Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Cycu :)

Wywiad z Sylwia.

15 replies w tym temacie

Recommended Posts

Hej Sylwia.
Na początek przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię :D, skąd jesteś, ile masz lat.


 Witam . Na imię mam Sylwia , lat 21 z Lęborka.


Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?


Obecnie moje zainteresowanie jest w kropce , poprawi się pogoda to znów zacznę biegać ( 2 kilo przytyłam to jest nad czym pracować xD. Mój wolny czas spędzam oczywiście ze znajomymi , tak jak i z drugą połówką.


Jakiej muzyki słuchasz? Jakie filmy preferujesz? Może masz jakieś ulubione tytuły?


Jeśli chodzi o muzykę to jest różnorodna od Disco Polo do Dubstepa , co wpadnie w ucho. Fanatyczką filmów to oczywiście nie jestem. Film, który mnie tak na prawde wzruszył to Skazany na Bluesa , polski ale bardzo mądry .


Opowiedz coś o swoim mieście. Co warto zwiedzić w Lęborku? Czy są jakieś fajne, ciekawe miejsca?


 Lębork wcale nie jestem taki mały. Mamy tutaj sporo ciekawych miejsc , niestety całe miasto jest monitorowane i nie ma gdzie wypić piwa xD . A  tak na poważnie , zawsze coś się dzieje , coś zaczynają budować jak nie fontannę, która wieczorami świetnie świeci + muzyka niestety klasyczna, ale zawsze coś.


Uczysz się czy już pracujesz?


Ucze i pracuje.


Gdzie pracujesz? W jakiej szkole się uczysz, na jakim kierunku?


 Pracuje w barze czyli użeram się z klientami. Chodze do szkoły w Gdyni , dokładnie to ciuchcią (pociągiem ), jest to Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych aby zrobić mature,  bo w budowlance nie miałam takiej okazji.


W budowlance? Co Ty tam robiłaś? Trudno spotkać dziewczynę w budowlance, więc opowiadaj co tam robiłaś.


 Hahaha , to nic związane z budownictem , po gimnazjum poszłam na 3 lata to zawódki i osiągnełam zawód fryzjer , budowlanka to takie imie naszej szkoły , wybiera się kierunek na który chcesz i na ile punkty tobie pozwolą.


Hahaha, a już myślałem, że jakaś Pani geodeta xD


 Może kiedyś Pani psycholog :D


Ooo, a to dalej się będziesz użerać z klientami xD


 Uwielbiam mieć kontakt z ludźmi , rozmawiać a nawet czasem krzyknąć xD


 Oj tak, krzyczeć lubisz :D


Haha , staram się tego nie robić , no ale ile razy można powtarzać to samo , charakter mam stanowczy , to co mówie tak robie , chociaż lubie jak to mi się przeciwstawia ale to w życiu prywatnym :)


 Uciekając od tematu... Masz jakieś nałogi, uzależnienia?


Aż wstyd się przyznać , nie można nazwać to nałogami czy uzależnieniem ale pale papierory , czemu ? Hm bo lubie ? Dobry patent dla odstresowania , jeśli tak to sobie mogę wkręcić. Alkohol ? Pije ale oczywiście z umiarem jak na pannę przystaje , jesteśmy młodzi trzeba w życiu wszystkiego spróbować ale oczywiście z rozsądkiem !


 Co sprawia, że jesteś szczęśliwa?


Dobre pytanie . Zacznijmy od tego czy jestem szcześliwa? W jakimś stopniu? Jestem ale czuje że jeszcze coś brakuje , nie kogoś czy coś , jestem jeszcze bardzo młodą osobą i mam tyle planów i chyba czas je jakoś zrealizować , brakuje mi takiego miejsca swojego a konkretnie chodzi o to że chce już być samodzielna , w pewnym stopniu już jestem ale tak jak pisałam że jeszcze czegoś brakuje.


Jak wyobrażasz sobie swój dom, rodzinę?


Każdy chciałby aby dom był rodzinny , kochający , ale to jest 21 wiek i bardzo trudno dostać w życiu to co chcemy , dzieci no na pewno dziewczynkę i chłopca , oj tak kocham dzieci , mężczyzna nie musi być idealny , nawet takiego nie chce hahaha . W końcu to on nosi spodnie w domu xD


A jak wygląda sytuacja obecnie w Twoim domu, chodzi mi o rodzeństwo czy jakieś posiadasz, a jeśli tak to opowiedz coś o nim?


 Mam 2 siostry i brata , oczywiście starsi ode mnie , wiadomo jak to jest w rodzeństwie. Myślę, że jesteśmy całkiem poukładaną rodziną , każdy każdego wspiera ale wzorcami dla innych nie jesteśmy .

 


To teraz czas porozmawiać o CS'ie i cs-kopytko.


Kiedy zaczęłaś grać w CS'a i jak zaczęła się Twoja przygoda z cs-kopytko?


Dokładnie moja przygoda z cs'em zaczęła się 6 lat temu , przeliczając to jak miałam 15 lat. Dokładnie nie pamiętam jak odnalazłam naszą sieć ale pewnie w internecie. Z  kopytkiem jestem 5 lat jak patrzeć na założenie konta , wcześniej grałam pod nickiem Sylwusia || sensei i to jeszcze na ns. Wiadomo przerwy były ale zawsze na forum zaglądałam , czy to już przyzwyczajenie z kopytkiem ? Z ludźmi ? W pewnym stopniu troszkę jest, ale nie zamierzam nigdzie uciekać, poznałam tutaj wielu znajomych i czasem mogłam polegać więcej na nich niż na moich znajomych w Lęborku.


