Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Małpa

[MIX]

185 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek - 30.12.16?

Nie musi być wymagany steam.

 

Lista:

 


1. ;

2. @Blackhill;

3. [member=Cycu :)];

4. @error 404;

5. @JAGIELLONCZYK;

6. @peacemaker;

7. @StalowY;

8. ;

9. ;

10. @Xzentley.

 

 

 

Jak ktoś będzie chętny teraz się dopisać to niech od razu szuka kompana, bo troche lipa grać w 11 osób. Najlepiej, gdy będzie po równo graczy w obydwóch drużynach, czyli parzysta ilość chętnych.

 

Mapy proponuję:

 

train, inferno, nuke, tuscan, aztec, dust2, office, italy2 (te 2 ostatnie chyba nie są typowo mixowe, nie?).

 

Proponujcie też inne mapy. Cobble osobiście nie lubię, ale z braku laku można wrzucić na listę.

 

Napiszcie, ile się gra w te MIXy. W sensie, czas mapy. Tak z 10-15 min.? Wiecie, aż tak dużo czasu nie mam, by rąbać przez cały wieczór w MIXa, a jak map będzie 5-6 to jednak długo zejdzie, więc proponuję w miare rozważnie podejść do czasu rozgrywki. ;)

Ja bym najchętniej widział 5-6 map w godzinkę, max. 90 min i im później tym lepiej, czyli np. 23-24.

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zazwyczaj gra się mr15 czyli 15 rund w CT i 15 w T, (ocywiście można zagrać mr12 będzie szybciej) w tym wypadku mecz kończy się gdy jedna z drużyn wygra 16 rund, więc chcąc nie chcąc troszkę to potrwa. Myślę że najlepiej zdecydować się na 2-3 mapy, przed meczami wybrać dwóch kapitanów i niech oni po wyborze graczy drużynowo zdecydują jaką mapę chcą grać. Jeśli pójdzie za szybko to można co mapkę mieszać na nowo składy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Tylko mam nadzieję że jak jestem bez mikrofonu to nie zostanę wybrany jako ostatni hehe:D.

 

Mixy gra się na wygrane rundy czyli np. po rozegraniu 24 rund koniec mapy, w połowie czyli 12 runda zmiana team z ct na tt i odwrotnie. ...

...ale w możemy zrobić wyjątek i grać mapy na czas, ale wtedy nie będzie "TAKICH" emocji gdy ktoś zostanie 1 vs 2/3 w ostatniej rundzie

 

Serwer powinien blokować dostęp obserwacji na przeciwny team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, może być bez mikrofonu myślę. Ja postaram się ogarnąć mikro, bo słuchawki mam bez tego gadżetu.

Na początek proponuję zagrać w trybie 12 rund + 3 mapy: dust2, inferno, nuke.

Ze składami raczej większych problemów nie będzie. Na liście n00bków nie ma. Wszyscy grają na przyzwoitym poziomie, wiadomo, są lepsi i gorsi, ale wydaje mi się, że dużych rozbieżności pomiędzy umiejętnościami to nie ma.

 

Serwer powinien blokować dostęp obserwacji na przeciwny team

Przydałoby się.

 

Co do składów to później napiszę propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Wszystko: cbble, train, tuscan nawet aztec tylko nie dust2...

O przypomniałem sobie, można też zagrać mirage :)

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Mixa gra sie mr15 i nie trzeba grac calych 30 rund. Jak ktorys z teamow wygra 16 runde to mozna zmieniac mape bo juz i tak wygrali :P. Dla przykladu team 1 wygral po stronie ct z team 2 9 do 6. Zmiana stron i jak team 1 wygra po stronie tt 7 runde to juz wygrali mape. Oczywiscie mozna dograc do konca dla przyjemnosci ale to wszystko zalezy od czasu. Co do map to azteca raczej nie gra sie na mixach przynajmniej ja nigdy nie gralem. Ja bym zagral standard nuke inferno train na poczatek potem mozna zagrac jeszcze jakas mape jak wszyscy beda mieli czas.

 

Co do skladow to moja propozycja jest taka

 

Team 1

Blackhill

Apacz

Xzentley

JAGIELLONCZYK

Wujek ciastek

 

Team 2

Cycu

Error

Weak.nikon

Peacemaker

Stalowy

 

Wujek ciastek i stalowy zostali przydzieleni przezemnie losowo bo nie wiem szczerze jak graja. Mysle ze sklady sa wyrownane a jak nie to niech ktos cos zaproponuje. Ewentualnie mozna to zrobic tak jak na szkolnym boisku czyli wybieramy dwoch kapitanow np Apacz i Cycu wchodza na serwer i zagraja kosy miedzy soba kto wygra wybiera pierwszy i sami wybiora sklad :-)

Edytowane przez peacemaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Gra się do 12/15 rund w ct i tt, ja bym wolał 12. Co do map, nie wiem czy wszyscy znają nazwy miejsc, więc na początek zagrałbym dd2 + inferno.

Termin, osobiście lepiej ustalić czwartek np. 19:00/20:00 bo w piątek być może już niektórzy zaczynają wczesnego sylwestra.

