Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad z Xzentley

 


Wywiadu udzielił: Xzentley


Wywiad przeprowadził: Cycu :)


Siemka. Przedstaw się nam na początek. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat, skąd jesteś.


Cześć, Cycu .  Dziękuję za propozycję przeprowadzenia ze mną wywiadu. Nazywam się Norbert i mam 19 lat. W sierpniu skończę 20. Mieszkam na południu polski - w Krakowie.


Teraz opowiedz nam o swoich zainteresowaniach. Czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie?


Interesuję się motoryzacją, sportem i naprawianiem różnych elektronicznych urządzeń, a także lubię informatykę. W wolnym czasie lubię posłuchać muzyki czy pójść na basen popływać. Dużo jeżdżę na nartach w zimie.


Jak już wspomniałeś o muzyce, to jaki gatunek preferujesz? Może jacyś ulubiony wykonawcy lub ulubione kawałki?


Ulubionego gatunku muzyki nie mam, słucham tego co fajnie wpada w ucho, aczkolwiek preferuję Rap i z reguły tego gatunku muzyki słucham najczęściej. Słucham i polskiego rapu i tego murzyńskiego zza oceanu. xD


Mając na myśli murzyńskiego chodziło Ci o Eminema? :D


Cycu, przede wszystkim.  Biały murzyn też jest spoko. :D
A oprócz białego, to z czarnych - 2pac Shakur, Ice Cube (ale stare piosenki, nowe mi nie podchodzą), Dr. Dre, Eazy-E, Xzibit.


A nawiązując do Twojego zainteresowania motoryzacją, to czy masz jakiś swój własny sprzęt, typu motor lub samochód?


Po co mi samochód, mam szoferów od tego, a samochody to ich zmartwienie, ja natomiast samochodami się tylko interesuję. A tak na poważnie, to mam już prawie 2 lata prawo jazdy i w miarę często jeżdżę samochodem, ale swojego się jeszcze nie dorobiłem. Żebrzę kluczyki jak cygan centy pod Lidlem na Słowacji. :> Póki co własne auto mi nie potrzebne. Przyjdzie jeszcze na to czas. Motoru nie miałem, ale jeździłbym.


Opowiedz coś o swoim miejscu zamieszkania. Co można ciekawego zwiedzić w Krakowie i gdzie można się bez celu poszwędać?


Warto odwiedzić Rynek główny, ponieważ można tam miło spędzić czas ze znajomymi czy poznać nawet nowych znajomych.  Wiele osób w tym rejonie, także zagranicznych się pląta, więc można spotkać ciekawe osoby. Przede wszystkim warto odwiedzić Muzeum Lotnictwa Polskiego. Bardzo fajne i ciekawe miejsce, w którym można obejrzeć wiele ciekawych modeli samolotów i dowiedzieć się sporo o historii lotnictwa polskiego. Ładny też jest Kościół Mariański. Warto się do niego udać. Godny polecenia.


A Twoje ulubione miejsce w tym pięknym polskim mieście?


Kraków nie jest znowu taki piękny, nie przepadam za tym miastem i co więcej Wrocław, Poznań czy Trójmiasto bije go na głowę, ale...
Moje ulubione miejsce? hmm... Krakowskie Planty.


Planty? A co to takiego? Wyjaśnij, opowiedz co kryje się pod tą nazwą.


Planty to jest taki park, który otacza stare miasto. Znajdują się tam różne pomniki czy rzeźby. Jest to dosyć sporawe miejsce, w którym jest dużo zieleni, tzn. drzew, alejek itp. Ciekawe miejsce i lubię się tam poszwędać w szary dzień by uciec od tej rzeczywistości. Miejsce, które uspokaja.


Widzę, że Kraków kryje wiele ciekawych miejsc, których raczej nigdzie indziej się nie spotka.


