Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mythbusters

Symbol Lecha Poznań

6 replies w tym temacie

Recommended Posts

SYMBOL LECHA POZNAŃ - LOKOMOTYWA

 

Dnia 10 Października wraz z @trzeci mieliśmy okazje podjechać pod Inea Stadion w Poznaniu w celu zobaczenia jak prezentuje się symbol klubu Lech Poznań postawiony uroczyście dzień wcześniej przed stadionem. 

 

Symbolem tym jest Lokomotywa. Pieczołowicie odrestaurowywana przez ostatnie półtorej roku temu, w końcu 09 Października tego roku została oficjalnie przetransportowana i postawiona przed stadionem Lecha Poznań. Lokomotywa osobiście nie jest jeszcze w 100% gotowa. Jest na obecną chwilę chroniona ozdobną "plandeką" w barwy Lecha Poznań.

Trwają pracę wykończeniowe wokół Lokomotywy które to zostaną zakończone przed niedzielą 16 Października i na oficjalny mecz tego samego dnia z Wisłą Kraków powinna być dana Lokomotywa w pełni przygotowana. 

 

Poniżej zamieszczę zdjęcia jak Lokomotywa prezentuje się na daną chwilę.

 

W imieniu moim jak i @trzeci'ego serdecznie zapraszam do Poznania na mecz Lecha, by m.in. zobaczyć jak dana Lokomotywa się prezentuje na tle pięknego stadionu :)

 

Dana Lokomotywa niestety służy już tylko jako symbol, ponieważ jej obecny stan techniczny nie pozwala jej już na różne wyjazdy, aczkolwiek może to i lepiej ... przynajmniej sama nie ucieknie spod stadionu, więc wszelkich miłośników Piłki Nożnej którzy by chcieli ujrzeć tą Lokomotywę na własne oczy, lecz na tą chwile nie mogą, lub nie chcą, ponieważ jest za zimno, głowa do góry ... Lokomotywa będzie na Was czekać i po przerwie zimowej na coraz cieplejsze dni będzie można ją ujrzeć  ;)

 

 

201610101_arexnhr.jpg

 

 

 

201610101_arexnrq.jpg

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Oficjalna prezentacja zacznie się o godzinie 17:00 podobno przygotowali coś specjalnego władze klubu i marki Lech Pils i będziemy razem z Myth Cycu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×