 

Według mnie - propozycja składów:

 

Skład nr.1

1. Cycu

2. error 404

3. Xzentley

4. peacemaker

5. JAGIELLONCZYK

 

Skład nr. 2:

1. Blackhill

2. Stalowy

3. weak.nIk0n

4. wujek Ciastek

5. Apacz

 

ale możemy też zrobić, że wybierzemy 2 kapitanów i oni wybiorą składy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coście się tak uparli na tego dust2, mało wam że jest serwer z nim 24h? Ja widzę takie mapki do wyboru: train, nuke, inferno, mirage, cbble, tuscan/cpl_mill i tyle. Jak się już wszyscy spotkamy wybierze się kapitanów i niech oni po nożówce wybierają składy, no i jedziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Nie musi być DD2, nawet lepiej jak go nie będzie, choć wiem, że sam tą mapę proponowałem, ale już mam jej wystarczająco dość. 

Na składy to ja bym proponował losowanie numerków przez kapitana, który wygrałby nożówkę. Przypisałoby się wcześniej numerki do danego gracza (oczywiście tak, że kapitan nie widziałby tego), a później wybór 4-ch numerków np. 5, 2, 8, 10, i Ci gracze, którzy będą pod tymi numerkami to grają w jednej drużynie, a reszta w drugiej. Taki mam na to pomysł. :D Trzeba tylko wybrać kapitanów. Proponuję @peacemakera i a na kapitanów. 

Termin jak już zaproponowałem - piątek, 30.12.16, a godz. to może od 21:00. Pasuje wszystkim? 

Mapy: nuke, inferno, train + jak zostanie chwilkę czasu i chętnych to się wybierze na poczekaniu jeszcze jakąś na dobicie.

TS3. Pasowałoby, aby ktoś się tym zajął. Ja zajmę się organizacją serwera.

 

@EDIT:

 

Dzięki @error 404. Oczywiście daty mi się pomyliły, chodzi o piątek 30.12.16, nie sobota 31. 

Edytowane przez Xzentley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Na serwerach typowo mixowych nie ma infa po śmierci, więc po śmierci drużyna Cię nie usłyszy. Siedząc na TSie przekażesz też bardziej precyzyjne info, ewentualnie podpowiesz bo komunikacja jest cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja nie podpowiem nie mam mikrofonu jeszcze :/, zostaje jeszcze czat steam

To losowanie z numerkami co podał @Darek jest ciekawe i sprawiedliwe. Możemy tak losowac :)

 

Edit: Miał być @Xzentley, ach te niebieskie kolorki - zmyliły mnie, sory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge wybierac sklad nie ma problemu z tym ze losowanie nr to czysta loteria i jeden sklad moze byc duzo mocniejszy od drugiego. Ja proponuje wybierac po graczu na przemian wtedy chyba bedzie to najbardziej sprawiedliwe :-). Mozemy sie nawet spotkac na tsie ja weak i xzentley jako swiadek ze wybor byl bez dogadywania sie i juz wybierzemy teamy i strzelamy heady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piątek o 21 godzinie. Spoko pasuje.

Info bd dawał przez steam z powodu problemów z ts.

Propozycja z numerkami jest chyba najlepsza wiec jestem za ;)

 

Jako kapitanów proponuje naszych adminów testowych peacemaker i weak nikon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wybierać to żaden kłopt (zresztą po ukończeniu mapy kapitanów można zmienić), tylko tak jak pisze @peacemaker numerki nie do końca są dobrym rozwiązaniem ale to już wasz wybór ja się dostosuje. Ja mogę grać nawet dziś jak będą osoby :mrgreen:

Edytowane przez weak.nik0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 2

Róbcie jak chcecie, tylko poinformuje mnie o wyniku :)

PS znam tylko nuke i inferno jeżeli chodzi o lokalizację. Reszta będzie ciężka ;) (może być beka bo nie umiem tłumaczyć :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Zawsze można poświęcić 5 minut na mapce aby pokazać miejsca i ich nazwy, to nie problem.

Co do mapki którą wstawił to też nie jest tak do końca bo każdy może znać nieco inne nazwy niż są na mapie i ich umiejscowienie. Na przykład to co jest na mapce nazwane zamek ja znam jako pokoje a zamek jest niżej i jest dzielony na zamek górny i zamek dolny, środek to eLka, brakuje też miejsówki "pod psem" itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Dlaczego dd2? bo to jest mapa dla wszystkich znana, już widzę jak na trainie albo cbble będzie zero komunikacji bo większość nie zna nazw i wątpię, że nagle się nauczy.

 

Piątek 21:00 - może być.

 

Co do teamów - to jestem za tym, żeby były numerki i było losowanie. Jak wylosuje tak będzie - przynajmniej sprawiedliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kanał ts3 gotowy do mixów z dwoma podkanałami (ct i tt). Jeśli mamy grać to od 17 może zacząć, bo jeśli chodzi o 21:00 to odpadam bo mam plany "przed sylwestrowe". Najwyżej znajdziecie kogoś jak tylko mi nie pasuje 21:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ja tez bym wolał o 17:00 lub 17:30, bo potem leci ostatni odcinek czas honoru a chce go obejrzeć w ciepłym "rozgrzanym" łóżku(tak klimatycznie xD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×