Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

Cycu :) - Wywiad

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD

 

Przepraszam, że wywiad taki długi i pewnie przez to zniechęca do czytania, ale mam nadzieję, że przeczytacie z wielką przyjemnością od początku do końca. Chciałem po prostu jak najwięcej się dowiedzieć o Naszym Krystianie. Myślę, że poruszyłem wiele ciekawych kwestii, a co do Krystiana... Zaimponował mi dojrzałością w swoich wypowiedziach i okazał się bardzo ciekawą i wyjątkową osobą. Zapraszam do przeczytania wywiadu, a co do kosmetyki... Darowałem sobie, więc wszystko jest czarno na białym i dosłownie i w przenośni. 

 

 

"Cycu, czyli prawdziwe oblicze Krystiana."

 


Witaj Cycu, czy mogę przeprowadzić z Tobą wywiad?
Siemka @Xzentley. Z chęcią udzielę wywiadu.
Na wstępie chciałbym, abyś opowiedział w kilku zdaniach o sobie. Jak się nazywasz, ile masz lat, gdzie mieszkasz.
Mam na imię Krystian i mam 16 lat. Mieszkam w malutkiej miejscowości Kobyle, obok Frysztaka w województwie podkarpackim.
Napisałeś, że mieszkasz w Kobylu. Przybliżyłbyś Mi tą miejscowość? Są w niej ciekawe obiekty do zwiedzenia?
Kobyle to tak naprawdę wieś i jedyne czym może się pochwalić to miejsce lub po prostu miejscowa nazwa "Rzym", którą nazywamy zwykłe miejsce w lesie, lecz z którego widać całą panoramę gminy Frysztak oraz Bramę Frysztacką.
Ponadto w latach powojennych był tutaj czynny kamieniołom, lecz zamknięto go z powodu otwarcia nowego, większego w sąsiedniej miejscowości.
Rozumiem, czyli miejscowość uatrakcyjniona w bardzo ładne krajobrazy oraz ciekawe historyczne obiekty. Wiesz może czy w tym kamieniołomie pracował któryś z Twoich przodków?
Pamiętam jak dziadek kiedyś o tym opowiadał i być może ktoś pracował, ale na pewno utkwiło mi w pamięci jak opowiadał o wypadku, który stał się podczas wysadzania skał. Człowiek, który układał/podkładał dynamit lub jakieś inny materiały wybuchowe źle je podłożył i odłamki zabiły dwie osoby. To wydarzenie miało miejsce nie długo przed zamknięciem kamieniołomu.
To smutna wiadomość, zwłaszcza dla rodzin zmarłych. Szkoda, że losy tak się potoczyły tych osób, ale to tylko podkreśla, że śmierć jest nieprzewidywalna, a więc warto cieszyć się każdym dniem.
W jaki sposób spędzasz swój wolny czas i czym się interesujesz?
Interesuję się piłką nożna, jak i ogólnie sportem. Również interesuję się motoryzacją i tak poza tym to jeszcze rzeczami związanymi z cs'em. W wolnym czasie lubię z kolegami pograć gałę, spotkać się z przyjaciółmi, pojeździć na quadzie, bo aktualnie mam quada, pograć w cs'a oraz oczywiście posłuchać muzyki i obejrzeć fajny film. Poza tym gram w klubie piłkarskim i to można zaliczyć do spędzania wolnego czasu usmiech.gif
Motoryzacja - moje drugie imię. Również się bardzo interesuję tą dziedziną. Przybliż mi proszę, na jakim Quadzie jeździsz. Masz już 16 lat. Rozumiem, że będziesz zdawać na prawo jazdy zaraz po skończeniu 18-tu lat? Masz w planach kupno samochodu?
Quadem nie ma co się chwalić, bo mam popularnego "chińczyka" 125cc. Tak prawo jazdy zaraz po 18-ce, a zacznę jeszcze wcześniej, bo mam za darmo kurs z racji tego, że szkoła funduje dla klas o profilu mechanik pojazdów samochodowych oraz technik pojazdów samochodowych. Moim marzeniem samochodowym jest Volkswagen Golf IV i uważam, że jest to bardzo realne żeby to był mój pierwszy samochód, ale zobaczę na co fundusze pozwolą.
Myślę, że na początek taki Golf spełniłby Twoje oczekiwania. Całkiem przyjemny samochód. Wspomniałeś też o piłce nożnej. Jakiego piłkarza najbardziej cenisz i dlaczego oraz jaki klub faworyzujesz?
