Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Polska Wersja kopytko

Zablokowane zdobywanie odznak w godzinach[23-14] może by skrócić?

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle to po co są zablokowane odznaki w tych godzinach? Może są u Nas na serwerze "nocne Marki" co lubują się w nocnej rozgrywce. Po ciężkim i pracowitym dniu chcieliby w nocy się zrelaksować i oderwać od szarej rzeczywistości na DM+BF2, a przy okazji wbić troche odznak, a tu lipa bo są zablokowane, a w dzień nie mają czasu na wbijanie. Uważam, że nie powinniśmy stosować takich ograniczeń, gdyż zniechęcają do gry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tak w ogóle to po co są zablokowane odznaki w tych godzinach?

 

Tak to jest jak w temacie wypowiadają sie osoby, które nie grają na serwerze i nieumyślnie wprowadzają innych w błąd... Cały komunikat brzmi z tego co pamiętam następująco:

W godzinach 23-14 zablokowane jest wbijanie niektórych odznak na botach

I tutaj trzeba zwrócić właśnie uwage na końcówke zdania, która dotyczy nabijania top15 i fragów w 1 rundzie na botach. Mianowicie oznacza to, że na ludziach w tych godzinach można normalnie odznaki zdobywać, więc jeśli jest 11 graczy na serwerze to ten komunikat NIC nie znaczy. Jeśli jednak jest jakiś bot na serwerze w tych godzinach to i tak można je wbijać, ale od ilości fragów w rundzie wystarczy odejmować zabite boty.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Nie wprowadzam ludzi w błąd, tylko ludzie mnie wprowadzają w błąd. Trzeba było napisać, że to z botami, a nie. Wyraziłem swoje zdanie. To, że nie gram na DM to chyba nie znaczy, że nie mogę się wypowiedzieć... Ale ok, skoro mam się zająć tylko i wyłącznie DD2 i nie mogę przyczynić się do polepszenia rozgrywki na innych serwerach, to sprawa załatwiona. Nie będę już nic robić w tym kierunku. 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Możesz sie wypowiadać, ale pomyśl sam jaki ma sens komentowanie spraw, o których nie ma sie pojęcia jak sam przyznałeś?

Temat troche leżał, ale myśle że nadal warto było go rozstrzygnąć. Zmieniliśmy te godziny co nie co, a o tym na jakie sie dowiecie jak wejdziecie na serwer :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×