Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

2 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry:                                                                                                            Damianiatko
Nick cheatera:                                                                                                              MIXA
Serwer:                                                                                                                        Only DD2 
Data + dokładna godzina:                                                                                            20:04 - 2016-05-30
Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): STEAM_2:0:188357840
IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli):                                                                        109.92.154.8

 

Movement bota i Wh 100%

12.07 akcja jak wali przez ściane do Wodo który się skradał w anarchii po czym ta akcja z galą gdzie chciał iść ale się cofnął kiedy zobaczył że dr.paweł wychodzi i rzucił granata :)

 

Demko 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1605301954-de_dust2-1464630840-1464632340.zip

 

Xzentley

Już oglądał ;P też mu ta akcja się nie spodobała ale decyzje wstawienia na forum zostawił mi bo:

1. 1 akcja to troche mało z czego ja zobaczyłem 2 która też potwierdziła :D

2. Trochę spłoszyłem podejrzanego bo napisałem "/zgłoś mixa wh" a nie "/zgłoś" i potem dalszą wiadomość ta by pewnie nie musiał tutaj ten temat powstawać :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Ban dodany http://www.bany.cs-kopytko.pl/ban_list.php?bid=42571

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×