Piłkarza hmm, ciężkie pytania, bo każdego za coś innego. Przykładowo cenię Roberta Lewandowskiego, bo zaczynał w małym klubie, ale ciężką pracą zaszedł naprawdę daleko. Na mojej pozycji najbardziej cenię Michała Pazdana, co prawda teraz gra na środku obrony, lecz miał okres gdy grał na "6", czyli defensywnym pomocniku. Imponował mi i imponuje dalej tym, że gra bardzo agresywnie, robi dużo wślizgów oraz nigdy nie odstawia nogi. Moimi ulubionymi klubami jest Strzelec Frysztak, czyli klub w którym gram oraz Lech Poznań. A dlaczego? hmm trudno powiedzieć, bo za Lechem Poznań jestem już od pierwszej klasy podstawówki.
Ostatnimi czasy trudno nie zauważyć, że ludzie są bardzo prozdrowotni. Coraz częściej korzystają ze środków transportu publicznego, segregują odpady oraz preferują zdrowy tryb życia włączając w to dietę i sport. Stąd moje pytanie, jak u Ciebie wygląda w tej kwestii sprawa? Widzę, że jesteś aktywny fizycznie, ale jak z dietą? Zwracasz uwagę na to co spożywasz oraz masz jakieś nałogi czy jednak stronisz od alkoholu, papierosów, narkotyków?
Jestem aktywny fizycznie i poza piłką nożną gram również w siatkówkę, tenis, tenis stołowy, badminton i okazjonalnie w koszykówkę. Diety żadnej nie przestrzegam, bo nie potrzebuję, nie jestem w końcu jakimś profesjonalistą i kłopotów ze zdrowiem też nie mam. Nałogów jako takich nie ma, również nie piję alkoholu, ani nie palę. Na picie przyjdzie czas, a papierosy mi nie smakują, bo raz spróbowałem. :D
Jaki gatunek muzyki preferujesz? Czy masz swój ulubiony zespół lub piosenkarza/piosenkarkę?
Gatunek to chyba disco, bo przy tej muzyce można się dobrze pobawić, lecz słucham praktycznie wszystkiego. Nie mam ulubionego zespołu, ani wykonawcy.
A jak z filmami? Masz swoje ulubione tytuły? Który aktor lub aktorka najbardziej do Ciebie przemawia i dlaczego?
Lubię polskie, stare filmy. Moimi ulubionymi są wszystkie z Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą oraz z innymi dobrymi aktorami z tamtych lat. Najbardziej lubię filmy pt. "Demony wojny wg Goi", "Psy", "Psy 2", "Sara", "E=mc2", "Seksmisja", "Kiler", "Pieniądze to nie wszystko" i wszystkie inne. Nie pogardzę też starszymi tytułami jak: "Czterej pancerni i pies" oraz "Janosik", wiem że to seriale, ale są wybitnymi serialami, ponadto jeszcze "Gdzie jest generał" czy choćby "Stawka większa niż życie". Lubię też nowe takie jak seria "Szybcy i wściekli", "22 Jump Street", "Bogowie" oraz "Szeregowiec Ryan" i "Zaginiony Batalion". Moim ulubionym aktorem jest Bogusław Linda, ponieważ wszystkie filmy z jego udziałem przypadły mi do gustu, bo swoją osobowością nadawał charakter granym postaciom.
Chciałbym się też od Ciebie dowiedzieć trochę na temat Twojej edukacji. Do jakiej szkoły chodzisz i czy jesteś zadowolony z wyboru?
Chodzę do szkoły zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, a dokładniej do ZSZ w Strzyżowie. Jestem zadowolony z wyboru, pomimo tego że pierwsze dwa tygodnie chodziłem do technikum na kierunek technik spedytor, lecz nie przypadło mi to do gustu i postanowiłem pójść do takiej szkoły, a dokładniej na kierunek taki, którym się interesuję i go lubię. Praktyki mam u pracodawcy, więc również dostaję niewielkie wynagrodzenie. :D
Super podejście. Ważne jest by robić w życiu to co się lubi. Masz jakieś plany na przyszłość? W końcu po technikum będziesz mieć już zawód, ale czy nie myślałeś, by piąć się w górę dalej i pójść na studia?
Po zasadniczej szkole zawodowej będę miał zawód, troszkę źle mnie zrozumiałeś. :D Moje plany na przyszłość to po skończeniu zawodówki i otrzymaniu zawodu pójść do dwu letniego liceum dla dorosłych lub uzupełniającego technikum również dwuletniego
aby mieć możliwość zdania matury. Studia mnie nie interesuję, tylko stała i w miarę dobrze płatna praca.

