Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Zmiana godzin na DD2

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam małą propozycję, aby gwieździste niebo pojawiało się o godzinie 18/19, bo już mamy czas zimowy i wcześniej się robi ciemno. O 21 to za późno (moim zdaniem) i warto by zmienić godzinę rozpoczęcia gwieździstego nieba na 18/19.

Proponujcie również swoje godziny i wypowiadajcie się :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Można po trochu zmieniać nastrój na świąteczny, noc od 16 albo 17 jakiś może śnieg wgrać padający i składać muzykę w tym klimacie . :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trzeci na roundsound świąteczny i mapkę z śniegiem to trochę za wcześnie :D czas w połowie grudnia to dodać, bo tak to się znudzi

Zgadzam Sie tu z [member=Cycu :)]  jeszcze jest za wczesnie na nastroje swiąteczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro głosy są nad 16 i 17 to proponuje kompromis - 16:30 ;) 

 

Muza świąteczna może nie, ale nad śniegiem bym się zastanawiał powoli ;) Sporty zimowe już ruszyły, na śnieg nam pewnie będzie bardzo długo czekać, więc można jakąś namiastkę tego dać na serwer powoli :) (za jakiś tydzień powiedzmy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze 17:00 to dobra godzina na dodanie owego nieba.

Co do śniegu - niektórzy gracze mogą mieć przez to mniej fps'ów

Muzyka świąteczna w cs? Nie wiem jak to będzie wyglądać (klimatycznie) - nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam tą świąteczną muzyczkę! Już w reklamach prezenty pod choinkę, już w sklepach bombki wystawione i lampeczki, kuźwa ledwie listopad się zaczął już święta. Śnieg dajcie tydzień przed astronomiczną zimą albo w dzień rozpoczęcia zimy meteorologicznej czyli 16.12 lub 1.12. Gwiazdki faktycznie wcześniej, bo dzień skraca się do 21.12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

1. Ciemne niebo, ok. Zmieniłem czas na 18.00 - 7.00.

2. Śnieg - raczej nie zostanie wprowadzony w ogóle, gdyż u graczy ze słabszym sprzętem może powodować znaczne lagi. Zapewne na święta zostanie wprowadzona druga, zimowa mapka, także będzie to chyba rekompensatą. Na niej jest śnieg.

3. RS świąteczny zostanie dodany zapewne tydzień przed świętami, nie wcześniej. Abstrahując od tematu chciałbym Wam napomnieć jakie nutki zazwyczaj są dodawane u nas na serwerze, gdyż Wasze propozycje często się różnią, co wpływa na częstotliwość zmiany muzyki. Pamiętajcie, że muzyka musi być neutralna. Znaczy to tyle, że nie można dodać samego disco-polo, hip-hopu, czy innego gatunku muzyki, bo część graczy podejdzie do naszego wyboru krytycznie. Na serwer dodajemy zwykle muzykę radiową, czyli pop. Najlepsze są nowości, które obecnie chętnie są słuchanie w publicznych radiach. Oprócz tego zawsze warto dodać jakiś kawałek disco polo oraz hip-hopu/rapu. Niechętnie dodajemy inne gatunki lub samo np. disco. Mam nadzieje, że Wam to pomorze. Długość nutek 10-15 sekund, pamiętajcie o tytułach :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×