Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam propozycję, aby przerobić troszkę nóż.

 

Chodzi o to, żeby nóż pomalować na jakiś inny kolor(najlepiej jednolity) a na ostrzu umieścić nazwę naszej sieci.

Można byłoby dodać ten nóż jako standardowy na naszym DD2. Jednocześnie taka mini reklama a po drugie jakaś zmiana, bo w końcu inny kolor noża, ostrza a na nim jeszcze innym kolorem napis "cs-kopytko".

Podrzuciłbym taki model, lecz niestety nie potrafię takiego zrobić, mimo wielu poradników i tutaj prośba do naszych grafików, że gdyby ta propozycja przeszła czy nie wykonaliby takiego czegoś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Jak to ma iść na DD2, to mam dla Was propozycję:

 

75816n2.png 

 

ale w sumie miało być coś z Kopytkiem:

 

101_zpsbc341746.jpg 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 10

Co prawda nie jestem grafikiem, a tym bardziej kreatywnym grafikiem, ale postanowiłem, że może coś ogarnę. Cóż... Coś tam się ogarnęło.

Później się pobawię i spróbuję coś fajniejszego zrobić. :>

Tymczasem łapcie "dzieło pięciu minut".

 

 

Zewikiawe_sqsaqxx.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

@@Xzentley,różowe wstawki i ostrze upieprzone z masła lub sera - proszę Cię. To chyba wersja dla CS GO - tam wszystkie bronie mają takie pedalskie kolorki i wzorki( bez obrazy) :)

edit: mam propkę rodem z GO

 

3210509_b.jpg 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

@Nevertrust, do pedała mi daleko brakuje. Tym samym nie miałem na myśli wizji spedalenia noża. Nawet nie przyszło mi na myśl, że tak to może zostać odebrane. Głównie chodziło mi o efekt złotego noża z czerwonymi elementami i drewnianą rączką, ale jej już nie dorobiłem, bo i tak tego nie widać. Z resztą fakt, mało profesjonalny jest ten nóż, ale podszedłem do tematu na poważnie i zaznaczyłem, że grafikiem nie jestem, więc grafik nie potrafię robić i pewnie nie jeden by to zrobił lepiej w Paincie niż ja w Photoshopie, ale pomyślałem, że w końcu warto coś zrobić niezależnie jaki będzie tego efekt końcowy. No i prawdę mówiąc, jak na razie mój nóż bije konkurencję na głowę w tym temacie mimo, że wygląda niezamierzanie pedalsko. :D Oczywiście bez obrazy, ale Ty do tego podszedłeś w żartach, i to jest ok, i nic do tego nie mam. Odrobiny dystansu nie zaszkodzi, ale wiesz... Kopyta raczej się nie da wkleić na serwer, także do konkursu się nie zalicza, stąd jeżeli mamy być poważni to mój serowy pedałek wygrywa, co nie zmienia faktu, że wcale nie musi zaistnieć na serwerze i chyba nikt by tego nie chciał. :P

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha XD te wasze posty, przenieście to na humor :D do skina noża dajcie czerwone serduszko w tle headshot i napis "I Love Kopytko". Z drugiej strony może się kosa zbugować i na innych serwerach będzie widniał kopytko na nożu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Xzentley,przepraszam bardzo, nie miałem  zamiaru w żaden sposób Cię obrazić.  A tym bardziej porównać Cię do kochającego inaczej. 

Masz też rację co do tego, że podszedłeś do tematu poważnie, a ja sobie żarty znowu strugam - za to też Cię przepraszam. 

Sorry za offtop, ale nie chcę żadnych spin i niejasności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Widziałem taki motyw na jednej sieci. Fajnie to wygląda, bo nie jest to standardowy skin, a jednocześnie jak to wcześniej ktoś wspomniał, kolejny sposób na reklamę Kopyta :) Czekamy więc teraz, na propozycję od grafików.

@2ga propozycja @Nevertrust'a do mnie przemawia! :P

 

@@Xzentley, trochę inną kolorystykę dobierz i będzie cacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Nie mam zamiaru bawić się w paincie z propozycją zrobienia nowego noża, ponieważ moja propozycja tylko zaśmieci i przykryje inne znacznie lepsze propozycje skinów do noża kopytkowego :)

 

Uderzam jednak z jedną rzeczą:

 

Jest możliwość (czy to np. na serwerze COD) wyłączyć i włączyć niestandardowe modele broni jakie tam są. Czy po wgraniu takiego kopytkowego noża dałoby się wprowadzić możliwość wyłączenia specjalnego kopytkowego noża i przemienienia go podczas gry na standardowy? Ja osobiście bym sobie dumnie paradował z takową kosą, aczkolwiek nie każdemu mogłaby się spodobać taka nowinka... Ba! Nawet dla niektórych będzie to odbierane jako przymus grania z jebitną reklamą na nożu której nie będą mogli wyłączyć. Jeżeli dałoby się zrobić tak, to automatycznie wraz z nową kosą wprowadziłbym też tą opcje. Musimy uszanować tych, którzy nie chcieliby grać z taką kosą w swej łapce :)

 

Inną też propozycją jest odpowiednie dobranie kolorystyczne kosy (Terroryści ze wstawkami czerwonymi, a Anty ze wstawkami niebieskimi).

