Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Cycu :)

Wywiad z Klatkujący Sebek

9 replies w tym temacie

Recommended Posts

WYWIAD

 

 

 

Siema @Klatkujący Sebek.

Na początek przedstaw nam się. Powiedz jak masz na imię, ile lat masz, gdzie mieszkasz?

 

Siema [member=Cycu :)]. Nazywam się Sebastian, mam już 26 Lat i mieszkam w Rakszawie, powiat łańcucki.

 

To może na początek opowiedz nam czym się interesujesz i co lubisz robić w wolnym czasie?

 

Muzyką klubową i meteorologią z naciskiem na zjawiska burzowe, ale też i radiem, motoryzacją, a nawet rolnictwem. W wolnym czasie lubię popykać w csa (głównie w porze zimowej) słuchać muzyki, pojeździć gdzieś, ale na ogół to mam spokojny tryb życia.

 

Oo meteorologia... Może opowiesz nam coś więcej o swoim, rzadko spotykanym hobby?

 

Patrzę w modele numeryczne (komputery, które symulują stan atmosfery na przyszłość), dzięki którym przewiduję pogodę dla siebie i rodziny, są różne rodzaje modeli np. UM, GFS (model globalny), WRF... Oj długo by to tłumaczyć. Dodam, że przewidywanie burz jest trudną sztuką, ale nie niemożliwą.

 

A tak z ciekawości. Udało Ci się kiedyś przewidzieć burzę?

 

Tak. Nie kiedy groźne. Niestety nie da się przewidzieć dla konkretnej miejscowości, jednak dla większego obszaru da się z powodzeniem, jednak nie zawsze wyliczenia tych modeli się sprawdzają i trzeba się liczyć z porażkami.

 

Powodzenia w dalszych przewidywaniach pogody, burz i innych zjawisk. Wcześniej wspomniałeś, że lubisz "pojeździć gdzieś". Opowiedz nam czym lubisz pojeździsz, gdzie i jakie było najciekawsze miejsce, które odwiedziłeś podczas przejażdżki.

 

Przede wszystkim do Biedronki po okazję (śmiech) nie, nie, ja sporo jeżdżę samochodem, dawniej to imprezy, dzisiaj już nie. Latem to jakiś zalew sobie odwiedzę, np. Wilcza Wola albo Ożanna, ciekawe miejsce za Leżajskiem, a to też po kolegę pojadę na drugi koniec województwa, różne sprawy mi wypadają.

 

Samochodem powiadasz... Jaką bryką się wozisz?

 

Wieśwagen Vento, rocznik 92 to mój 3-ci wóz. Lubię stare auta tak apropo.

 

A jakie były twoje poprzednie autka?

 

2 lata mam to Vento, wcześniej miałem Cinquecento 7 setka rocznik 94, samochód do zadań specjalnych, wspominam go jako twardziela, a nie cieniasa, no i z bratem na spółkę Polonez Caro Plus, które ze sentymentem wspominam, a niestety oddałem, żeby przerobili go na znane jednorazówki Polsilver.

 

Opowiedz teraz jakiej muzyki słuchasz, jakie gatunki filmowe Ci najbardziej odpowiadają, no i czy masz jakieś ulubione tytuły?

 

Tradycyjna klubowa, Trance, Hands Up, Hard Trance, Scouse House, czasem i House, nie przepadam za Electro-House i ogólnie za dzisiejszą muzyką. Filmy yyy... nie lubię dramatów. Lubię kryminały, sensacyjne, komedie takie jak "Naga Broń" :D. Urzekł mnie taki bułgarski serial kryminalny "Agent Pod Przykryciem", niestety TVP1 nie puścił drugiego sezonu, a na youtubie jest dostępny, tyle że bułgarskiego nie znam.

 

Może teraz nam opowiedz o swojej pracy oraz jakie są twoje marzenia związane z pracą.

 

No to spełniam się jako facet :D, czyli pracuję w miejscowym Browarze. Jednak nie mogę tam w pracy spożywać i przychodzić do niej po spożyciu :). Nie mam ulubionego zawodu, kiedyś chciałem zostać DJ'em i producentem muzycznym.

 

No powiem, że praca wymarzona. A nie masz tak, że jak się naoglądasz jak to robią to potem nie chce Ci się tego pić?

 

Nie, a czemu? Jestem na rozlewni, na ważelni są już inni fachowcy.

 

Aaa taka sytuacja. Tylko rozlewaj po sam kapsel :P.

