Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sokson

ścina gre jakby brak neta a tu ban"

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie ścina mi grę jakby nagłe odcięcie łącza internetowego wiec muszę wyjść z serwera, przy ponownym wejściu na serwer wyskakuje mi komunikat ze jestem zbanowany tak z 5-6 razy bd wchodził i wychodził i za 7 mi juz działa że mogę wejść normalne na serwer :D pogram pogram mam fajne statystyki albo mi sie dobrze gra i nagle mi znowu ścina ;c parę razy w ciągu rundy ;c 

 edit : da sie cos z tym zrobic ? 

Edytowane przez ~Mr.Blue~

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty wychodzisz z serwera, ale serwer 'nie odbiera' informacji o rozłączeniu i nadal na nim jesteś jako steam. Ban masz stąd, że na serwerze nie mogą być dwie osoby o tym samym SteamID i masz generowane ID na podstawie IP, które jest zbanowane. Dopiero po jakimś czasie serwer zauważa, że Cie nie ma i możesz wtedy już wbić jako steam.

 

Ważny jest fakt rozłączenia, no cóż net dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Net bardzo dobry, zazwyczaj jak neta mi rozłącza to mi pisze w górnym prawym rogu na czerwono a tu nic, tylko nagle gra sie zacina i jest po wszystkim ;c 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GRINGO,

To ja napiszę na czerwono w dole posta: "jest napisane"!!!

To może być też problem z grafiką. Przypomnij sobie, czy ostatnio nie aktualizowałeś sterowników do karty graficznej. Jeżeli tak, to przywróć jakąś starszą wersję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×