Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Wywiad z error 404

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                         Wywiad

 

 

Siema @error 404.
Na początek przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię, skąd jesteś i ile masz lat.


Siemka. Mam na imię Bartek, mam 17 lat i mieszkam w Macikowie (mała wioska położona 30km od Torunia).


Czym się interesujesz? Co lubisz robić w wolnym czasie?


Czym się interesuje? hmm Praktycznie wszystkim po trochu, a w wolnym czasie lubię sobie odpocząć, wyjść z kolegami na jakieś piwko, no i popykać w cs'a.


Jakiej muzyki słuchasz? Jakie filmy preferujesz? Może masz jakieś ulubione tytuły?


Głównie słucham muzyki elektronicznej, choć czasem lubię posłuchać coś spokojniejszego.Filmy to głównie takie, które mi przypadną do gustu, przeważnie jakieś komedie albo filmy przygodowe,fantasy. Ulubione tytuły? Za dużo tego.  Ostatni film jaki przypadł mi do gustu to był ,,Deadpool", a z seriali ,,Gra o tron".


Opowiedz coś o swojej wiosce i Toruniu. Co można i warto zwiedzać zarówno u Ciebie jak i w większym mieście?


Macikowo to mała, malownicza wieś z pięknymi krajobrazami . A tak prawdę mówiąc nie ma tu nic do zwiedzania xD. Jednak 8km od Macikowa jest małe miasto Golub-Dobrzyń, gdzie na pewno warto odwiedzić zamek krzyżacki, na którym co roku odbywa się Turniej Rycerski. A o Toruniu, często tam nie bywam, ale o piernikach to każdy słyszał.


Uczysz się czy już pracujesz?


 Uczę i pracuję. Po ukończeniu gimnazjum wybrałem się do zawodówki, gdyż wybór kierunków w tej "okolicy" był mało interesujący. Uczę się w zawodzie elektromechanik.3 dni w tygodniu szkoły i 2 dni praktyk.


Posiadasz jakieś nałogi/uzależnienia?


Jestem czysty od uzależnień. Nie palę a alkohol to tylko okazjonalnie.Jedyne uzależnienie to komputer :D.


Czy masz jakieś plany związane z kupnem samochodu/motoru? Jaki byś chciał posiadać?


Na razie to ja muszę prawko zrobić :P. Jednak parę aut wpadło mi w oko, np. Audi A3 8p, najlepiej kolor grafit i silnik 1.8tfsi, a i tak pewnie kupię golfa 3 xD. O motocyklu też myślałem, ale najpierw samochód.


Jak wyobrażasz siebie i swoją rodzinę w przyszłości?


Wspaniała i kochająca się rodzina, tak jak do tej pory.

 


Przejdźmy teraz do spraw związanych z CS'em i "kopytkiem".


Kiedy zacząłeś grać w CS i jak trafiłeś na "kopytko"?


Grać w cs'a zacząłem jakoś 3 lata temu, przez 2 lata raz na jakiś czas pograłem na nonsteamie. Na kopytko zaprosił mnie @`Fucktycznie^ gdyż był tu adminem. Pograłem trochę kupiłem steama i złożyłem podanie, i tak już jestem tu ponad rok.


Dlaczego wybrałeś serwer DD2 jako ten, na którym pełnisz rolę admina?


Nie lubię grać na żadnych modach, nawet DM do mnie nie przemawia. Gdy zaczynałem tu grać był jeszcze serwer TP, ale tam wkurzały mnie niektóre mapy, więc też jakoś mnie tam nie ciągnęło, grałem tam tylko gdy DD2 było puste czyli rzadko. A serwer DD2 był taki klasyczny bez zbędnych dodatków taki zwykły serwer z jedną mapą w kółko :D. I tylko mam nadzieję, że nie skończy tak jak TP, w którym nieodpowiednie zmiany zniszczyły ten serwer. Dlatego jestem na nie na jakiekolwiek zmiany na DD2 .


Jak Ci się współpracuje z innymi adminami DD2 oraz administracją?


Powiem tak, na początku mojej kariery jako admin dogadywałem się bardzo dobrze gdyż często było po paru adminów na serwerze, a teraz sytuacja wygląda jak wygląda i nawet wieczorem ciężko jest spotkać jakiegoś admina i tak sobie porozmawiać.Choć czasem się udaje i myślę, że nasze relacje nie są jakieś złe.Tak w sumie to z każdym dobrze się współpracuje i rozmawia.


Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?


Nie będę kłamał, ale tak samo jak nasz serwer TP. Poprostu go nie będzie. CS GO się coraz bardziej rozwija i dzieciaki będą grać w GO a z 1.6 nie wiele zostanie. Choć mam nadzieję, że jeszcze wrócimy do tego co było kilka lat temu i cs-kopytko ożyje. Powstanie jak Fenix z popiołu.


A skąd się wziął pomysł na nick (@error 404) i czy tylko na takim grałeś?


Miałem inne nicki, ale już nie pamiętam, bo od półtora roku używam tego i też za bardzo nie pamiętam dlaczego. Może kiedyś sobie przypomnę :D.


Kogo chcesz na koniec pozdrowić?


Pozdrawiam @Petrus'a, całą administrację cs-kopytko. No i Ciebie @Cycu :).


Dziękuję Ci za poświęcony czas i życzę jak najwięcej headów w cs'ie :D.


Dzięki bardzo i wzajemnie :D. Cześć.
 

Edytowane przez Cycu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

 

Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?

 

dzieciaki będą grać w GO a z 1.6 nie wiele zostanie.

taki dinozaur jak ja nie zamieni 1.6 na GO - nawet jakby mi za to płacili. :)  I jestem pewny, że pary stałych graczy się ze mną zgodzi. 

A odnośnie wywiadu wszystko  ładnie. Tematyka rozłączona kolorami. Byle tak dalej i..częściej.

p/s kiedy jakiś - kopytkowy news? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×