 

Jeżeli chodzi o to, to już nie moja rola, ja tylko finalnym produktem się zajmuję.

 

Opowiedz nam coś swojej miejscowości, w której mieszkasz. Jakie miejsca poleciłbyś do zwiedzenia i obejrzenia oraz czy w okolicach również jest coś wartego odwiedzenia.

 

Na pewno Łańcut, czyli moje miasto powiatowe. Zamek w Łańcucie polecam odwiedzić, czyli to z czego te miasto słynie. Ale jak każde miasto/miejscowość mają popularne miejsca gdzie się schodzą "Miłośnicy tanich trunków" tak żartem. Rakszawa jest duża, ja mieszkam na jej skraju, gdzie jest sporo lasów i nie wielkich pól. Na pewno są u mnie wyznaczone trasy rowerowe, nie rzadko widzę kolarzy w ciepłej porze, w centrum mojej miejscowości zrobiono jakąś osadę, w tamtym roku była inscenizacja chyba II wojny światowej, nie byłem, ale gdzieś był dobry poziom. A jeszcze dodam, że w zamku w Łańcucie był kręcony znany film "Trędowata".

 

 

Przejdźmy teraz do spraw związanych z cs'em i "kopytkiem".

 

Kiedy zaczęła się twoja przygoda z cs'em i jak zaczęła się twoja przygoda z naszymi serwerami i forum?

 

Pod koniec 2009r. zaczęła się przygoda z pingiem i cs'em na serwerze o nazwie mojej miejscowości, w tym samym roku też udało mi się przyciągnąć internet radiowy i pomyślałem o graniu w sieci, więc oczywiście kolega polecił csa, grałem w rożne mody, ale początki tej gry były bardzo trudne, staty miałem nie raz 2 : 25 po roku awansowałem po znajomości H@ na admina jednego ze serwerów, na którym dużo grało ludzi, ale nikt nie adminował, mimo że miałem NS, jednak latem sieć upadła, a dobrze prosperowała. Na kopytko trafiłem w 2013 r. w nocy na dd2 bardzo dobrze mi szło, ale w sumie nie pamiętam jak tam trafiłem, może że wtedy lubiłem DM+BF2 i tam też dużo grałem, znudziło mi się tłuczenie w kółko to poszedłem na TP, gdzie szło mi przeciętnie. Zarejestrowałem się na forum tylko po to, aby ss'y wrzucać, od jakiegoś czasu gram tylko DD2 i jakoś uaktywniłem się na waszym forum, to ostatnia sieć jaką będę grał.

 

Skąd się wziął pomysł na twój nick?

 

Na jednym z serwerów, gdzie grano DD2 i średnia wieku była 20 lat, jakiegoś pro gejmera wkurzałem klatkami, więc do starego nicku (Sebek) dopisałem "Klatkujacy", żeby go powkurzać, ale później pomyślałem, że nie jeden "Sebek" gdzieś gra to zostawiłem mając na uwadze kapryśną radiówkę i prostą oryginalność.

 

Jak wyobrażasz sobie "kopytko" za 10 lat?

 

CS GO Only DD2 albo coś nowego, ale możliwe że to będzie nieliczna sieć gdzie będą schodzić się gracze sentymentaliści podpierając się o laskę będą grać cs 1.6 i pisać za "moich czasów...".

 

Kogo chcesz na koniec pozdrowić?

 

Wszystkich obecnych graczy cs-kopytko, Ciebie [member=Cycu :)], no i Administrację.

 

Dziękuje Ci za wywiad i poświęcony czas oraz życzę powodzenia w dalszym przewidywaniu pogody.

 

Cześć.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 6

Nie wiem, za kogo wyobrażaliście mnie wcześniej :) na serwerze trochę inny jestem, bo lubię żartem mówić czy pisać żeby na serwie była atmosfera, zgodziłem się na wywiad, chodź jestem tu "szarym" graczem. Myślę że większe osobistości tutaj też coś o sobie opowiedzą i zmienią o sobie stereotyp, jeśli jakiś krąży :) Cycu do roboty

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 3

Brawo kolega - wróżbita pogodowy, prywatnie korzystam z UM ale i nie pogardzę COAMPS z siateczką burzową

PS. Jak masz cielawe stronki pogodowe - to podrzuć linki

 

GOOD wywiad

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nieliczna sieć gdzie będą schodzić się gracze sentymentaliści podpierając się o laskę będą grać cs 1.6 i pisać za "moich czasów...".

 

224736_cs-za-50-lat.jpg 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×