Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
AWP.exe

Strzelamy, trafiamy nie zadajemy obrażeń...

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jak w temacie nie wiem czy ktoś z graczy na naszym dd2 zauważył, ale jest pewna różnica pomiędzy naszym dd2 a BF2+DM czy też innymi serwerami. Chodzi o to że na naszym serwerze dd2 po prostu "źle,słabo" się strzela. Nie wiem od czego to zależy, po prostu nie zagłębiałem swojej wiedzy, lecz tak czy inaczej jest źle (jak dla mnie, może większość się już przyzwyczaiła). Oczywiście po rozważeniu temat proszę przenieść do propozycji zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat dobrze znany juz od dobrego czasu, ale czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem różnice tylko na tych mapkach, ale nie odchodząc od tematu to na serwerze się dziwnie inaczej no nie wiem jak to ująć. To można zauważyć tylko w jeden sposób. Zmienić serwer na okres miesiąca najlepiej na nasz BF2-DM i spróbować się przyzwyczaić do DD2. Dla mnie ostatnio jak zauważyliście wchodzę na kilka rund i wychodzę bo nie dam rady już tak grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już to dawno zauważyłem zanim podanie pierwsze na Cod napisałem , na dd2 nie umiałem strzelać , kiedyś mistrz awp teraz no nie da się nie wspomnę o karabinach , ale mogę się mylić i po prostu już nie umiem grać , lamie i jestem botem , :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pukawka.pl leci sobie w kulki z Petrusem.  <beisbol>

 

Tak w ogóle, żeby nie było, że mój temat nic nie wnosi do tematu. o.0

To... nic złego nie zauważyłem, być może to z przyzwyczajenia do serwera, ale z drugiej strony może i ziarno prawdy w tym jest, bo na konkurencyjnych serwerach całkiem nieźle mi idzie, choć nie gram za dużo, więc ciężko powiedzieć, ale następnym razem przyjrzę się temu uważniej i spróbuję dostrzec różnicę, a te wszystkie interpy, nie interpy, raty itp. itd. mogą mieć wpływ na to? Co niektórzy sie drą czasami, że zmień interp, bo ciała nie masz. hmm  Swoją drogą ping jak mi lata do miliona i wyżej to oprócz klatek jak strzelam to gorzej mi strzela, ale to już chyba każdy tak ma.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm  Hmmm... Po głębszym zastanowieniu faktycznie coś jest na rzeczy...Czym to jest spowodowane, ustawienia serwera? Sam nie wiem, nie jestem ekspertem ale trudniej ustrzelić tu bańkę niż na innych serwerach, na prawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem kiedyś i pewnie to wiecie, serwery (również kiedyś TP) zostały dokładnie sprawdzone i nie stwierdziliśmy niczego, co może powodować w/w problem. Zarówno DD2, jak i DM są podobnie skonfigurowane. Różnią je jedynie przede wszystkim pluginy specyficzne dla danego moda, jak np. dm.

 

Napisałem do serwisu wsparcia technicznego Pukawki, może coś doradzą. Napiszę, jak się czegoś dowiem.

 

@edit

Wprowadziłem pewne zmiany, testujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dziś gra mi troszkę przycinała ale wydaje mi się że jest pewna zmiana choć niektórzy nie widzieli różnicy, dla pewności trzeba więcej pograć i niech inni też się wypowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście  odczułem różnicę w strzelaniu i jak dla mnie jest lepiej . Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzonej zmianie jest znacząca różnica w zabijaniu i można teraz śmiało w tej kwestii porównać DD2 do DM+BF2.

 

~ Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×