Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Waran Kojtyla&Adolf Wojtyla

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skarga na: Gracz;
2. Nick oskarżyciela (z gry): Xzentley;
3. Nick oskarżanego (z gry): Waran Kojtyla;
4. Dokładna data (dzień+godzina): 02.12.16, 13:00:00;
5. Mapa: De_Dust2;
6. IP oskarżonego: 176.221.122.196;
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:1:39204549.

 

1. Skarga na: Gracz;
2. Nick oskarżyciela (z gry): Xzentley;
3. Nick oskarżanego (z gry): Adolf Wojtyla;
4. Dokładna data (dzień+godzina): 02.12.16, 13:00:00;
5. MapaDe_Dust2;
6. IP oskarżonego176.221.122.196;
7. Steam ID oskarżonegoSTEAM_0:1:24536735.
 

8. Dowód przewinieniaDemko;
9. Dodatkowy opis: Podczas rozgrywki na serwerze, obydwaj gracze na początku byli sami w TT. Gdy automatycznie mnie przerzuciło z CT do TT, to w/w Panowie zvotowali mnie przez co zostałem "skickowany" z serwera. Z dwoma innymi graczami było podobnie, że ich zvotowali. Być może skarga jest błaha, lecz moim zdaniem jest to brak szacunku do drugiej osoby, prowokacja i celowe utrudnianie rozgrywki na serwerze, i uważam, że podlega to karze. Nie podoba mi się zachowanie jakie zaprezentowali. Jest to serwer publiczny i chyba mam prawo do grania w wybranej drużynie niezależnie czy komuś się to podoba czy nie, lecz w tym przypadku to nie był mój wybór, a automatyczne przerzucenie, więc tym bardziej nie zależało to ode mnie. Żądzą się jakby byli właścicielami serwera... Co więcej jeden z Nich (nie wiem który) komentował przez mikrofon fakt, że sobie strzelałem z "full auto" kałachem, tak jak bym nie mógł... Chyba mój styl nie powinien być kwestionowany przez osoby trzecie, zwłaszcza jeżeli to robią w intencji dowartościowania się moim kosztem, ale i tak nie jest to ważne w tej chwili, bo skarga głównie odnosi się do votowania mnie i innych graczy.

 

10. Rozpiska:

33:40 - zostałem zvotowany;

36:54 - zvotowany został MARCIN05;

39:10 - zvotowany został XsojerX.

 

Proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji przez UBSupport/Administrację wobec oskarżonych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

Ja wnosze prosbe o zbanowanie obu graczy z powodow:

-Nazistowskie spreje,

-Spreje z Janem Pawlem II na tle swastyki,

-Obraza na tle religijnym(chyba wszystkich, bo delikwenci to ateisci),

-Komentarze typu; jp2gmd, czy 21:37.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Można mieć różne poglądy i przekonania, ale obrażanie innych i obnoszenie się ze swoją nienawiścią do wszystkich zasługuje na sowitą karę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

To prawda, mają różne spreje. Też zauważyłem sprej z Janem Pawłem II, ale szczerze to rzuciłem tylko na to oko i wyszedłem z założenia, że sprej jak sprej nie przywiązując większej wagi. Widzę, że ów Panowie są znani na serwerze. Po głosie wydają się być na w miarę "dorosłych", lecz z tego co wnioskuję to jedynie jakieś szczyle po mutacji z IQ barana. Rozumiem, że frekwencja troszkę spadła, ale powyżsi delikwenci powinni dostać perma za swoje zachowanie. Żeby mnie votowali, bo nie podoba im się granie ze mną w drużynie jest troche żałosne. Wchodzę na serwer sobie pograć, a nie używać wulgaryzmów na lewo i prawo przed monitorem, bo jakieś bałwany mają faze i się dobrze bawią...

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Demo nie pokazuje kto używał tej komendy, więc nie moge ich ukarać za coś na co nie mam dowodu. Sama komenda jednak z dniem dzisiejszym zostaje zablokowana. Ponadto obaj panowie otrzymują bana na 4 dni za wyśmiewanie wartości religijnych. Jeśli nie zmienią swojego zachowania (w tym nicków i sprejów) to otrzymają kolejne, znacznie dłuższe bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×