Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:                                                                                                             DamianiatkoBBc)
Nick cheatera:                                                                                                              Karabama
Serwer:                                                                                                                        Only DD2 
Data + dokładna godzina:                                                                                            2016-05-27 - 13:43:18
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_2:0:630987385
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):                                                                        87.204.158.240

 

 

Wh 100% koleś przez ściany nawalał ile mógł cycu był zajęty a innych adminów nie było więc zgłaszam tu bo wyszedł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Hahahah.

 

Popapraniec Cie postraszył, że rozpisze, to juz sie pojawiasz na forum i chcesz sobie plecy zrobić. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

No pewnie bo nie mam co robić :)

Gram czysto i tyle mam do powiedzenia chcesz to oglądaj se moje demka i rozpisuj jeżeli admin stwierdzi że cheat'uje to poproszę o rozpatrzenie

po 1... Wszystkich adminów bo wiem że gram czysto :(

po 2... żeby moje demko zobaczył też Volly bo gra na podobnym poziomie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×