A faktycznie, źle przeczytałem. Masz rację, mój błąd. Niemniej jednak domyśliłeś się o co miałem na myśli i odpowiedziałeś. Plus dla Ciebie. Co myślisz o obecnym programie nauczania w szkołach?

Na pewno na plus jest to, że likwidują gimnazja i będzie o rok dłuższa szkoła średnia, a co za tym idzie w technikum i zawodówce będzie o rok więcej nauk praktycznych, więc co za tym idzie lepsze przygotowanie do pracy.

Dokładnie tego samego zdania jestem jak Ty. Lecz z drugiej strony wiele nauczycieli straci etat, co więcej jest już w tej chwili nadmiar ich na rynku, a co będzie po likwidacji gimnazjów... Strach pomyśleć...

Pieniądze szczęścia nie dają. Zgadzasz się z tą tezą?

To zależy... Bo gdy ma się za co zjeść, ubrać, wybudować dom i ogólnie utrzymać rodzinę to dają jednak to szczęście.

Oczywiście nie są one na pierwszym miejscu na liście szczęść.

Masz dziewczynę,  czy obecnie preferujesz bycie singlem?

Jestem singlem, a jeśli chodzi o dziewczyny to myślę, że mam jeszcze trochę czasu a poza tym może już poznałem tą jedyną. Na wszystko jest jeszcze czas.

Masz rację, jeszcze jest sporo czasu, a gdy przyjdzie odpowiedni moment i będziesz na to gotowy, to powinieneś zrobić ten pierwszy krok i chociaż spróbować być w związku. Może akurat coś z tego wyjdzie, a jak to się mówi "jak się nie spróbuje, to się nie zasmakuje".

Dokładnie, tak jak mówisz. Może i teraz mógłbym spróbować, ale to za wcześnie.

Wymień trzy rzeczy, które są Twoim priorytetem w życiu.

hmm trudne pytanie. Może krótko, być i mieć zdrową i szczęśliwą rodzinę, w przyszłości założyć własną rodzinę oraz mieć dobrą pracę, aby mieć za co utrzymać rodzinę.

Elegancko. Dojrzała i rozsądna odpowiedź.

Gry komputerowe, strzelanki, aż w końcu Counter Strike. Opowiedz, w jaki sposób narodziła się Twoja przygoda z tą grą? Skąd się o CS'ie dowiedziałeś?