Dlaczego wybrałaś serwer DD2 jako ten na którym chciałaś pełnić funkcję admina?


Teraz trzeba troszkę ruszyć głową. Szczerze mówiąc nie wiem.Na pewno nie po to że czitów dużo lata a niby brak adminów , zawsze chciałam pełnić funkcję odpowiedzialną i akurat dostałam szansę na DD2.


Jak Ci się współpracuje z innymi adminami na DD2 i całą załogą "kopytka"?


Teraz będe smarować wam tyłki haha. Administracja DD2 czy mam jakieś zastrzeżenia ? haha pewnie tak xD , nie no załoga jest super. Wiadomo, że czasem z innymi adminami są jakieś zgrzyty , no ale jak ktoś wypije piwko to mu przechodzi  , oj tak wiesz o kogo mi chodzi. Jeśli chodzi o graczy to chyba jakoś się z nimi dogaduje , niech się wypowiedzą :D


Co sądzisz o naszym H@ Petrusie, ekipie UB, o adminach DD2 i innych serwerów oraz co sądzisz o stałych graczach, którzy nie posiadają żadnych rang?


Jeśli chodzi o Petrusa naszego właściciela to nie moge powiedzieć zbyt dużo , tylko to że dał mi szanse zostać adminką i za to dziękuje :) . Ekipa UB, hm, wiecie kogo mi brakuje 007 , dobry chłopak i brakuje go strasznie ale cóż życie stawia nam figle. Z tego miejsca chciałabym mu bardzo podziękować za to że nauczył mnie operować panelem administracyjnym i nie tylko to. Mam nadzieje, że to on wszystko przeczyta , Emil wracaj do nas ! Nasi stali gracze , kupcie steam i pisać szybko podanie na admina bo my wiecznie żyć nie będziemy.


Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10/15 lat?


Tak daleko wyobraźnią nie lecę , mam nadzieje że jeszcze będzie istnieć , nie ma co zapeszać.


Teraz coś na rozluźnienie.


Masz ochotę odpowiedzieć na kilka zagadek?
A nie jestem zbyt głupia ? Dawaj :)


Co mówi ogrodnik do ogrodnika?
 Ogrodniczka? hahaha
 Hahaha no niestety nie. Przesadziłeś xD


 Dalej proszę.


 Ile końców ma sznurek?
 Początek i koniec , czyli początek się nie liczy tylko koniec xD. Moja odpowiedz to 1.
Bingo !


Kogo chcesz pozdrowić na koniec?


To już koniec ?  Pozdrowienia i całuski  lecą dla całej naszej administracji , oczywiście dla Ciebie też , no i może kiedyś pomyślisz o dziennikarswie ? Słyszałam że dobrze zarabiają.


Raczej nie :D.


 Dziękuję Ci bardzo za wywiad i poświęcony czas. A kiedy do głowy przyjdą mi nowe pytania lub coś się u Ciebie zmieni to odświeżymy wywiadzik.


 Dziękuje również , widzim sie na servie :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 9

Komunikat dotyczący Gramatyki - Nie stawiamy przed znakami interpunkcyjnymi przerwy... ludzie proszę, nauczcie się tego kiedyś :P (wyjątkiem jest oczywiście myślnik :P)

 

Komunikat dotyczący wywiadu - Wywiad ciekawy, jasno nam przedstawił osóbkę @Sylwia. i dochodzę do wniosku, że na dłuższą metę nie jest dobre łączyć bieganie (trening wydolnościowy) i papierosy :/ Proponuje przerzucić się na piłeczkę antystresową jak ta poniżej ;) 

 

p28948_565b20f427605.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Nikt nie jest idealny , jestem ciekawa czy ty przypadkiem nie robisz żadnych błedów , a tutaj na forum chcesz pokazać co innego , Sory ale to moje zdanie .

 

dochodzę d o wniosku, że na dłuższą metę nie jest dobre łączyć bieganie (trening wydolnościowy) i papierosy :/

 Już dawno zdaje sobie z tego sprawę , chcesz pal nie chcesz to nie pal :)

Każdy robi to co chce , najważniejsze aby wiedzieć co się robi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Nikt nie jest idealny fakt i jak się popełnia jakieś błędy, to wypada nad nimi pracować. Takie rzeczy wynosi się ze szkół i jeżeli chodzi o kwestie naszego ojczystego języka, to wypada zadbać o to, by znać jakieś podstawy podstaw choćby jeżeli chodzi o Gramatykę, a raz wykute podstawy wchodzą w nawyk :)

 

Nie chciałem tutaj dogryźć jakoś w mojej poprzedniej wypowiedzi... po prostu zwracam uwagę. Robię to już przez dłuższy czas na tym forum i po prostu wypada czasem przypominać takie rzeczy, bo to się może nie wiadomo kiedy w przyszłości przydać :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no... To są blond włosy tylko światło tak niekorzystnie pada że wygląda to inaczej niż jest w rzeczywistości... :rolleyes: Co do Ciebie Hubert niewątpliwie masz talent! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Komunikat dotyczący Gramatyki - Nie stawiamy przed znakami interpunkcyjnymi przerwy... ludzie proszę, nauczcie się tego kiedyś :P (wyjątkiem jest oczywiście myślnik :P)

 

Też to zauważyłem i strasznie razi w oczy :P Nie lubię też tego "xD" ale to chyba już jako emotkę się traktuje od czasów GG. Poza tym wywiad spoko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×