Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
RondosPL

Siemaneczko, Witam ponownie :)

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim. Powoli zacząłem wracać do CS 1.6 :). Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda tutaj sprawa ONLY DD2. Grają tam ludzie? Czy raczej już ten serwer umarł ? :( Jeżeli cs 1.6 to TYLKO cs-kopytko, dlatego chciałbym wiedzieć jak to wygląda po tej nieco ponad rocznej nie obecności. Pozdrawiam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Serwer jest coraz częściej pusty z powodu wakacji.Myślę że koniec wakacji zaowocuje większa liczbą graczy.

Również pozdrawiam. papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał kolega wyżej , ale zajrzyj na DM , ludzie + miła atmosfera :)

Już nie moge  doczekać się  aż skończą się wakacje , full na dd2 bedzie , także nie uciekaj i zostań z nami ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła kondycja serwera tzn. niska frekwencja to nie problem wakacji, tylko raczej zmian. Wątpię, że po wakacjach od razu skoczy frekwencja w górę, ale zobaczymy.

PS. Witaj ponownie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zła frekwencja składa się na wiele czynników niestety. Moim zdaniem nie można jej przypisać do tylko jednego powodu. Czas jest na naszą niekorzyść, lecz myślę, że jeszcze jest dosyć spora szansa by zapełnić DD2 ;) 

 

Witamy witamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę że serwer odrodzi się po wakacjach albo troszeczkę później, gdy zrobi się zimniej na dworze i wtedy możliwe że zagoszczę na serwerze ,bo przerwa od tej wspaniałej gry każdemu wyjdzie na dobre i powróci nowy zapał do niej.Gdy Zaczną się powroty to warto będzie powrócić do starego stylu naszego kopytkowego dd2 bez jakiś pseudo parodiowanymi mapami i wyglądu dd2 z cs go czy sors i rangami i wtedy też warto zainwestować w reklamę(...) Witam Cię kolego i przez ten przejściowy okres zachęcam do grania na dm :D Pzdr. ze słonecznej Italii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×