Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Cycu :)

Historia klubu - Strzelec Frysztak

3 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

                                                STRZELEC FRYSZTAK

 

 

1. Obecna nazwa drużyny: GMKS Strzelec Frysztak (GMKS-Gminny Międzyszkolny Klub Sportowy)

Wcześniejsze nazwy: LZS Strzelec Frysztak

 

2. Rok założenia: 1922 rok

 

3. Sekcje sportowe: piłka nożna (drużyny seniorskie, juniorskie oraz akademia piłkarska), tenis stołowy oraz narciarstwo.

 

4. Stadion oraz obiekty sportowe "Strzelca" Frysztak, której znajdują się na terenie GOSiR Frysztak:

 

a)stadion oraz boisko piłkarskie:

 

-boisko główne, które ma wymiary 99m x 65m oraz przy którym znajdują się trybuny mogące pomieścić ok.100 osób, boisko posiada również oświetlenie; boisko posiada licencję PZPN;

 

-boisko treningowe, które ma wymiary 90m x 60m; to boisko jest głównie rezerwowe oraz służy do treningów, lecz i tak bardzo rzadko jest wykorzystywane; boisko posiada licencję PZPN;

 

-boisko treningowe #2, które ma wymiary 60m x 30m; boisko jest idealne na treningi dla młodych zawodników oraz do przeprowadzania rozgrzewki przez graczy rezerwowych podczas trwania meczu, ponieważ boisko znajduję się w sąsiedztwie boiska głównego;

 

b)hala sportowa:

 

-hala sportowa o wymiarach 22,96m x 11,52m oraz wysokości 7m jest idealna do przeprowadzania treningów siłowych i technicznych podczas zimy oraz treningów dla młodych zawodników podczas zimniejszych dni

 

c) basen, należący do obiektów GOSiR Frysztak podobnie jak hala sportowa:

 

-basen sportowy, na którym odbywają się różne zawody (głębokość 2,20 m);

 

-basen rekreacyjny, dla miłośników spokojnego pływania (do 1,80m głębokości);

 

-brodzik wraz z zamkniętą zjeżdżalnią idealna dla dzieci;

 

d) budynek GOSiR Frysztak:

 

-w budynku znajdują się szatnie, magazyny sprzętu sportowego, biuro oraz hala sportowa; ponadto w dobudowanej części znajduję się hotel wraz z wieloma salami bankietowymi;

 

e) na terenie GOSir Frysztak znajduję się również siłownia-fitness, która jest usytuowana na zewnątrz obok placu zabaw;

 

f) na terenie GOSiR Frysztak znajduje się również kort tenisowy;

 

5. GMKS Strzelec Frysztak- drużyny piłkarskie:

 

a) drużyna seniorska- klasa A

 

- obecnie gra w klasie "A" w grupie 1, w podokręgu Dębica, w drużynie seniorskiej jest wielu zawodników z drużyn juniorskich;

 

b)drużyna junior-starszy- A1

 

-obecnie gra w lidze bliżej mi nie znanej, ale na pewno w podokręgu Dębickim

 

c) drużyna junior-młodszy- B1

 

-obecnie gra w lidze bliżej mi nie znanej, ale na pewno w podokręgu Dębickim

 

6. GMKS Strzelec-PEGAZ Frysztak- tenis stołowy

 

- zespół miał epizod w Superlidze w zeszłym sezonie, lecz spadł już po pierwszym sezonie po grze w najwyższej klasie rozgrywkowej

 

-obecnie gra w 1 lidze mężczyzn w grupie południowej i odnosi sukcesy;

 

7. GMKS Strzelec Frysztak- narciarstwo

 

-jest to na razie nowo powstała sekcja i na razie trenuje oraz wyjeżdża na zawody do sąsiedniej miejscowości Gogołów na stok narciarski;

 

8. GAP Frysztak (GAP- Gminna Akademia Piłkarska)

 

-rok założenia- 2013 rok

 

- w akademii są dwie grupy rocznikowe: grupa starsza oraz młodsza; akademia jest przyszłością drużyny Strzelca oraz jest szansą na dobry start dla młodych talentów; warto wyróżnić jednego zawodnika, który był na obozie treningowym FC Barcelona i na którym został doceniony jako jeden z najlepszych;

 

9. Linki do stron powiązanych z GMKS Strzelec Frysztak i GOSiR Frysztak oraz GAP Frysztak;

 

-historia: KLIK

 

-boiska: KLIK

 

-hala sportowa: KLIK

 

-piłka nożna: KLIK

 

-akademia piłkarskaKLIK

 

-GOSiR: KLIK

 

-tenis stołowy: Epizod w Superlidze, KLIK

 

10. Ponadto to klub sportowy, w którego życiu uczestniczę tj. gram w obydwu drużynach juniorskich oraz powoli zaczynam uczęszczać na treningi drużyny seniorskiej. Moja przygoda z tym klubem zaczęła się w roku 2010, czyli jak miałem 10 lat. Miałem tylko dwie dłuższe przerwy; jedna przerwa roczna z powodu braku mojego rocznika w klubie oraz drużyny, w której mógłbym grać i trenować oraz druga przerwa półroczna spowodowana kontuzją odniesioną na treningu. Teraz odejdę od tematu, ale opowiem o sobie jako piłkarzu-amatorze. Gram na pozycji "6" lub sporadycznie na pozycji "7/11", czyli defensywnego pomocnika lub sporadycznie na boku pomocy. Na swoim koncie mam jedną zdobytą bramkę i to w juniorach starszych oraz żółtą kartkę w drużynie juniorów młodszych, a także w tej drużynie zaliczyłem kilka występów jako kapitan drużyny.

 

[member=Cycu :)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Życzę powodzenia w Twojej karierze :D i dbaj o kolana swe młody człowieku bo są najważniejsze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×