń masz te procesy?

 

Napisz do mnie na GG, będzie mi łatwiej się komunikować. Numer znajdziesz w moim profilu. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

Ok. a w menadżerze urządzeń masz te procesy?

 

 

Zobacz pierwszy post, steam jest tylko w detalach, nie ma go w procesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś zmienić nazwe pliku instalacyjnego (tego co ma te 1.5 MB, który pobierasz prosto z strony steam) na inną niż steam.exe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchom msconfig.exe i wybierz uruchomienie diagnostyczne, restart PC. Odnajdź i usuń ręcznie folder steam (folder steamapps możesz przenieść np. na pulpit bo tam są gry). Ponownie uruchom msconfig.exe i wybierz uruchomienie normalne. Restart PC. Zainstaluj Steam.

 

Instrukcja www jak to uruchomić http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/using-system-configuration#1TC=windows-8

Poradnik wideo (nie zwracaj uwagi na głos xD) https://www.youtube.com/watch?v=wrhYTAeyX5I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×