O cs'ie dowiedziałem się od kolegi, który grał na serwerze, którzy założyli starsi koledzy ode mnie. Namówił mnie na ściągnięcie i tak zacząłem grać. Początki były trudne, ale gdy już zawitałem na inne serwery niż ten lokalny to mój poziom wzrastał, aż w 1 klasie gimnazjum dostałem bana "wstaw ss'y" i nie wiedziałem co to w ogóle jest i z czym to się je, dlatego zacząłem szukać inne serwery aż natrafiłem na kopytkowe dd2 zeby.gif. Ogólnie w cs'a gram od połowy 5 klasy podstawówki, z roczną przerwą, która miała miejsce dokładnie podczas 2 klasy gimnazjum.

Właśnie miałem Cię zapytać w jaki sposób trafiłeś na cs-kopytko.pl, ale wyprzedziłeś moje pytanie. Masz jeszcze jakieś inne swoje ulubione gry, w które z chęcią grasz w wolnym czasie?

Lubię wiele gier, lecz mój sprzęt pozwala grać tylko w cs'a. Lubię całą serię COD'a, FIFĘ wszystkie części oraz gry typu GTA również wszystkie części. Poza tym gry sportowe oraz akcji i wojenne.

Dlaczego DD2? Co myślisz o innych serwerach Naszej sieci?

DD2 lubię dlatego, że znam tą mapę na pamięć i wiem gdzie rzucić flesha aby dobrze się odbił lub gdzie skanować. Serwer DM również często odwiedzam, bo można sobie zwyczajnie postrzelać bez dawania info, tylko tak na luzie. Lubiłem serwer TP, bo można było tam zagrać inne mapy niż DD2, a poza tym grało się tam super zespołowo. Serwer COD odwiedzam rzadko, bo nie lubię tego modu.

Co skłoniło Cię do złożenia podania na administratora serwera DD2?

Często gdy grałem to na serwerze nie było adminów, a poza tym pomyślałem że ogólnie mogę pomóc. Dlatego założyłem konto na forum i dalej poleciało samo.

Uważasz, że ten serwer (DD2) powinien mieć opiekuna, który by sprawował naczelną władzę nad innymi administratorami oraz w pewien sposób wpłynąłby na rozwój tego serwera? Kogo widziałbyś na tym miejscu?

hmm kolejne trudne pytanie. Powinien mieć opiekuna, tylko powinna być to osoba na dłuższy czas i która by nie zlekceważyła tej funkcji. Osoby na razie jako takiej nie widzę.

Co myślisz o obecnej administracji DD2? Czy każdy zasługuje na swoje stanowisko czy jednak zdegradowałbyś kogoś z tej pozycji? Oczywiście możesz nick admina zostawić dla siebie.

Obecna administracja DD2 dobrze pilnuje porządku i narazie nikogo bym nie zdegradował z funkcji admina. Poza tym na serwerze widzę kilka osób, które mogły by pomóc w pilnowaniu porządku, lecz z różnych powodów odmawiają.

Jesteś Redaktorem Naszej sieci i uważam, że idzie Ci świetnie, a każdy następny wywiad w Twoim wykonaniu jest coraz bardziej rzetelny w stosunku do poprzedniego. Co skłoniło Cię do zostania Redaktorem CSK?

Po pierwsze to od dłuższego czasu był przestój w redakcji CSK, więc zacząłem pisać newsy i wywiady. Po drugie pomyślałem, że skoro mi to zaczęło dobrze iść to złożę podanie o redaktora i tak nim zostałem oraz w ten sposób co najmniej raz w miesiącu dostarczę coś fajnego do przeczytania dla użytkowników forum.

Jak oceniasz Naszą administrację CSK, a zwłaszcza Darka, który jest dosyć zaangażowany w życie sieci?

Cała administracja stoi na wysokim poziomie, są w niej "młodzi" oraz doświadczeni w adminowaniu osoby, takie jak np. @Nevertrust od, którego można się dużo nauczyć. Darek to po prostu Darek, nie zastąpiony w życiu sieci.

UBSupport - krótko i po męsku, jedna wada i jedna zaleta.

Zaleta to na pewno szybkość i nieomylność w wykonywaniu obowiązków, a wada to na pewno mała liczba osób z tą rangą.