A teraz odchodząc od tematu Twojego miejsca zamieszkania. Jakiego gatunku filmy lubisz? Może masz jakiś ulubionych aktorów lub jakieś ulubione tytuły, które z chęcią oglądasz?


Nie mam ulubionego gatunku filmów. Jak jest film fajny to oglądam niezależnie czy to film akcji, komedia czy choćby jakiś romantyczny, choć niezbyt lubię romantyczne, ale jak fajny to czemu nie. Horrorów nienawidzę i choć by był fajny i ciekawy to nie skuszę się. Oglądanie horrorów nie sprawia mi po prostu przyjemności. Nie to, że się boję, po prostu nie lubię oglądać w takim jak by "napięciu". :> M.in. lubię Toma Hanksa i Jasona Stathama. Fajny jest Kevin Hart, bo śmieszny i przyjemnie się go ogląda, zwłaszcza po angielsku, bo jednak tłumaczone jakieś żarty itp. na polski nie oddają już swego uroku. Sylwester Stallone też ciekawy jest, i niektóre filmy z nim były fajne. Bardzo lubię całą serię ,,Rocky Balboa". Terry Crews głupek jak mało który, ale również przyjemnie mi się go ogląda. xD w pozytywnym sensie oczywiście.
Mam kilka swoich ulubionych filmów. M.in. ta wspomniana seria ,,Rocky Balboa", a oprócz tego wszystkie części ,,Transportera", ,,Forest Gump", ,,Zielona Mila", ,,8 mila", ,,Chłopaki z sąsiedztwa", ,,Szybcy i Wściekli", ale tylko i wyłącznie pierwsza część. Ewentualnie ,,Tokio Drift", resztę co prawda oglądnąłem, ale to nie już to samo czego oczekiwałem po oglądnięciu pierwszej części. ,,Straight Outta Compton",  Co prawda nie oglądnąłem jeszcze tego filmu, ponieważ nie miałem czasu, ale może w niedalekiej przyszłości uda mi się. Film w moim klimacie i myślę, że nie zawiodę się.


Chodzisz do szkoły, czy już wkroczyłeś w pełni w dorosłe życie i pracujesz?
Nie chodzę do szkoły, wakacje już mam. Myślę nad pracą, ponieważ do października jeszcze troche zostało, więc warto byłoby jakoś ten czas wykorzystać. Będę ofert szukać za kilka dni.


A jaka praca by Cię interesowała? W jakim charakterze, tutaj na miejscu w Polsce czy raczej wyjazd za granicę?


Ciężko o jakąś pracę dla młodej osoby, która nie ma nic innego oprócz matury, ale myślę, że coś się znajdzie. Wolałbym za granicą, ale nie mam zbytnio do kogo jechać, a w ciemno trochę strach. Myślę, że coś poszukam w Polsce. W końcu pierwsza praca, nie ma co się rzucać na głęboką wodę. Najpierw niech nabiorę doświadczenia w pracy fizycznej, a dopiero później będę myślał nad wskoczeniem na wyższy level, czyli praca za granicą. Coś raczej związanego ze sklepem. Praca na magazynie, rozładowywanie towaru itp.


Widzę, że myślisz o wszystkim na poważnie.

Czy posiadasz jakieś nałogi, uzależnienia?


Nie mam nałogów i uzależnień. Stronię od alkoholu i papierosów. Największym wrogiem jest chyba komputer, który dosyć mocno uzależnia, a to niesie za sobą spore konsekwencje, ale raczej znam granice i wiem kiedy powiedzieć "dość", więc nie mam większego problemu z uzależnieniem od komputera i internetu, choć jak byłem mniejszy to przesadzałem lekko z tym.

Co wywołuje u Ciebie radość, uśmiech na twarzy? Co sprawia, że jesteś szczęśliwy?


