Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
JAGIELLONCZYK

Sceny z "Czasu honoru" - Powstanie

47 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam, został mi ostatni odcinek (jutro go obejrzę).

Ten Guzik (Michał Konarski) to ma jednak pecha z tymi kobietami :/

Zabili mu kiedyś narzeczoną, bo myśleli że współpracuje z obcym wywiadem, a teraz Celina zginęła z rąk Ryszkowskiego.

 

Jutro po obejrzeniu wstawię tu ogólne moje zdanie na temat tego serialu.

Ale już wam zdradzę - to najlepszy serial jaki widziałem i chyba nic lepszego w życiu nie zobaczę (jeśli chodzi o seriale/filmy wojenne/historyczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia oglądałem odcinki na TVP Historia, 6 sezonu. Dziwne zakończenie, wszyscy się podają (głównie Ci z lasu) i zostają automatycznie zastrzeleni. Władek, Ruda, Guzik i Bronek walczą jednak do końca.

 

Co do Celiny to prawda, w sezonie Powstanie bodajże też będzie leżała w szpitalu?

 

PS. Jaką on miał wcześniej narzeczoną przed Celiną?

Edytowane przez JAGIELLONCZYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyłes mi zakończenie :(

Ah spoiler :/

Może do jutra zapomnę :D

 

Tak w powstaniu leżała w szpitalu

 

Głupie była śmierć Janka z rąk tego łysego ruska i samobójstwo brata Leny (bo myślał że Lena zginęła i że nie ma dla kogo żyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Powstanie" według mnie to 8 seria, jako ostatnia, a ciekawe czy będą dalej pokazywać na TVP Historia? pewnie jak tak to znowu Powstanie (ja nie dawno oglądałem je na TVP2 na wakacjach i skończyłem je na necie oglądać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jest jakas strona gdzie mogę sprawdzić kiedy na jakimś kanale znowu bedzie jakas seria?

Bo aktualnie ogladalem 1 sezon ktory lecial od poniedzialku do piatku o godzinie 15:55.

 

I teraz jak sprawdzam kolejne dni to nie ma następnego sezonu?

Czy gdzieś jest taka strona do sprawdzania kiedy znowu zacznie lecieć dany serial?

Dzieki za odp!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jest jakas strona gdzie mogę sprawdzić kiedy na jakimś kanale znowu bedzie jakas seria?

Bo aktualnie ogladalem 1 sezon ktory lecial od poniedzialku do piatku o godzinie 15:55.

 

I teraz jak sprawdzam kolejne dni to nie ma następnego sezonu?

Czy gdzieś jest taka strona do sprawdzania kiedy znowu zacznie lecieć dany serial?

Dzieki za odp!

 

hehe, też oglądałem teraz, dziś sprawdziłem i był to ostatni odcinek. Sam jestem ciekawy czy będą kontynuować bo II i III seria jest ciekawa, może warto napisać do nich i zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Sprawdzałem program na przyszły tydzień i nic nie ma. Szkoda, bo człowiek obejrzałby dalsze sezony ponownie.

Ja sprawdziłem 3 tygodnie do przodu i nic :/

Ale myślę ze nie zrobia ludzi w ***uja puszczając tylko pierwszy sezon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sezon był emitowany z okazji Powstania Warszawskiego, dlatego kolejnych nie będzie. Chyba czas zacząć oglądać na necie.

Skąd info?

I sezon z okazji Powstania Warszawskiego? To czemu nie puścili sezonu z Powstaniem? fuck logic hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×