Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
ziq

Rozdzielczosc 4:3 rozciagnieta m_yaw

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnosnie rozdzielczosci. Dokladnie chodzi o to zeby ruch myszki do gory byl taki sam jak na boki zeby byly takie same proporcje. Jest taka komenda m_yaw ktora jak zmienimy na m_yaw 0.0165 to wtedy sa odpowienie proporcje 1:1 ale znienia sie wtedy sens. Widziale pewien wzor na to zeby byl taki sam jak przed zmiena wartosci tej komendy a mianowicie "swoj sens" x 1,33333= nowy sens ale taki same odczucia jak przed zmiana :) Wiem ze troche pomieszane ale chodzi o to ze jak mam sens swoj 1.95 x 1,33333=2,5999 to jest za szybko i chodzi o to jak to przeliczyc :) Pozdrawiam kto to zrozumial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz wpisaną komende m_yaw 0.0165 to wejdz do gry (single) i podczas niej zmieniaj swoją czułość myszki (w opcjach) aż będzie dla Cb odpowiednia

 

Czy chodzi Ci o to aby wszystko było tak jak przed wpisaniem tej komendy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to co mowiles pierwsze tylko ze nie chce mi sie bawic tak w zmienianie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o to co mowiles pierwsze tylko ze nie chce mi sie bawic tak w zmienianie :)

Chyba nie ma innego wyboru :D

 

Możesz w ustawieniach twojej karty graficznej poszukać opcji skaluj obraz (odznacz ją). To twój obraz w grze będzie kwadratem i nie będzie występował problem z czułością myszki w pionie i poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: Problem rozwiązany / brak zainteresowania

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike - serwery cs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×