Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Wywiad z boom ! CAT-SHOOT

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                            Wywiad

 

Witaj boom ! CAT-SHOOT.


Na początek przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz.


Siemka. Mam na imię Patrycja, mam 21 lat i jestem z okolic Szczecina.


Opowiedz nam coś o swoim miejscu zamieszkania. Co można zwiedzić w Szczecinie i jego okolicach oraz co warto zobaczyć?


Jak dla mnie Szczecin to dziura, niby są jakieś zabytkowe kościoły i coś tam, ale nie kręci mnie to wcale to się nie znam. Koniec Polski i początek - w trzech słowach - daleko do wszystkiego.


Czy myślisz o jakieś przeprowadzce gdzieś bliżej centrum Polski lub za granicę?


Oczywiście. Mam plan wyjechać za granicę - stąd też wybrałam jako kierunek studiów germanistykę choć niemcy (celowo piszę z małej) nie są moim wymarzonym miejscem do zamieszkania. Chodzi o kwestię finansową.


Jeśli nie Niemcy to jaki kraj Cię najbardziej interesuje?


No i tu powstaje problem. Kocham Polskę, ale nie pozwala mi ona na godne życie. Chyba czekam jeszcze na podpowiedź ;) W sensie gdzie mogłabym wyruszyć.


Z racji tego, że kochasz Polskę jak wcześniej powiedziałaś to czy wyjazd za granicę to tylko do pracy czy jednak na stałe lub dłuższy czas?


Raczej na stałe choć mówię wolałabym zostać, ale mam wrażenie, że nic dobrego mnie tu nie czeka.


Trudna decyzja przed Tobą. Życzę Ci powodzenia w podjęciu dobrej decyzji, ale "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej" (chodzi mi o dom jako Polskę).


Dziękuję, może jeszcze coś się zmieni na lepsze.


Odchodząc już od tego tematu... Jakiego gatunku filmy lubisz oglądać? Masz jakieś ulubione filmy?


Z filmami jak z muzyką - zależy "co wpadnie w ucho", czyli raz komedia, raz horror (potem tydzień chodzenia parami do toalety w nocy, ale wrażenia niezłe).


Hahaha xD Tak z ciekawości, to który z horrorów utkwił Ci najbardziej z pamięci?


Wiesz co, byłam na ,,Obecność", ,,Obecność 2" w kinie i mogę zaliczyć te filmy do udanych. Fajnie było brata straszyć i to starszego xD.


Lepiej brata straszyć niż jakby on Ciebie ;P.


Haha no racja, bo wtedy ciężko przewidzieć moje zachowanie ;p.


Mogłoby nie wystarczyć to, że ktoś poszedł z Tobą do toalety ;D.


No dokładnie. A najgorzej jest jak kogoś nie możesz dobudzić, często idzie usłyszeć "weź spier****" xD i masz opcje: pójść lub narobić do wyra...


Jest jeszcze trzecia opcja, wytrzymać do rana, ale to bardzo trudne.


 No to mi jeszcze nie wyszło ;D.


Czyli lepiej ryzykować i iść samemu :D.


Pójść to ta łatwiejsza część. Schody zaczynają się jak wracasz i gasisz światła za sobą i nastaje ten moment kiedy od włącznika w czasie gdy światło gaśnie musisz znaleźć się w łóżku. Na szczęscie ja mam to opcykane, tylko moje małe palce często na tym tracą xD.


Mogę zaryzykować stwierdzenie, że wtedy bijesz swoje rekordy prędkości :P Uważaj tylko na radary, bo możesz mieć ograniczenie prędkości w domu xD.


No coś w tym jest ;p.


Pasuje teraz zmienić temat. Mówiłaś już przy okazji filmów, że lubisz "to co w ucho wpadnie", ale spytam czy nie masz ulubionej piosenki, zespołu i wykonawcy?


Co do muzyki - nie, nie mam . Różne gatunki, różni wykonawcy, różne kawałki zarówno anglojęzyczne jak i w języku polskim. Kiedyś przez kilka lat słuchałam Grubsona, ale na dzień dzisiejszy moim zdaniem stracił on serce do tego co tworzy i jego teksty już mnie nie przekonują. Poza tym raczej mam mało czasu skupiać się na muzyce czy innych hobby - dużo pracuję i pochłonęło mnie ogólnie dorosłe życie.


Rozpoczęłaś temat o dorosłym życiu. Opowiedz nam gdzie pracujesz, w jakim charakterze, jakie wykształcenie zdobyłaś i jaka praca jest twoim marzeniem.


Skończyłam Technikum Ekonomiczne w Szczecinie jako Technik Ekonomista zdobywając kwalifikacje zawodowe w prowadzeniu księgowości, prowadzeniu działalności gospodarczej. Obecnie pracuję na stacji paliw. Kieruję zmianą, co różni mnie od zwykłego kasjera tylko tym, że w razie co z dostawami i takim tam zarządzaniem - opierdol dostaję ja. Urządza mnie to jednak lepiej niż praca biurowa - do której ciężko się dorwać. Wymarzonej pracy raczej nie mam chyba, że mogłabym być krytykiem kulinarnym i jeść za free albo spać  no to to tak xD.


