Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
rai^

Zmiana moda?

52 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, co wy na to? Może wreście jakieś dobre zmiany, bo i tak cod jest cały czas pusty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Temat wałkowany tyle razy  i nigdy nic nie wychodziło , ale zawsze lepiej coś zmienić żeby nie stało w miejscu i może to coś przyniesie, Jakieś konkretne pomysły na moda ? :D 

Moja propozycja zrobić FFA z cyklami np, 30 najbardziej lubianych i granych map . . . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zmianą. COD przeważnie pusty, a jak ktoś gra to i tak mało osób. Proponuję, żeby stworzyć mod AIM/AWP z głosowaniem only HS. Można byłoby poćwiczyć skilla :D i pogadać z wszystkimi graczami gdyby był ogólny mikrofon i wszyscy by się słyszeli.

 

p.s. Wiem, że to trochę nie w temacie, ale na DD2 było kilka zmian i wyszły jak na razie na dobre. Więc zmiana moda na miesiąc lub dwa mogła by pokazać czy byłoby zainteresowanie nowym serwerem na naszej sieci. :)

 

 

Najlepiej zrobić ankietę, w której będzie kilka najlepszych(zdaniem administracji) propozycji zmian moda.

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Fajny jest mod as (jedna osoba jest VIPem i reszta ct musi go bronic, a sam VIP musi dojść do jakiegoś celu. Oczywiscie tt próbuje zabić VIPa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najbardziej chciałbym serwer z AIM modem, tzn. gramy każdą bronią jaką chcemy, ale zabić możemy tylko poprzez strzał w głowe. Coś w stylu AIM AWP, ale na wszystkie bronie. Kiedyś grałem na serwerze AIM only Pistols i grało mi się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

To co kiedyś spotkało Dawny GunGame spotkało teraz COD'a. W przypadku GunGame było pierdyliard pomysłów, różniste mody oraz wiele pomysłów na ciekawe pluginy itd ... Powiem tylko tyle. Nie ważne na co się zmieni tego moda ... jeżeli nie będzie reklamy tego serwera + chęci kilku bądź kilkunastu osób którzy by okupowali po prostu serwer non stop, by ludzie nowo wbijający na serwer widzieli, że nie stoi pusty tylko, że ktoś na nim gra ... serwer się rozkręci. To jest jakieś 70-80% sukcesu. 

 

Pozostałość sukcesu to przefiltrowanie "rynku serwerów" i zobaczenie co jest najbardziej na Topie wśród graczy itd itp 

 

Propozycje sobie można składać wiele tylko, że w 99% na tym kończy się chęć dobra dla serwera danego człowieka ... żadnemu się ku*wa nie chce ruszyć dupska do pomocy, by rozkręcić serwer. Nawet jak ktoś da super propozycje, serwer będzie śmigał jak ta lala, to bez rozreklamowania tego serwera + (nie ukrywajmy tego) ogromnego wysiłku kilkunastu osób, którzy stale muszą na tym serwerze przesiadywać ... żaden serwer nie uciągnie.

 

Dopóki nie będzie grupa osób gotowa na takie "poświęcenie" to nie ma co nawet zwykłego posta wspominać na SB na ten temat, bo już wiele takich "baloników" na tej serwerowni było nadmuchiwanych obietnicami i propozycjami, a koniec końców ten balonik tak czy siak pękł po średnio kilku dniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jeśli chodzi o grę i rozkręcanie serwera(gdyby był jakiś mod aim/awp czy coś w tym stylu) to ja dam radę. Nawet, że mam jeszcze DD2 to myślę, że ten serwer też mógłbym pomóc rozkręcić, a z racji tego że wakacje to będę miał więcej czasu więc na mnie można liczyć. Przynajmniej na początek w dużej mierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Ja  tam zawsze lubiłem jailbreaki. Chętnie bym sobie pograł. Przydałoby się coś nowego. Only hs też dobry pomysł. Albo jeszcze deathruny lubiłem. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ogólnie wszystko jakoś upadło poza BF2 i DD2. Sam kiedyś grałem na tym Codzie, ale teraz jest kompletna pustka.. zresztą podobnie jak na TP, kiedyś mnóstwo ludzi, teraz pustka...

 

co do zmiany, ja myślę o zwykłym AWP ONLY, jest dużo fajnych map, na których można ćwiczyć awp (bez only hs bo to nie pasuje).

Zresztą z tym only hs to bym uważał, bo fakt jest trochę tych graczy (zazwyczaj tych, którzy mają steama i jakiegoś skilla) ale ten mod nie przyciągnie w ogóle osób non steamowych (których jest więcej) i serwer będzie raczej pusty.

 

co do FFA, byłbym za ale to jednak bez sensu ponieważ mamy DD2 i TP do tego.

już zamiast FFa lepiej byłoby zrobić 4FUN z dobrymi pluginami bo zapotrzebowanie na pewno jest.