Powiadasz, że mała liczba osób. Może zasugerowałbyś gracza, który nadawałby się na powyższe stanowisko?

Musi to być osoba przede wszystkim odpowiedzialna i na razie moimi kandydatami są @Nevertrust i Ty @Xzentley.

Dziękuję, że postrzegasz mnie za osobą odpowiedzialną i odpowiednią do pełnienia tej funkcji na forum, lecz to ciężki kawałek chleba do zgryzienia, i na razie nie będę ryzykować, bo nie chcę zawieść Naszej administracji, w razie gdybym nie podołał wyzwaniu.

Na koniec wywiadu napisz jaka jest geneza Twojego nicku - Cycu? Skąd się wziął? Czy ma jakieś specjalne wartości?

Cycu to tak naprawdę mój pseudonim w prawdziwym życiu od 1 klasy podstawówki zeby.gif. Wzięło się od tego, że starsi koledzy podpuszczali mnie żebym rysował cyca na tablicy i przykładał rękę do tego i tak już zostało. Na pewno mi to nie przeszkadza i polubiłem ten pseudonim.

Jest to mój pierwszy wywiad, a że Ty jesteś Redaktorem i znasz się na tym fachu, napisz jak sobie poradziłem i na co powinienem zwrócić uwagę w razie niezamierzonego przeprowadzania kolejnego wywiadu?

Wywiad przeprowadziłeś bardzo dobrze i zachęcam Cię do złożenia podania o rangę redaktora i razem będziemy działać w Redakcji CSK.

Dziękuję za pozytywny komentarz, natomiast co do złożenia podania o rangę redaktora to musiałbym się solidnie nad tym zastanowić. Kto wie, może akurat złożę, lecz na razie muszę nabrać większego doświadczenia na tym stanowisku, a przede wszystkim utwierdzić się w przekonaniu, że to jest co co chcę m.in. robić na CSK, tak jak Ty to zrobiłeś.

Kogo chciałbyś pozdrowić?

Chciałbym pozdrowić wszystkich graczy i adminów naszych serwerów, całe forum oraz przyjaciół i bliskich.

Dziękuję Ci za poświęcony czas. Również Cię pozdrawiam i życzę wielu sukcesów nie tylko w pięciu się w górę na CSK, ale także w karierze sportowej i życiu prywatnym.

Dzięki za przeprowadzenie ze mną wywiadu, zwłaszcza że to ja zawsze byłem w Twojej dzisiejszej roli. Dzięki również za życzenia. :)

 

Pozdrawiam,

@Xzentley

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 8

Bardzo dobra robota.

Mimo iż wywiad bardzo długi ( a ja czytam powoli :) :), czyta się go na jednym oddechu niczym powieść Stephana Kinga'a. 

Dziękuję również @@Cycu :), za miłe słowa pod moim adresem.

Reasumując: nowy Top Gear jest do bani, ale polecam nowy program Wielkiej trójcy - The Grand Tour :)

+ poleciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 5

Wywiad jak najbardziej na +.

Z tą tablicą to było dobre :D pamiętaj pseudonim ''cycu'' to unikat :).

 

Co do wypłaty za praktyki to podejrzewam, że masz takie same jak ja :D

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DaNEforDAS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Cycek okazuję się bardzo rozsądnym człowiekiem, rozsądniejszy niż nie jeden dorosły. Łamie stereotyp pustego nastolatka z TVN'u :) . Z taką postawą na pewno znajdzie dziewczynę ...i to normalną!

 

 

"Cycu, czyli prawdziwe oblicze Krystiana."

Fajny tytuł. Ale na serwie daje się rozpoznać jako grzeczna osoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 3

Piękny wywiad a jaki długi ochhh....... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Super wywiad. Ogolnie to bardzo mi sie podoba ten pomysl na wywiady z graczami i administracja csk. Zawsze mozna sie dowiedziec czegos ciekawego o kims :-). +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×