Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Jeleń

Medale

19 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy na to aby medale, które zdobywamy za najwięcej killi na mapie można było wykorzystywać do kupowania VIPów, slotów itp?

 

Np.

 

 

100 złotych medali = vip na 4 dni

250 srebrnych medali = vip na 4 dni

500 brązowych medali = vip na 4 dni

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Kupno slota raczej nikogo nie interesuje na CSK, . :P Aż takiego tłoku na serwerach nie ma, ale możliwość wykupienia to zawsze +. 

 

Moja koncepcja:

 

50 złotych medali - VIP na 7 dni;

50 srebrnych medali - VIP na 3 dni;

50 brązowych medali - VIP na 1 dni;

 

Zasady:

 

1. Następna ilość medali może zostać wykorzystana ponownie po upływie 24h od zakończenia VIPa na serwerze; 

Przykład:

Wygrałem 50 złotych medali i 50 srebrnych medali. W sklepie zamieniam złote medale na VIP na 7 dni od dn. 15.09.16 do 22.09.16. Po upływie dn. 22.09 czyli wtedy jak mi się kończy VIP i o określonej godzinie w zależności od wykupienia VIPa dn. 15.09 np. 15:00 czekam 24h czyli do 23.09.16 15:00, aż będę mógł wykorzystać kolejną porcję medali srebrnych do wykupienia VIPa na 3 dni, albo złotych jeżeli uzbieram.

2. Nie ma możliwości wymieniania medali;

Przykład:

100 srebrnych na 50 złotych.

3. Medale się nie kumulują;

Przykład:

50 złotych + 50 srebrnych + 50 brązowych =/= VIP na 11 dni.

4. Medale można wykorzystać na wybranym serwerze;

Przykład:

Gram na DM+BF2, aby zarobić na VIPa, który mnie bardziej będzie satysfakcjonować na DD2. (Dobra zachęta do grania na DM+BF2 i wbijania medali dla stałych graczy DD2 czy COD) 

5. Nie ma możliwości przeniesienia medali na inny nick.

Przykład:

[member=Cycu :)] nie może przenieść swoich zebranych medali na moje konto. Nawet gdy ma 51 medali złotych, a ja 49 i potrzeba mi jeszcze 1 do VIPa. 

 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Tylko ciekawi mnie czy można 'odejmować' ze statystyk medale (to może być największy problem)

 

@Xzentley naprawdę dobry pomysł numer 4. :)

 

Kupno slota raczej nikogo nie interesuje na CSK, . :P Aż takiego tłoku na serwerach nie ma, ale możliwość wykupienia to zawsze +.

 

Nigdy nie mów nigdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

 

Tylko ciekawi mnie czy można 'odejmować' ze statystyk medale (to może być największy problem)

 

No własnie .. Jak to będzie robione. . Bo Gracz jak gracz .. Prawie każdy chce coś ze tak ujme "przyrobić" na tym .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Aby było uczciwie proponowałbym wykasować wszystkim liczbę zdobytych medali.

 

Pozdrawiam. Don't Stop Believing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Aby było uczciwie proponowałbym wykasować wszystkim liczbę zdobytych medali.

 

 

Właśnie miałem to pisać w poprzednim poście, a w zasadzie to napisałem, ale doszedłem do wniosku, że to oczywista oczywistość i skasowałem. :P

 

przypuszczam, że da się to kasować, i raczej to będzie robione w sposób ręczny przez np. Darka czy kogoś innego kto mógłby się tym zająć (np. ja). Myślę, że da się modyfikować i jeżeli nie kasować, to po prostu zmieniać cyferki np. 50 zmienić na 0 jak ktoś to wykorzysta. I raczej to będzie wyglądało w ten sposób, że założy się nowy temat i do tego ułoży wzór prośby o VIPa np.

 

Nick gracza:

Serwer:

Kolor i ilość medali do wykorzystania:

 

I gracze będą wpisywać, a @Darek czy ktokolwiek inny/zaufany będzie ręcznie później graczom przypisywał VIPa, a w ilości medali będzie wpisywać odpowiednią cyferkę, np. jak ktoś ma 60 medali, a wykorzysta 50 na VIPa to zmieni się 60 na 10. Bo raczej koncepcja stworzenia tego poprzez zamienianie medali w sklepiku na VIP będzie ciężka lub niemożliwa... Ew. jeżeli ktoś ogarnia pluginy itp. to może by dało się coś takiego napisać.

 

P.S. Oczywiście zdaję się na moją wyobraźnię. Także możliwe, że zupełnie inaczej będzie to wyglądać w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Temat może i interesujący i warty uwagi, ale.. dajcie Wy już spokój temu Darkowi.

Chłopina się przekręci od nadmiaru roboty i kogo będę karał w piątki :)

Jeżeli temat zostanie pozytywnie rozpatrzony to proponuję aby zajął się tym np @@Xzentley,  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Medale zwykle zdobywają stali gracze, dlatego Naszym zdaniem to sie mija z celem. Rozważamy jednak dla Was propozycje, aby dodać losowanie darmowego vipa na każdej mapie - tak jak na serwerze DD2. Chcielibyście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Medale zwykle zdobywają stali gracze, dlatego Naszym zdaniem to sie mija z celem. Rozważamy jednak dla Was propozycje, aby dodać losowanie darmowego vipa na każdej mapie - tak jak na serwerze DD2. Chcielibyście?

Ja jestem na Tak .. To będzie dobre .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losowanie VIPa na każdej mapie dodane. Testujcie i sprawdzajcie swoje szczęście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Losowanie VIPa na każdej mapie dodane. Testujcie i sprawdzajcie swoje szczęście :)

Działa Lux .. Tak jak sie nie spodziewałem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×