 

podsumowując: awp only albo 4fun.

najlepiej byłoby zrobić ankietę i zareklamować ją na serwerach, żeby głosowało dużo graczy np. z dd2/bf2 co stale grają na serwerach, a nie zaglądają na forum.

 

 

PS: z modów, które też lubię JB , DR , surf - ale tu raczej ciężko bo to trzeba dobrze rozkręcić.

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

To co kiedyś spotkało Dawny GunGame spotkało teraz COD'a. W przypadku GunGame było pierdyliard pomysłów, różniste mody oraz wiele pomysłów na ciekawe pluginy itd ... Powiem tylko tyle. Nie ważne na co się zmieni tego moda ... jeżeli nie będzie reklamy tego serwera + chęci kilku bądź kilkunastu osób którzy by okupowali po prostu serwer non stop, by ludzie nowo wbijający na serwer widzieli, że nie stoi pusty tylko, że ktoś na nim gra ... serwer się rozkręci. To jest jakieś 70-80% sukcesu. 

 

Pozostałość sukcesu to przefiltrowanie "rynku serwerów" i zobaczenie co jest najbardziej na Topie wśród graczy itd itp 

 

Propozycje sobie można składać wiele tylko, że w 99% na tym kończy się chęć dobra dla serwera danego człowieka ... żadnemu się ku*wa nie chce ruszyć dupska do pomocy, by rozkręcić serwer. Nawet jak ktoś da super propozycje, serwer będzie śmigał jak ta lala, to bez rozreklamowania tego serwera + (nie ukrywajmy tego) ogromnego wysiłku kilkunastu osób, którzy stale muszą na tym serwerze przesiadywać ... żaden serwer nie uciągnie.

 

Dopóki nie będzie grupa osób gotowa na takie "poświęcenie" to nie ma co nawet zwykłego posta wspominać na SB na ten temat, bo już wiele takich "baloników" na tej serwerowni było nadmuchiwanych obietnicami i propozycjami, a koniec końców ten balonik tak czy siak pękł po średnio kilku dniach. 

 

myth bardzo ładnie to opisałeś, jeśli chodzi o rozkręcenie serwera to macie moją pomoc :) 

 

I moja propozycja to serwer Aim/awp 

Można jakieś skiny wgrać rangi i bedzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Proponuję połączyć sloty z cod'a i tp (bo tu już nic sie nie bujnie tym bardziej z tak malą iloscią slotów nie widzę przyszlosci dla tego serwera) postawcie jeden porządny serwer, ale taki jakie są teraz na topie ! Czyli coś z cs:go, wejdzcie na cssetti teraz nie znajdziecie już jakiegos normalnego coda, czy nawet dd2, jest pełno serwerów CS:GO MOD i to najważniejsze SĄ PEŁNE !! 

Zróbcie jakieś FFA+Skiny i rangi CS:GO, albo te skrzynki, operacje i inne chuje muje ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Proponuję połączyć sloty z cod'a i tp (bo tu już nic sie nie bujnie tym bardziej z tak malą iloscią slotów nie widzę przyszlosci dla tego serwera) postawcie jeden porządny serwer, ale taki jakie są teraz na topie ! Czyli coś z cs:go, wejdzcie na cssetti teraz nie znajdziecie już jakiegos normalnego coda, czy nawet dd2, jest pełno serwerów CS:GO MOD i to najważniejsze SĄ PEŁNE !! 

 

Zróbcie jakieś FFA+Skiny i rangi CS:GO, albo te skrzynki, operacje i inne chuje muje ;d

 

Nie wiem po co wszędzie na siłę robić te CS;GO, gdzie kopytko zawsze słynęło z 1.6. Jest mnóstwo tego z dodatkami GO, gdzie nie każdy to lubi - 1.6 to 1.6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie wiem po co wszędzie na siłę robić te CS;GO, gdzie kopytko zawsze słynęło z 1.6. Jest mnóstwo tego z dodatkami GO, gdzie nie każdy to lubi - 1.6 to 1.6 :)