Jeżeli coś mi się uda i czuję z tego satysfakcję to jestem szczęśliwy i dumny z siebie, że sam sobie na to zapracowałem i widzę tego pozytywne efekty, a nawet jeśli pojawią się negatywne, to nie przeszkadza to w tym by być w dalszym ciągu szczęśliwym. Najważniejsze jest to, że się coś zrobiło dla siebie. Niezależnie jaki jest tego efekt końcowy. Miło też jest jak druga osoba Cię chwali czy w pozytywnym świetle komentuje. Mimo, że opinia innych nie jest ważna, to jednak dobre gesty osób drugich wywołują zadowolenie i uśmiech na twarzy.

Czy gdzieś na horyzoncie pojawiła się wybranka serca?


Nie mam obecnie partnerki. Jestem wolny jak pierogi z mięsem bez mięsa. :D

A jak u Ciebie wygląda sprawa z rodzeństwem?


Nie mam rodzeństwa, jestem jedynakiem.

Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość? Jak wyobrażasz sobie swoją rodzinę, dom i po prostu całe życie?


Chcę być w przyszłości szczęśliwym człowiekiem i chciałbym mieć swoją rodzinę. Żonę i 3 dzieci oraz wybudować własny dom jednorodzinny na cichej i spokojnej wsi, najchętniej pozbawionej wszelkiej cywilizacji. Posiadać 2 samochody. Jeden dla siebie, a drugi dla żony. Lubię wiele mark. Począwszy od zajebistych i dużych amerykańskich pick-upów typu Dodge Ram czy Ford F-150 poprzez ekskluzywne limuzyny typu Mercedes, a kończąc na fajnych sportowych Astonach Martinach, ale z realnych to będę dążył głównie do posiadania BMW lub Mercedesa, bo lubię te marki. Także dla mnie genialne są Bentleye, które są moimi najbardziej ulubionymi samochodami. M.in. stąd wziął się mój nick. Ogólnie jestem raczej skromnym człowiekiem i nie lubię wydawać pieniędzy, wolę je kumulować, choć na niektóre rzeczy ciężko nie wydać... Własny biznes to dobra sprawa i będę do tego dążył. Mam nadzieję, że wszystko się potoczy po mojej myśli, choć wiadomo jakie życie jest.

Teraz popytam Cię o kilka rzeczy związanych z CS'em i cs-kopytko.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z kanter strajkiem?


Moja przygoda z CS'em zaczęła się w zasadzie tak sama z siebie. Pewnego dnia naszło mnie by sobie pobrać i zobaczyć na czym to polega, a o CS'sie wiedziałem, bo kolega dużo grał jak byliśmy w gimnazjum i czasami nawet zachęcał do pobrania, ale ja zawsze mieszane uczucia do tego miałem. W końcu pobrałem i stwierdziłem, że to jest to! Spodobało mi się, i już gram w CS od ok. 14/15 roku życia.

Jak zaczynałeś grać to bardziej Cię to wkurzało czy sprawiało frajdę? Lamiłeś bardzo długo czy po krótkim czasie załapałeś o co chodzi?


Sprawiało frajdę. Mimo, że lamiłem i przejawy lamerstwa da się zaobserwować nawet w dzisiejszych dniach to jednak sprawiało mi to przyjemność. Nie liczyły się dla mnie umiejętności, a dobrze spędzony czas na CS z innymi graczami. Umiejętności umiejętnościami, ale fajna atmosfera jest najważniejsza.

Skąd się wziął pomysł na nick?


Moją ulubioną marką samochodową jest Bentley, natomiast zawsze mi się podobał nick pewnego amerykańskiego rapera Alvina Joiniera bardziej znanego jako Xzibit, ale stwierdziłem, że nie będę używał jego pseudonimu do własnych celów. Lepiej wykazać się kreatywnością i połączyć pewne fakty w całość. Mój nick powstał z kombinacji tych dwóch słów, a głównie z tego, że podmieniłem pierwszą literkę marki - B na Xz, które wziąłem z nicku Xzibita, a reszte od Bentleya dopisałem. I oto wyszło "Xzentley". Nick jak nick, ładny, brzydki, nie ważne. Ważne, że swój i przynajmniej jest satysfakcja, że samemu się coś wymyśliło.