Czyżby druga Magda Gessler?


Pewnie talerzami rzucać nie będę - obiecuję :). Tylko aż taka szafa ze mnie nie jest jeszcze xD.


Masz jakieś nałogi, uzależnienia?


Hmmm czekaj niech się zastanowię... Jeżeli lody się wliczają to jestem nałogowym wyjadaczem,  karta kredytowa chłopaka i zakupy ;D.


Jeśli karta to i zakupy obowiązkowo xD.


No zdarzy się no xD.


"... karta kredytowa chłopaka...", jak ma na imię twój wybranek i może coś o nim opowiedz, chyba że wolisz nie to uszanujemy twoją decyzję.


Ma na imię Mateusz i gra mi na nerwach jak nikt inny. Ale dzięki niemu trafiłam na kopytko ;p. Nie mam raczej nic do ukrycia, ale opowiadać nie bardzo wiem co ;p.


Możemy poznać jego nick z gry?


Już nie gra, bo zajumałam mu steama wraz z nickiem (mój obecny) ;p.


Czym się interesujesz?


Sporo tego jest, ale najwięcej kręci się chyba wokół sportu. Lubię uprawiać sport choć teraz nie mam na to czasu. Jeszcze kilka lat temu grałam w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną. Rekreacyjnie pływanie, rolki, rower. A na dzień dzisiejszy leżing i opierdaling - piwo, ps4, żarełko, cs , spanie, a no i seks bym zapomniała, w sumie wędkarstwo też jest spoko i biwakowanie to moje klimaty.


Wow, ale zainteresowań. Kompletna kobieta z Ciebie.


No fakt - umiem się określić ;p.

 


Przejdźmy teraz do spraw związanych z cs'em i "kopytkiem".


Kiedy zaczęłaś grać w cs'a i jak zaczęła się Twoja przygoda z cs-kopytko?


Czekaj, już wyjaśniam - konto na forum kopytka zostało zarejestrowane przez niego, on początkowo z wami grał. Po jakiś 2-3 miechach zagrałam raz na kopytku, kilka osób mnie zauroczyło no i przywłaszczyłam sobie wsio i tak siedzę z dwa lata ;).


Dlaczego wybrałaś serwer DM+BF2, jako ten na którym grasz najwięcej jeśli nie wyłącznie na nim?


Gram wyłącznie na dm+bf2 dlatego, że nie mam cierpliwości doczekać do końca rundy ;p i szczerze mówiąc nie wiem jak inni dają radę. Cierpliwość to moja słaba strona ;p, a raczej jej brak :).


Jak wcześniej mówiłaś nick był wymyślony przez Mateusza, ale może wiesz skąd taki pomysł na nick?


Owszem, z filmiku jaszczura, który udawał w grze, że prowadzi poradnik jak grać w cs i nagrywał reakcje graczy. W oryginale co prawda był "cat shop". Nieźle pobrechtaliśmy xD.


Z kim najlepiej Ci się strzela na serwerze i jak czujesz się zarówno na serwerze jak, i na forum?


No z tym forum to tak ciężko jakoś mi idzie - w sensie ciężko mi na nie dotrzeć no i moim zdaniem mało się dzieje, więc nie mam motywacji na nie wchodzić w te moje ostatki wolnego czasu. A co do serwera różnie - zależy kto gra, idiotów nie jest mało, ale są też fajni stali gracze, z @Darek i @Nevertrust mogę grać do usr**ej śmierci. Chociaż ostatnio czas nie pozwala.


Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?


Teraz to dałeś....pewnie część z nas się razem zestarzeje, a reszta jak reszta. Przyjdą - pójdą. Trochę wstyd będzie mi grać z 30-stką na karku, ale co tam, nigdy normalna nie byłam ;p.


Kogo chcesz na koniec pozdrowić?


Najcięższe pytanie ze wszystkich. Kocura musowo i żabunie, a dobra co mi tam - wszystkich pozdrawiam :) i Josepha co mi Ciebie podłożył.


Dziękuję Ci wywiad i poświęcony czas. Powodzenia w życiu i trzymaj się.


No dzięki wielkie Tobie też, powodzonka :) P.S. flaszeczkę Ty stawiasz ;p.


Nie ma sprawy ;P.


Trzymam za słowo.  Lecę na roast szpaka ;D.  paa <3


Papaa.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 9

Wywiadzik miodzio. Autor, autor oklaski.gif

 

Trochę wstyd będzie mi grać z 30-stką na karku

 

...bez komentarza <beisbol>

Dziękuje za pozdrowienia i do zabicia w grze Pani Boom Night Horror Toilet. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×