Ale zawsze można spróbować, bo naprawdę serwery CS:GO MOD są teraz najbardziej grane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, że 1.6 to 1.6, ale nie da się całe życie robić w kółko jednego i tego samego klasycznego stylu serwera. Świat idzie do przodu, gry idą do przodu, efekty specjalne, grafika itp. itd., a gracze są coraz bardziej wymagający. Dzisiaj gracze czegoś więcej oczekują niż serwera typowego sprzed 10 lat. Jedni z chęcią przybędą na serwer z sentymentu, ale takich osób jest na prawdę coraz mniej, bo ludzie się starzeją, mają swoje obowiązki i brak czasu na grę, a młodsi nie pamiętają starego 1.6, bo dorastają już w tej drugiej erze - erze nowoczesnego 1.6, który w większości naładowany jest do bólu milionem pluginów, a więc  zdecydowanie większość będzie szukać innych, bardziej urozmaiconych, nowocześniejszych serwerów z bogatą listą pluginów. Takich, które są nowoczesne i z pozoru podobne do współczesnej konkurencji, ale jednak będzie coś ten serwer wyróżniać. Uważam, że warto postawić właśnie na tą nowoczesność i to co jest teraz na TOPie, bo to się sprzeda. Wystaw na rynek teraz przedmiot, który był na TOPie 10 lat temu i szukaj kupca. Kolekcjoner może kupi, ale zwykły, przeciętny zjadacz chleba  będzie aż tak niezainteresowany, że nawet nie machnie na to ręką. Po prostu się tym nie zainteresuje. Myślę, że pójście w stylu GO czy Source itp. jest dobrym posunięciem. Jaki tego będzie efekt? Nie wiadomo. Może i żadnego, ale nawet bez zysku warto zrobić ten pierwszy krok i próbować rozkręcić nowy serwer, bo a nóż widelec się uda, i warto wspomnieć, że brak efektu może też poskutkować w posunięciu się w stronę klasycznego, zwykłego 1.6. 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, że 1.6 to 1.6, ale nie da się całe życie robić w kółko jednego i tego samego klasycznego stylu serwera. Świat idzie do przodu, gry idą do przodu, efekty specjalne, grafika itp. itd., a gracze są coraz bardziej wymagający. Dzisiaj gracze czegoś więcej oczekują niż serwera typowego sprzed 10 lat. Jedni z chęcią przybędą na serwer z sentymentu, ale takich osób jest na prawdę coraz mniej, bo ludzie się starzeją, mają swoje obowiązki i brak czasu na grę, a młodsi nie pamiętają starego 1.6, bo dorastają już w tej drugiej erze - erze nowoczesnego 1.6, który w większości naładowany jest do bólu milionem pluginów, a więc  zdecydowanie większość będzie szukać innych, bardziej urozmaiconych, nowocześniejszych serwerów z bogatą listą pluginów. Takich, które są nowoczesne i z pozoru podobne do współczesnej konkurencji, ale jednak będzie coś ten serwer wyróżniać. Uważam, że warto postawić właśnie na tą nowoczesność i to co jest teraz na TOPie, bo to się sprzeda. Wystaw na rynek teraz przedmiot, który był na TOPie 10 lat temu i szukaj kupca. Kolekcjoner może kupi, ale zwykły, przeciętny zjadacz chleba  będzie aż tak niezainteresowany, że nawet nie machnie na to ręką. Po prostu się tym nie zainteresuje. Myślę, że pójście w stylu GO czy Source itp. jest dobrym posunięciem. Jaki tego będzie efekt? Nie wiadomo. Może i żadnego, ale nawet bez zysku warto zrobić ten pierwszy krok i próbować rozkręcić nowy serwer, bo a nóż widelec się uda, i warto wspomnieć, że brak efektu może też poskutkować w posunięciu się w stronę klasycznego, zwykłego 1.6. 

 

po 1: gadanie.. a taka prawda jest, że jak ktoś chce zagrać w GO to zagra w CS:GO, chyba proste co nie?

po 2: mówisz, że już co raz mniej osób gra w 1.6: może i tak, ale pooglądaj sobie serwery 1.6 i zobacz, że niektóre siec są przepełnione zwykłymi serwerami :)

po 3: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, skoro wolisz go to będziesz grał w go, a jak ktoś lubi 1.6 to dalej będzie grał 1.6, nie każdy idzie za modą.

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie każdy idzie za modą, bo np. nie stać go na grę w GO i tu nie chodzi mi o koszt gry, która to kosztuje zatrważające 40 złotych, lecz też uwzględnijmy fakt, że nie każdy ma jakiś w miarę ogarnięty komputer, że już o laptopach nie wspomnę. Myślę, że ten czynnik powoduje, że jeszcze jakaś w miarę większa grupa ludzi gra w to 1.6, ponieważ w GO mieliby za mało fps, gra nie byłaby płynna itd. 