Jak trafiłeś na nasze forum i całą naszą sieć?


Totalnym przypadkiem. Szukałem serwerów typu Death Match na bodajże CSetti.pl chyba? No nie ważne, ale szukałem i wziąłem pierwszy lepszy serwer, który pojawił się na liście. Zagrałem jeden wieczór, później na forum się zarejestrowałem i przedstawiłem się, by ludzie wiedzieli z kim mają do czynienia, ale nie zależało mi zbytnio. Po kilku dniach dopiero się okazało, że to całkiem fajna sieć i pomyślałem, że warto zostać. I tak zostało do tej pory. 30 czerwca 2015 - pierwszy raz zagrałem na Kopytku i zarejestrowałem się na forum, za niedługo rocznice będę obchodzić.

Dlaczego wybrałeś serwer DD2 jako ten, na którym chcesz pełnić funkcję admina?


Zawsze lubiłem Deatch Matche, bo jak Cię ktoś zabije to nie trzeba czekać tylko od razu się odradzasz, natomiast na DD2 właśnie to mnie przerażało. Nie lubiłem czekać i dlatego zawsze negatywnie postrzegałem serwery typu DD2, ale grając na DM'ach, a przede wszystkim na kopytkomym DM+BF2 stwierdziłem, że ta granie na tym serwerze jest pozbawione jakiegoś konkretnego celu, a zwłaszcza gdy już masz nabite wszystkie odznaki. Nie chciałem rezygnować z Kopytek, bo polubiłem tą sieć, a że wyboru za bardzo nie ma to wybrałem już to DD2. Powiedziałem sobie: "Kurde, prawde mówiąc największe koxy tam grają i stamtąd są najaktywniejsi na forum, a ja grając na skromnym DM+BF2 jestem ogólnie mało rozpoznawalny", więc wszedłem na DD2, troche pograłem, słabo się na to zapatrywałem, ale wciągnęło mnie to jak wir. Dzisiaj sobie nie wyobrażam nie grać na DD2. Obecnie jest to mój ulubiony serwer i nie żałuję wyboru.

Jak Ci się współpracuje z innymi adminami na DD2 i całą załogą "kopytka"?


Nie chcę negować innych adminów, ale z Tobą i Darkiem po prostu najlepiej mi się współpracuje na dzień dzisiejszy. Natomiast z Da Miano i Sylwią dosyć dobrze się dogaduję na serwerze i nie raz weryfikuję głównie z Da Miano, czy dany gracz nie ma np. WH, więc w sumie współpraca jakaś jest i nie najgorsza. Dobry chłopak. Sylwia mnie dosyć mocno kontroluje na serwerach, i jak trzeba to opieprzy, ale dzięki niej dużo się uczę, więc jest w porządku. Co do innych administratorów to nie miałem jeszcze okazji współpracy. Swego czasu jak jeszcze byłem zwykłym graczem na DM+BF2 to dobrze mi się dogadywało z Nevertrustem.  Ostatnio dosyć dobry kontakt nawiązałem z GRINGO. Ogólnie cała załoga Kopytko jest w porządku, no i duży szacunek dla Petrusa, który ma głowe na karku i zawsze pomoże.

Czy Twoim zdaniem wszyscy zasługują na swoje rangi?


Myślę, że tak.


Co sądzisz o naszym H@ Petrusie, ekipie UB, o adminach DD2 i innych serwerów oraz co sądzisz o stałych graczach, którzy nie posiadają żadnych rang?


