Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Darek

[DD2 / TP] Rangi

Rangi CS:GO  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby dodać rangi CS:GO

  2. 2. Na który z serwerów byś chciał?



64 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat wprowadzenia rang CS:GO na jeden z powyższych serwerów i jeśli chcielibyście to na który z nich?

 

Wygląda to tak:

eg2xye.jpg

 

UWAGA! Rangi te nie dają żadnych dodatkowych mocy, więc nie zmieni to obecnej formy rozgrywki.

 

 

Zapraszam do komentowania i głosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam małą propozycje ,  wkurzało was kiedyś, że zabieraliście przeciwnikowi z 99 hp i zostawało mu 1 hp i ktoś go dobijał lub fartem gdzieś strzelił i go zabił ? Chciałbym zeby zostały dodane asysty przy zabiciu! Asysty by się przydały dla każdego bo wiadomo, że nie każdy jest pro;D A  moim zdaniem poprawiło by to grywalność ludzi, bo to jednak cos nowego;)) Wiadomo, że już każdy grał na takim serwie z asystami;P Ludzie wypowiadać sie co wy na to;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Słuchajcie mam małą propozycje ,  wkurzało was kiedyś, że zabieraliście przeciwnikowi z 99 hp i zostawało mu 1 hp i ktoś go dobijał lub fartem gdzieś strzelił i go zabił ? Chciałbym zeby zostały dodane asysty przy zabiciu! Asysty by się przydały dla każdego bo wiadomo, że nie każdy jest pro;D A  moim zdaniem poprawiło by to grywalność ludzi, bo to jednak cos nowego;)) Wiadomo, że już każdy grał na takim serwie z asystami;P Ludzie wypowiadać sie co wy na to;))

Jak największe TAK :) bardzo się a Da Manio wyjaśnił dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Chyba był już taki kiedyś temat i z tego co pamiętam to się nie przyjął, ale nie jestem pewien.

Jest to ciekawe rozwiązanie z tymi asystami. Fakt, denerwuje to jak ktoś się wpieprzy komuś we fraga. 

Ja mam jeszcze lepszy pomysł - zakazać awek, ale nie będę go przedstawiał, bo snajpery mnie zjedzą jak hiena padlinę z tego powodu, więc nie będę ryzykować. ;D

Co do rang. Przynajmniej będzie jakiś konkretny cel nabijania fragów. Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czas na jakieś zmiany

A jestem pewna że asysta przyjmie się bardzo dobrze .

Niech wypowiedzą się te osoby które na takim servie grali , fakt staty się zmieniają na + i to przyniesie wiele graczy na nasz server .

A chyba chcemy aby dd2 miało jeszcze większą grywalność .

Co nam szkodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Asysty na DUŻE TAK, grałem na inny serverach z asystami i fajnie było... RANGI na  DUŻE TAK, zawsze jakaś rywalizacja... i tak jak Sylwusia pisała, czas wreszcie na jakieś zmiany, chociaż nie powiem bo są małe zmiany z tymi VIP-ami. :)

 

P.S. można zrobić ankietę dotyczącą tych asyst na DD2 :)

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piter to chociaż daj na jakiś okres próbny;DD Czekam na dalsze wypowiedzi;))  Darek, a co ty na to?

 

Edytowane przez Da Miano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja wiem, że te bajery są fajne ale nie zawsze wszystko wszędzie działa (przykład: klik ). Być może rozważy on ponownie ten temat w najbliższym czasie, ale póki co skupmy sie na głównym założeniu tematu tj. rangach CS:GO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o rangi, nie wiem co one miałyby zmienić. Ale jeżeli mają one kogoś motywować, żeby być lepszym od innych i wbić wyższą rangę, niech będą. Raczej nie będą przeszkadzać.  [Tak]

Asysty? Jak najbardziej TAK! :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×