 

Mam też jedną propozycje w główce z tymi kosami, aczkolwiek jest Ona na tyle skomplikowana, że nadawałaby się jedynie na jakiś serwer 4Fun-FFa :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Szczerze mówiąc to nawet fajny pomysł ale z tym, że jest to jakaś reklama to nie bardzo rozumiem...

Na serwerze widnieje co jakiś czas info o sieci, nóż na pewno w tym nie pomoże.. chyba, że ktoś ma czopla na punkcie takich pierdół. Ja osobiście nie mam nic przeciwko propozycji ale nie widzę też potrzeby tego wprowadzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

@@Xzentley,przepraszam bardzo, nie miałem  zamiaru w żaden sposób Cię obrazić.  A tym bardziej porównać Cię do kochającego inaczej. 

Masz też rację co do tego, że podszedłeś do tematu poważnie, a ja sobie żarty znowu strugam - za to też Cię przepraszam. 

Sorry za offtop, ale nie chcę żadnych spin i niejasności. 

 

Nie, jest git. Nie poczułem się porównany do kochającego inaczej. xD Wręcz śmiesznie brzmi. :D

Strugaj żarty, strugaj. Nie ma to jak dobry żart na dzień dobry. Co by Kopyto zrobiło, gdyby w szeregach Cię nie było? ;) - jak to czytam to brzmi z lekka jak sarkazm, ale serio poważnie piszę. No i z tą powagą. Gdyby wszyscy byli poważni to nudno by było, także żarty całkiem w porządku. :>

Nie ma problemu za offtop i nie ma żadnych spin i niejasności. Jest wszystko w jak najlepszym porządku. ;]

 

@GRINGO, nie kolorystykę, a cały wygląd noża. Jeszcze taki ogarnę, że rozwali Wam światłowody w ścianach i routery i wszystko łącznie z internetem. Potrzebuję tylko paru tygodni.  8-)

 

Sorry za offtopic, ale aż ciśnie na palce by coś naklikać. :D

 

PS 1. MYTH jak zwykle ma racje.

PS 2. JAGIEL, co to za jakieś kluchy z cukrem wkleiłeś?  <haha>

PS 3. Musi to być nóż? Ogarnijmy jakąś fajną siekierke i też będzie git. Troche oryginalności nie zaszkodzi. 

PS 4. Pisząc o skinach... To na którymś serwerze widziałem jak gracze VIP w TT latają po mapce bombowo podobnym gościem jak Usama I.L..  <czacha> Nie mówię, żeby wprowadzać na Kopytko, ale... Czy aby na pewno operacja Neptune Spear się udała?  ^.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

PS 2. JAGIEL, co to za jakieś kluchy z cukrem wkleiłeś?  <haha>

PS 3. Musi to być nóż? Ogarnijmy jakąś fajną siekierke i też będzie git. Troche oryginalności nie zaszkodzi. 

2: nóż kopytkowy, a jaki Ty chciałeś? :)

3: może maczeta jakaś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS 3. Musi to być nóż? Ogarnijmy jakąś fajną siekierke i też będzie git. Troche oryginalności nie zaszkodzi. 

 

 

Takie coś dobre by było na ewentualnie serwer 4fun, albo 4Fun+FFA. Wtedy można sobie walić jakieś maczety, siekiery czy nawet czeskie scyzoryki na sprężynkę :) 

 

Też chciałem dać propozycje taką, ale jednak sobie przypomniałem, że to jest serwer FFA, a wgranie takiego pluginu z różnymi kosami jest jak wprowadzenie kolorowych szlaczków na Deathrunie - Niby ładne to wszystko, ale spadają fps'y i gorzej się gra :P (co prawda spadku fps'ów by nie było, aczkolwiek moim skromnym zdaniem już troszkę gorzej by się grało na takim serwerze stricte FFA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myth pierniczysz.nie od rzeczy jak być najwięcej gral ja czekam na propozycje naszych graficiarzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się ruszy w tym temacie, czy mamy czekać na znak od Boga?

Jestem!

 

Tymczasem łapcie "dzieło pięciu minut".

Taka reklama odpada. Jak zrobisz z tego model to kompletnie nic nie będzie widać. Napis musi być duży i czytelny, żeby w formie [.mdl] był estetyczny.

 

wyłączyć i włączyć niestandardowe modele broni jakie tam są

Myślę, że da się to zrobić. Nawet przydatne.

 

@topic

Nóż już kiedyś był, ten z serwera DM dla odznaki 007. Zostało to usunięte bo niektórym graczom to przeszkadzało. Nie było wtedy jednak opcji możliwości wyłączenia, być może z tym by się przyjęło.

Jak już podajecie propozycje to róbcie to konkretnie, dodając zdjęcie lub skin. W modyfikacje z reklamą bym się nie bawił, bo to nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Propozycja odrzucona

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×