Petrus to porządny człowiek, który nie oszukuje swoich graczy i chce dla Nich jak najlepiej. Bardzo dobrze zarządza siecią. Jest konsekwentny w swoich działaniach i zawsze udzieli pomocy. Uważam, że jest godny podziwu. Ekipa UB dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Do Nich nie mam zastrzeżeń. Robią co swoje i tak powinno być. Admini DD2 są spoko i widać, że zależy każdemu na serwerze i go rozwija wtłaczając nowe pomysły na urozmaicenie i polepszenie gry. Z adminów pozostałych serwerów to znam z COD - GRINGO, który jest w porządku i bardzo fajny oraz pomaga w rozkręcaniu całego CSK i Nevertrust z DM+BF2, który pomimo swojego wieku świetnie się dogaduje i współpracuje w dużej mierze z młodzieżą. Pozytywny gość i mimo, że dawno już z nim słowa nie zamieniłem od czasów, gdy przestałem grać na DM, to jednak jest ok i zastrzeżeń do Niego nie mam.

Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?


Nie mam pojęcia. Życzę wszystkiego najlepszego CSK i mam nadzieję, że dotrwamy jeszcze 10 lat, ale tu już potrzeba ingerencji nie tylko Nas adminów czy Petrusa, ale także i graczy. Ciężko powiedzieć jak będzie za 10 lat. Najważniejsze by była taka sama atmosfera jaka jest dzisiaj, czyli genialna.


Teraz coś na rozluźnienie

Masz ochotę odpowiedzieć na kilka zagadek?
Ta :D
Co to jest: czterdzieści żabek i jedna ropucha?
Teściowa wieszająca firanki? XD
Zgadłeś !  Brawo !


Co robi student akademii rolniczej?
Zalicza glebę. xD Oglądałem to. Wojewódzkiego zagadka xD
Haha dobrze. To teraz ostatnia.


Co robi Kwaśniewski na torach?
Tego nie wiem. :P
A mam Cię :D haha "stawia kolejkę"
Hahah... XD


Kogo chcesz pozdrowić na koniec?
Znajomych, Bliskich, całą sieć CSK.

Dziękuję Ci za wywiad i poświęcony czas :)


Również Ci dziękuję za zaoferowanie i przeprowadzenie wywiadu, i że poświęciłeś mi czas. ;)
 

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 13

Bardzo fajny i obszerny wywiad. Brawo [member=Cycu :)]

Dziękuję Ci @Xzentley za te ciepłe słowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Jak Ci się współpracuje z innymi adminami na DD2 i całą załogą "kopytka"?

Zapomniałem jeszcze o jednym "wielkim człowieku". ShaTTer. Dopiero teraz o Tobie sobie przypomniałem. Nie wiem jak Cie mogłem pominąć. :(
Bardzo fajny i przyjemny gracz i osoba. Dobrze się zawsze z Tobą dogadywałem, i mimo sporej różnicy wieku pomiędzy Nami to zawsze mieliśmy wspólny język. 
Wiele się i z Tobą i przy Tobie nauczyłem. Zawsze przyjemnie się z Tobą współpracowało, zwłaszcza gdy Ci pomagałem z IPB.

Napisz kiedyś co u Ciebie, bo troche się urwał kontakt. ;)

 

Wiem, że nie powinienem dopisywać, ale nie dawało mi to spokoju. Musiałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie wiem czy powinno teraz mi być głupi czy być zadowolona :) .

Dzięki za te szczere słowa ! ( tak wiem czasami potrafię taka być hahaha )

Wywiad świetny

Pozdrawiam i dzięki  buzki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Piękny wywiadzik ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po prostu pięknie, od kiedy cycek robi wywiady ?? :D nawet nieźle ci to idzie muszę przyznać. A co do Xzentley w której cześci krakowa mieszkasz ? XDDDD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

 

w której cześci krakowa mieszkasz ?

pewnie w Nowej Hucie  <haha>  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Po długiej lekturze, stwierdzam że mogę dać okejkę 0wink.gif

Nie powiem, jestem zaskoczony trochę obszernością wypowiedzi @Xzentley'oczywiście, pozytywnie zaskoczony usmiech.gif

 

Chłopaki, fajnie Wam to wyszło! Brawo Cycek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×