Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[MIX]

185 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Gracze csa nie imprezuja :D. A wlasnie jeszcze jedna sprawa wszyscy ktorzy beda grali tego mixa niech ustawia w configu sobie ustawienia takie jak:

 

Rate 25000

CL_cmdrate 101

CL_updaterate 101

Ex_interp 0.01

 

Serwer dd2 wymusza te ustawienia a na mixie juz ich nie mamy.

Dla wyjasnienia jak by ktos nie wiedzial co ta sa ustawienia wiec jest to po to zeby nasze "cialo" czy inaczej zwane hitboxy byly w miejscu gdzie widziany jest nasz model przez wroga. Pisze o tym dlatego ze ostatnio jak gralismy ktos podkladal pake i strzelilem do niego z awp w plecy i nic to sie troszeczke zdziwilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 4

[CENZURA] go mać!! 

 

Plany się sypią 50/50 mojej obecności na MIXie, a z każdym tygodniem coraz gorzej z moją frekwencją. Oczywiście na forum będę i będę się starać dawać 100% do społeczności, ale słabiej z serwerami. Wybaczcie, po prostu jedno słowo wystarczy by zrozumieć sytuację --> sesja, i tyle w temacie.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie nie gram w tę grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek,

Jak temat Cie nie interesuje to sie nie wypowiadaj jak nic nowego do niego nie wnosisz.

Wszystkim zainteresowanym przypominam, ze to juz jutro. Widzimy sie na mixie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista chętnych:

 

 

 

1.

2.

3. [member=Cycu :)]

4.

5. @Galominek

6. @Hawk

7. @Kamilaa88

8. @Topolowy

9. @error 404

10. @JAGIELLONCZYK

11. @peacemaker

12. @Xzentley

13. silny-aka-mocny (możliwe, ale nie dał mi jeszcze odpowiedzi)

 

 

 

Jak widać, znów jest nas lekko powyżej 10 osób, a więc kto szybszy, ten lepszy. Nie mogę wytypować, kto będzie grać, a kto nie, gdyż to nie sprawiedliwe byłoby. Ja osobiście mogę grzać ławę, a w razie, gdy komuś już nie będzie się chciało grać, to mogę za tą osobę wejść. Aby nie robić zamieszania, proponuję taki układ: Kto się nie załapie, ten trafi na listę rezerwowych (tak jak ja) i będzie czekać na zwolnione miejsce.

 

Serwer: Zgłosić się do mnie na PW.

 

TS3. Chyba taki jak w tamtym tygodniu, nie?

Kanał: ra1^

Hasło: PW.

 

Godz. 18:00. Można już wcześniej wchodzić na serwer i TS3.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w GTA San Andreas, więc nw czy będę mieć chęci.

Wrazie braku jednej osoby pisać do mnie na pw,to wbije

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz gram w GTA San Andreas

 

 

A, to pozdrów Sidżeja ode mnie. :P

 

Swego czasu strasznie dużo się bawiłem z GTA, a zwłaszcza modami. Niejednokrotnie sam tworzyłem jakieś zarosty czy tatuaże dla głównego bohatera, i efekt był zadowalający. Może jak mi się zachce, to zaprezentuje gościa, ale musiałbym zainstalować gre, ogarnąć mody itp. Ale to tam tylko taka informacja mało znacząca. Nie pisz, że modów nie lubisz. Ci wyślę jakąś listę niezbędnych modów, to zobaczysz jaka to [CENZURA] sprawa! Mówię tu o wszystkim. Samochody, domy, ulice, garaże, ubrania, mody na teleportację, na gaszenie/włączanie silnika, blokowanie/odblokowanie samochodu itp. itd. Programy do modyfikacji parametrów samochodu, tzn. większa prędkość max., lepsze przyśpieszenie, waga itd. Ale to jak coś to na PW.

 

Co do MIXa, jakieś propozycje? Może piątek godz. 20? Tylko Panowie i Panie, jak się deklarujecie na grę, to nie ma wychodzenia po jednej czy dwóch mapach. Gramy od początku do końca. W skrajnych sytuacjach można się zamienić z kimś, ale trzeba mieć taką osobę, co mogłaby wejść i dokończyć MIXa. Albo gramy od początku do końca w 10 osób, albo w ogóle. Krótko mówiąc, jeżeli ktoś nie chce już grać, to wchodzi za niego inna osoba, tak by stale było 10 osób w rozgrywce. Więc jak ktoś nie jest pewny na 100% czy będzie mógł całego MIXa przegrać, to radzę Wam już ogarnąć sobie osobę, która w radzie wypadku mogłaby za Was wejść. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Co do MIXa, jakieś propozycje? Może piątek godz. 20? Tylko Panowie i Panie, jak się deklarujecie na grę, to nie ma wychodzenia po jednej czy dwóch mapach. Gramy od początku do końca. W skrajnych sytuacjach można się zamienić z kimś, ale trzeba mieć taką osobę, co mogłaby wejść i dokończyć MIXa. Albo gramy od początku do końca w 10 osób, albo w ogóle. Krótko mówiąc, jeżeli ktoś nie chce już grać, to wchodzi za niego inna osoba, tak by stale było 10 osób w rozgrywce. Więc jak ktoś nie jest pewny na 100% czy będzie mógł całego MIXa przegrać, to radzę Wam już ogarnąć sobie osobę, która w radzie wypadku mogłaby za Was wejść. 

 

W piątek ja na 100%. W sobotę  ja odpadam ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony proponuje, aby jeszcze przed mix'em wybrac mapy, aby nie bylo sprzeczek, jak ostatnio.

 

Z checia zagralbym cos takiego:

mirage, inferno, train/tuscan.

 

 

Czekam na Wasze propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×