Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
rai^

Zmiana moda?

52 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No więc, tutaj zrobić serwer CS:GO i dodać te wszystkie skiny, klucze, skrzynki itp. DD2 zostawić w spokoju, bo chcecie i tu i tu zrobić serwer z modem GO.

Tutaj można zrobić mod CS:GO i wszystkie dodatki do niego,a na DD2 dodać najwyżej tego vipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Można zrobić z tego swego rodzaju eksperyment. Tutaj zrobić mod CS:GO wraz ze skrzynkami i zobaczyć czy to wypali i jakie korzyści przyniesie. O ile pomysł się sprawdzi to dopiero wtedy można zastanawiać się nad wdrożeniem takich zmian na DD2 a póki co zostawić go takim jakim jest. Proponowałbym jednak zmienić ilość slotów i zastanowić się nad mapkami bo one też grają dużą role w atrakcyjności serwera moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek podbiję post @@mythbusters #6

 

Żal się rozstawać z serwerem COD, gdyż poświęciliśmy na niego setki godzin. Niestety sytuacja jest taka, że serwer obecnie jest martwy. Najprawdopodobniej zmienimy go na FFA/4fun (kilka/kilkanaście standardowych mapek) z modem CSGO (skrzynie/klucze). Dokładne przygotowanie głównego pluginu dla wspomnianego moda zajmie trochę czasu, którego aktualnie osobiście posiadam bardzo mało. Mam nadzieję, że w obecnym tygodniu uda się to w większości przygotować.

 

Jak wiecie w/w mod bazuje na wielu skinach, które możemy zdobywać. Widzieliście gdzieś jakieś fajne modele? Chcecie, aby dodać je u nas? Dodajcie je lub linki do nich w tym temacie. Każda propozycja skórek broni zostanie rozpatrzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

MOD jest dobry... Ja tylko mieniłbym ilość lvli (201), wgrał zbalansowane i zróżnicowane klasy, do tego unikatowe perki i jakiś "bonusik" w postaci klanów np. bądź awansów. Oczywiście nie zapominając o wykupieniu reklamy na koniec. ;)

 

@Edit:

Nie doczytałem do końca, mój błąd... Skoro ma powstać GO MOD i chcecie jakieś skórki, to proszę:

Nóż - http://gamebanana.com/skins/146581

Glock - http://gamebanana.com/skins/147130

USP - http://gamebanana.com/skins/146635

Deagle - http://gamebanana.com/skins/145973

AK - http://gamebanana.com/skins/140103

M4 - http://gamebanana.com/skins/140857

AWP - http://gamebanana.com/skins/137030

Edytowane przez Enigmatyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Raczej wszystko da się zrobić, więc jeżeli nie ma, to na Kopytku mogą być wedle życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi wpadł inny pomysł. A właściwie zabawa w chowanego, tak naprawdę nie wiem czy jeden taki serwer został.. nie idzie znaleźć... Myślę że powinna być fajna zabawa dla stałych graczy i nowych. Wystarczy zaprosić na steam i się bawimy, ale to propozycja bardziej na zamianę zgaszonego TP, chyba że 4 Fun nie wypali to może tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi wpadł inny pomysł. A właściwie zabawa w chowanego, tak naprawdę nie wiem czy jeden taki serwer został.. nie idzie znaleźć... Myślę że powinna być fajna zabawa dla stałych graczy i nowych. Wystarczy zaprosić na steam i się bawimy, ale to propozycja bardziej na zamianę zgaszonego TP, chyba że 4 Fun nie wypali to może tutaj

 

Chowany to fajny mod, obecnie chyba ciężko znaleźć, ale czy znalazło by się tylu ludzi, żeby nie stał ciągle pusty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślę że zainteresowanie mogło być. Szukałem na googlach serwer z taką rozgrywką nakierował mnie na te forum w dziale reklamy, jednak serwer już nie istnieje. Łokazja istna żeby zaistnieć z taką propozycją, jedyna taka :D

Edytowane przez Klatkujący Sebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

bez wkurzających niewidzialnych nożowników

- Heniu nie bluźnij proszę :)

 

klasyczny DM

 - słuszna koncepcja, polać mu. Popieram.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

nieee zróbcie już ten cs go mod jak coś moge pomóc w pisaniu paczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy ankietę po prostu, bo tutaj każdy co innego chce :P

Tylko w którym roku :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tylko w którym roku :P ?

 

20 lat później.... to co robimy tą ankietę?

 

Kwestia przygotowania takiego moda/serwera to jedno, ale zrobienie ankiety to drugie i spokojnie można byłoby już głosować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

A co to to to jest w ogóle? Jakieś klocki? O co w tym chodzi? Mogę zbudować samolot (ewentualnie może być helikopter ale w ostateczności...) i latać? hmm:mrgreen:

Edytowane przez I'm weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem nadal za zwykłym DM, bo obecnie to co sie dzieje na DM+BF2 to strasznie wkurzające. Z tego co mi znajomi mowili odstraszaja ich wlasnie niewidzialni kolesie oraz wypadanie broni, gdy strzelal do nich VIP... A DM moim zdaniem spoko, bo rundy dosyc szybko trwaja i nie ma zadnyc udziwnien. Czesto grywam na takim, gdzie wybor mapki nastepuje po osiagnieciu okreslonej ilosci fragow i to najlepszy gracz ja wybiera.

 

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

DM zwykły też jest fajny, a co do propozycji to będzie w końcu te głosowanie?

 

. Czesto grywam na takim, gdzie wybor mapki nastepuje po osiagnieciu okreslonej ilosci fragow i to najlepszy gracz ja wybiera.

 

Pozdro ;)

Fajna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

A tutaj dalej nic......................



Jest jeszcze jedna propozycja serwer WesternMod jestem w stanie napisać taka paczke? Tylko czy wam się spodoba?



Jest jeszcze jedna propozycja serwer WesternMod jestem w stanie napisać taka paczke? Tylko czy wam się spodoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą z tym only hs to bym uważał, bo fakt jest trochę tych graczy (zazwyczaj tych, którzy mają steama i jakiegoś skilla) ale ten mod nie przyciągnie w ogóle osób non steamowych (których jest więcej) i serwer będzie raczej pusty.

 

Czemu non-steam'owym gracza onlyHS się nie spodoba?

Jeśli będzie ten AIM to można zrobić przed każdą mapa głosowanie, czy only HS ma byc włączony czy wyłączony.

Poza tym na serwerze AIM łatwiej jest zrobić konkursu typu TOP15 itp.

papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inna możliwość może zróbmy porządny serwer COD MOD UNIKAT może coś zmienimy, dodamy. Tylko opiekun by się przydał :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×