 

Duża ilość pluginów przyciąga nieogarnięte dzieciaki (w znacznej większości). Oni muszą mieć przesyt wszystkiego, pierdyliard klas VIP itd... by mogli wyrąbać całą kasę ze swojej Komunii Świętej na SMS'y na VIP'a. Jeżeli natomiast chcemy takowych "uchodźców" wpuścić w nasze granice, to liczmy się z pogorszeniem atmosfery na serwerze, jak i pozostałych serwerach. Może to spowodować, że stali gracze Kopyta odejdą, w ich miejsce wejdzie Gimba, a jej z kolei może się prędzej czy później znudzić serwer po 2-3 miesiącach i co? Stali gracze odeszli, Gimba odeszła i będzie jedna wielka pustka jak jakieś miasto po kataklizmie :o

 

Drobne zaczerpnięcia z GO, czy Source wchodzą w życie i się przyjmują jak np.:

- Mapa Dust2 (w wersji Source)

- Rangi GO

 

Sam się wciągnąłem odrobinę w te rangi i gdy widzę, że mi zostało to 20-30 fragów do następnej rangi, to specjalnie zostaje trochę dłużej na serwerze (tak długo) aż nie zdobędę wyższej rangi :P

 

Byłbym za klasyką z wprowadzeniem delikatnych zmian, delikatnego powiewu nowoczesności i świeżości. Zróbmy z serwera Wino wyszukane, Wytrawne, zamiast zrobić na łatwiznę przesyconego chemikaliami i spirytem słodkiego Jabola po którym wypadają włosy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Tylko bez skinow - w cs:go to jedyny temat na serwerach społeczności.

Można będzie zrobić coś takiego że ustawić komendę na skin, jeżeli ktoś będzie chciał mieć skiny to nic nie wpisuje, a jeśli nie to zrobić pod komenda /modele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo nie czaje chcecie zrobić serwer żeby ktoś na nim grał, czy następny byle był może ktoś wejdzie ? Dla mnie miija się to z celem.. 

 

Ktoś tam pisał, żeby zrobić coś klasycznego, masz tu 3 klasyczne serwery...
80561358159855912574.jpg

 

I co ? Faktycznie mają branie te klasyki -,- 

Teraz wkleiłbym tu scr z cssetti i pokazał ile jest serwerów cs:go mod z skrzynkami itp, ze jest ich dużo a i tak nie są puste, ale nie pokaże żeby nie reklamować serwerów ale kto chce może wejść na te stronę i zobaczyć bo tam to sie nie zmienia, te serwery są ppełne bo mają branie.. Co najważniejsze taki serwer by napewno coś dawał w sensie $$ bo nie jeden grajek kupuje skrzynki i klucze zeby skina mieć, wiem bo gram czasem na takim serwerze sam nawet kilka razy kupiłem klucz bo miałem pełno skrzynek ale pardą mniejsza z tym co ja robie, do rzeczy.. Jeśli chcecie zrobić następny KLASYCZNY serwer to życzę powodzenia :) 

Dziękuję pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jeden z niewielu trzeźwo myślących na forum. Brawo @`Fucktycznie^.

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Musiałem napisać raptem te 2 zdania. :(

Nic nie wnosi mój post do tematu? Masz rację, totalnie nic! I mam to gdzieś  8-)

Jak to jakiś problem, to odrobię warna w 2 minuty. Akurat reklamy sobie ogarniam na rzecz CSK od kilku tygodni, więc nie ma problemu z kopiuj wklej dyszki adresów do reklam, które mam pozapisywane w notatniku.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@`Fucktycznie^ ma rację, trzeba iść z duchem czasu jeżeli chce się przyciągnąć nowych graczy, to co było dobre kiedyś teraz niestety ale już się nie sprawdza. Aktualnie na topie są skrzynki ze skinami do broni i serwery z CS:GO mod, nie wszystkim się to musi podobać ale tak jest. Coś niecoś pisałem już na ten temat tutaj. Aby rozkręcić serwer(y) trzeba coś zmienić i to chyba jest najlepszy pomysł skoro gdzie indziej się sprawdza to dlaczego nie miałoby sprawdzić się tutaj?

Edytowane przez I'm weak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, bo nie czaje chcecie zrobić serwer żeby ktoś na nim grał, czy następny byle był może ktoś wejdzie ? Dla mnie miija się to z celem.. 

 

Ktoś tam pisał, żeby zrobić coś klasycznego, masz tu 3 klasyczne serwery...

80561358159855912574.jpg

 

I co ? Faktycznie mają branie te klasyki -,- 

 

Teraz wkleiłbym tu scr z cssetti i pokazał ile jest serwerów cs:go mod z skrzynkami itp, ze jest ich dużo a i tak nie są puste, ale nie pokaże żeby nie reklamować serwerów ale kto chce może wejść na te stronę i zobaczyć bo tam to sie nie zmienia, te serwery są ppełne bo mają branie.. Co najważniejsze taki serwer by napewno coś dawał w sensie $$ bo nie jeden grajek kupuje skrzynki i klucze zeby skina mieć, wiem bo gram czasem na takim serwerze sam nawet kilka razy kupiłem klucz bo miałem pełno skrzynek ale pardą mniejsza z tym co ja robie, do rzeczy.. Jeśli chcecie zrobić następny KLASYCZNY serwer to życzę powodzenia :) 

 

Dziękuję pozdrawiam.

 

Tak jak Xzentley kuzwa 100% racji :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×