Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Nick4Ever

Ban zostaje Prośba o Odbanowanie.

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Nick4Ever
Serwer: DM+BF2
Twój SteamID: 'STEAM_2:0:61067706'
Twoje IP :192.168.0.11
Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 02.08.2016r.-Godzina : 22;34
Powód bana: Ss'y na Cs-Kopytko ;3
Nick Admina który zbanował: Nevertrust
Link do screenów 3x/demka (Jeśli zostały zrobione): http://www104.zippyshare.com/v/luEwk0qh/file.html

Proszę na przyszłość robić narmalne ss'y bo tak adminie to niczego nie dojdziesz wgl jak tutaj sprawdzić czy mam aima-wh czy jakiegoś innego wspomagacza do gry ?

Rob ss'y jak ktoś biegnie i ma 2 gracza za ścianą powodzenia i pozdrawiam całę forum :) 

TrzymTa Się ! :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstrzymam się od potoku słów jakie cisną mi się na usta pod Twoim adresem czytając ten płacz. Wiesz - kultura :)  Ale pozwoliłem sobie nagrać demko i zamieszczam je do wglądu dla UBS.

Jeżeli się pomyliłem to z góry przepraszam. 

 

jak tutaj sprawdzić czy mam aima-wh czy jakiegoś innego wspomagacza do gry ?

- a tego to już nie musisz wiedzieć. 

demko:

http://www89.zippyshare.com/v/hEXXPLuG/file.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Myślałeś, że skoro admin źle zrobił SS, to jak je wkleisz na forum i jeszcze spróbujesz pouczać ukazując jaki to Ty nie jesteś "ogarnięty pro gejmer" by zyskać zaufanie wśród administracji to Ci się upiecze i będziesz dalej grać? Demko wszystko wyjaśnia. Jak dla mnie gracz spalony. Ładnie jeździ po modelach, a w dodatku się nie kryje z tym. Ban był słuszny, a to, że na SS nic nie widać - cóż... Czasami tak bywa, że w złym momencie się zrobi SS. Normalna sprawa, natomiast Ty, autorze tematu nie zachowuj się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Raczej nie na miejscu jest pouczanie Pana @Nevertrusta, bo przypuszczam, że swoim doświadczeniem w grze jak i adminowaniu bije Cię na głowę w każdym detalu. 

 

 

Co ty mi typie za demko dajesz

 

Zdziwiony, że demko zostało nagrane? Jak wyżej wspomniałem, myślałeś, że przyfarcisz "czystymi SS'ami"? Teraz nagle zdziwiony, co to za demko... Demko się nagrywa i każdy ma prawo je nagrać i "dać" jeżeli sytuacja tego wymaga. Po prostu napisz, że się nie spodziewałeś i tyle, a nie owijasz w bawełnę.

Demko jest dobrze "dodane", może Ty naucz się ściągać demka z internetu, po czym porozmawiamy.

Narka.

 

PS. Dzięki za pozdrowienia.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Myślałeś, że skoro admin źle zrobił SS, to jak je wkleisz na forum i jeszcze spróbujesz pouczać ukazując jaki to Ty nie jesteś "ogarnięty pro gejmer" by zyskać zaufanie wśród administracji to Ci się upiecze i będziesz dalej grać? Demko wszystko wyjaśnia. Jak dla mnie gracz spalony. Ładnie jeździ po modelach, a w dodatku się nie kryje z tym. Ban był słuszny, a to, że na SS nic nie widać - cóż... Czasami tak bywa, że w złym momencie się zrobi SS. Normalna sprawa, natomiast Ty, autorze tematu nie zachowuj się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał. Raczej nie na miejscu jest pouczanie Pana @Nevertrusta, bo przypuszczam, że swoim doświadczeniem w grze jak i adminowaniu bije Cię na głowę w każdym detalu. 

 

 

 

Zdziwiony, że demko zostało nagrane? Jak wyżej wspomniałem, myślałeś, że przyfarcisz "czystymi SS'ami"? Teraz nagle zdziwiony, co to za demko... Demko się nagrywa i każdy ma prawo je nagrać i "dać" jeżeli sytuacja tego wymaga. Po prostu napisz, że się nie spodziewałeś i tyle, a nie owijasz w bawełnę.

Demko jest dobrze "dodane", może Ty naucz się ściągać demka z internetu, po czym porozmawiamy.

Narka.

 

PS. Dzięki za pozdrowienia.

Ziomek Nw co z tym demkiem jest nie tak ale jak inne pobieram pisze mi htlm ... na demku a tutaj pisze tylko moj nick ... wrzucam to do folderu kopiuje nazwe i w cs pisze playdemo oraz nazwe .... . Lecz nic sie nie dzieje a po 2 info z ts to nie spomagacz jeśli oto chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawałeś sie miły, ale żeby wstawiać screeny z widocznym wh i jeszcze podważać przy tym kompetencje admina.. naprawde pogratulować..

 

To jest Twój trzeci screen po rozjaśnieniu:

post-23347-0-48979000-1470174404_thumb.jpg

 

Jeśli ktoś stwierdzi, że to przeróbka niech sam u siebie rozjaśni ekran do 150% i porówna teraz z oryginalnym AK:

post-23347-0-51637400-1470174550_thumb.jpg

 

Rob ss'y jak ktoś biegnie i ma 2 gracza za ścianą

Skąd możesz wiedzieć ilu wrogów było za ścianami przy założeniu, że wh OFF? Jestem ciekaw jak to skomentujesz, więc jeszcze nie zamkne tematu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Tego nawet nie trzeba rozjaśniać, jak się popatrzy na monitor z góry to już to samo widać co po rozjaśnieniu. Gratulacje @Darek za spostrzegawczość, bo ja tego nie zauważyłem, ale pewnie dlatego, że troche "z dołu" się patrze na monitor i jednak jest ciemniej. Właśnie info z TS to też wspomagacz, który jest nielegalny na serwerach CSK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dobra przyznaje nie bylem do konca czysty.

Miałem nowego wspomagacza ;

Polega to na tym ,ze gdy ktoś żuci flesha przed gracza to jest normalny ekran.

A nie jest biało .

Oraz zmieniają sie modele broni mam nadzieje ,ze bedziecie wyrozumiali.

Dacie mi jakiegoś knebla czy cos jakkis ban na tydzień może 2 :)

Bardzo polubiłem ten Server .

Moge mieć zrobione w danym momencie ss'y .

Słowo Honoru ,żę juz sie nie odpale .

Dziekuję POZDRAWIAM ! @! @!@ !@ ! @!@  :!:

                       

                                                                              . :!:   :!:PRZEPRASZAM :!:  :!: .

Edytowane przez Nick4Ever

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś myśleć o tym przed odpalaniem. Ban zostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×